За жените които нямат Фурли....

  • 9 365
  • 105
  •   1
Отговори
# 30
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Лио, ако не те хванат, вземи и за мен.  Flutter

# 31
  • София
  • Мнения: 3 841
Моето мнение - жените, които нямат луксозни дамски аксесоари (събирателно наречени Фурли), пък им се иска да имат, се стремят да постигнат вътрешна хармония (измамна), наричайки притежателките на подобни вещи "тъпи", "елементарни", "повърхностни", и по презумпция - нещастни, и разбира се - кучки. Ако така характеризираните дами наистина бяха толкова жалки и незначителни в техните очи, щяха ли така трайно да влезнат в полезрението им, се чудя?

# 32
  • Мнения: 1 400
Аз пък мисля, че такава тема си е безумство. Ще ми се някоя добра душа да ми пусне линк към въпросната тема за Фурлата, че да се просветя, да видя, един вид, за какво иде реч Thinking
Излишно, безпредметно и грозно е човек да се оценява според....гардероба.
Още по-грозно е да се изтъква неговото съдържание.

А що се отнася за жените, които нямат такива работи....не е задължително  да са злобни и да нападат притежателките на такива. Намерили се няколко такива, хубаво. Но вероятно с или без Фурли са си... щом са реагирали по такъв начин. Виж, друг е въпроса, ако някой се е отнесъл не както трябва... Не знам - дайте ми линк Praynig

 Ама пък много бързо ги поставяте определенията, бреееййй ooooh!

# 33
  • Мнения: 6 164
Аз нямам, но покрай вас така я намразих вече тази Фурла, че и да ми подаряват, няма да я ща! Stop Колко теми вече й посветихте? Аз знам за 4, в които заема централно място. Crazy

# 34
  • Мнения: 2 716
За мен те ще да са най-умните женки на света,щом нямат Фурла!
Нямам Фурла.
Благодаря за признанието  bowuu bowuu

# 35
  • София
  • Мнения: 3 099
И да имам Фурла - това не е основното. Стига да не я нося веднъж седмично до Метро за по-еФтини продоволствия!
Всичко може, но трябва да знаеш къде, как и кога!
Да имаш скъпи принадлежности няма връзка със спасяването на света и благотворителността. Богатството не е порок, та да порицаваме тези, които не са раздали моментално натрупаното по банковите сметки.

Бу, имат хубави и стилни модели, но не съм сигурна дали в БГ можеш да ги намериш....

# 36
  • Мнения: 189
И аз нямам и въобще даже не ми пука,че нямам.

# 37
  • Мнения: 100
'Бе не знам точно за какво иде реч в тая тема, 'щот явно има предистория с която не съм запозната, ама ако питате мен от хубав мъж и усмихнато дете по-скъп и ефектен аксесУар за една жена нЕма!!!  newsm57

# 38
  • Мнения: 3 782
Тази тема съм я изпуснала за Фурла Rolling Eyes, както и да е не робувам на марки нито на скъпи аксесоари. За мен има по-важни неща Peace

# 39
  • Мнения: 4 138
трябва ми спешно ФУРЛА. обаче имам проблем. искам да е модел войнишко чувалче. да побира много, да е удобна. някой моля да ми препоръча. пеленки, лигавници и бутилка с вода за бебето да побира. и пликчета за нааканите памперси, плюс моят порфейл, голям колкото коктейлна дамска чантичка, термин календар, две кутии цигари и 8 запалки и три джисиемя. това имам в момента в другата, скромно еспри. еваларка им праим за модела. кат чувал без дъно е.

хартиени торбички фурла дали има. може в краен случай такваз да си взема. какво ще кажете за партия на жените с фурли. трябват 5000 членки и сме в политиката.

# 40
  • Мнения: 639
Честно да ви кажа ,аз пък май се оказах много задръстена защото в началото прочетох за жените които нямат фурни. Joy Joy,след това пак четох ,четох и не схванах за какво иде реч аджаба,а пък то за чанти  newsm78 А ми де да знам ,обичам чанти аксесоари,джаджи,а ма хич не ми е дошло на ум,да оценявам хората по тях.Дайте линк на тази тема и предисловието към нея.

# 41
  • Мнения: 1 400
Дайте линк на тази тема и предисловието към нея.
Линк на тази тема... Thinking...мисля , че не ти е нужен- открила си я Wink. Виж- предисловието и аз го чакам....

# 42
  • Мнения: 157
Материалното състояние не определя интелекта.

# 43
  • Мнения: 1 671
Кат ми кефне фурла - фурла, кат ми кефне самсонайт - самсонайт,
кат ми кефне друго - просто отварям сайтове, свалям снимки и давам на тате.
След седмица имам точно това, което съм му поръчала. Щото тате е майстор.
Най-добрият моделиер - конструктор на изделия от кожа!

Пък аз съм си интелигентна. И практична bowuu

# 44
  • Мнения: 7 112
Аз нямам Фурла и ужасно ме е срам от това. Confused Остава ми да се надявам, че поне съм интеглентна.
Подозрителна си ми, Бу. Много си ми подозрителна.  Thinking
Признай си веднага какво направи със спестеното по време на петилетното кърмене.  Grinning
Колко фурли? Или ЦРУ-то ще провери Фсичко и наФсякъде.  Laughing

Аз пак да попитам, имат ли фурльовците производство на раници? По медицински причини ми е питането. Трябва да пазя равновесие.

Общи условия

Активация на акаунт