Вашият кошмар?

  • 8 847
  • 100
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 6 315
Разказах съня си няколко пъти на една приятелка, цял ден мислих върху него и имам чувството, че ако съществуват паралелни светове баш в такъв съм попаднала в съня си. Беше много интересно, искам пак!

Случвало ли ви се е да имате сън с продължение?

# 91
  • Sf
  • Мнения: 808
Да сънуваш сън с продължение следващата нощ ли, примерно?

Не, но ми се е случвало да се събудя и заспивайки да искам да продължа да сънувам същия сън  Grinning

# 92
  • София
  • Мнения: 1 825
Почти всяка нощ сънувам тревожни сънища и после ги помня по цели дни. То не са бедствия, то не са отрязани крайници, избодени очи ... Много често сънувам, че изпускам самолета, не мога да стигна навреме на работа и се притеснявам шефът да не ме изхвърли. Дори един път като пак го изпуснах сложих ските и тръгнах пеша от Южна България към София за по-напряко през Италия. Като че ли не ми стигаха препятствията по планините, ами и точно там турили едни гранични контроли. И никой не говори езиците, които говоря аз. А ако някой път се случи да хвана самолета в последния момент, то се оказва, че въобще не е същият самолет и ме стоварва например в Русия, вместо в София. Не стига, че все се возя на някакви люлки или клетки, виснали от самолета.
Иначе много често сънувам, че отивам на бала си /почти всяка седмица/. Това си има обяснение - вероятно още не мога да преживея факта, че в действителност съм го изпуснала. Шофирах също така всяка нощ, докато не започнах да шофирам наяве.

# 93
  • Мнения: 272
Аз пък, често сънувам една къща. С кули и ветропоказател с петле. Стълбищата са стари и скърцат. Изкачвам се по стълбите, обикалям стаите, срещам познати хора, говорим си. Аз, обаче, знам, че трябва да стигна до таванското помещение. Когато стигам до таванското помещение, посягам да отворя една капандура, знаейки, че там е моята цел. Посягайки да отворя, се събуждам и винаги ме е много яд, защото и до ден днешен не съм изсънувала отварянето на капандурата и не знам какво средва.

# 94
  • Варна
  • Мнения: 784
Имам две кошмарни съновидения, които ме преследват от години. Едното е как си стоя на плажа и се кефя и изведнъж идва Голямата вълна и аз бягам, бягам...

Освен себе си, познавам още двама човека, които биват преследвани от този кошмар. При мен брега е много стръмен, почти като отсечен, и заедно с всички останали хора започваме да драпаме, за да се изкачим... а после - бяг...
Винаги ми е било странно, как може различни хора да имат общи кошмари... Дали пък няма да се окажем на един и същи плаж като настъпи края на света  newsm78

Вторият ми кошмар е много личен и фройдистки, затова ще го спестя на аудиторията.



Толкова пъти съм сънувала Цунами, че вече съм се специализирала в това, как да се спася  Laughing

# 95
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Имам две кошмарни съновидения, които ме преследват от години. Едното е как си стоя на плажа и се кефя и изведнъж идва Голямата вълна и аз бягам, бягам...
Другото е как внезапно, незнайно защо, се налага да държа изпит по химия/математика, но не съм посещавала нито едно занятие през учебната година и изобщо не знам за какво сме учили, нито пък съм се подготвяла по този предмет.

Аз сънувам абсолютно същото!!! Само че бягам с гръб към вълната, тя ме залива, повлича ме и аз оставям следи по мокрия пясък с впити в него пръсти...Един психолог ми обясни, че това означавало, че имам страх от майчинството... newsm78 може би затова не се появява след като родих?!?!

А за изпита - при мен само е по история!!! И това продължава 12 години след като съм завършила средното си образование  Shocked

# 96
  • Мнения: 275
        И аз сънувам тази голама черна вълна, която залива плажът newsm78 newsm78 и сега се учудвам , че и други я сънуват. Не мога да опиша с дума гадното чувство, което идпитвам.
       Редовно съм на държавен изпит нощем , обаче се оказва , че съм пропуснала един предишен друг изпит и край #Cussing out немога да се дипломирам .
       Понякога сънищата ми са различни за едно и също място -град , квартал  почти като втора серия или като паралелния свят дето се пише за него.
    Понякога сънищата ми предсказват мой лични неща  или нещо подобно и избягвам да ги тълкувам и наистина изпитвам страх от тях.

# 97
Скоро сънувах, че баща ми ме застрелва и ме взимат с линейка!  Shocked Беше ужасно...а инача съм санувала и, че брат ми ме убива...а на следващия сън аз го убих  #Crazy наистина не мога да си ги обясня тия защото и двамата мн ги обичам  newsm78

# 98
  • Мнения: 4
Когато сънувам кошмар,на сутринта се събуждам с неприятното усещане че нещо лошо ще се случи.И до края на деня все нещо става в доста случаи.Много е гадно...
А съня който никога няма да забравя го сънувах преди няколко години ,но ми е като пред очите.Та сънувам се себе си затворена в една стая без врати,само с един прозорец от който влиза много ярък лъч светлина.Аз лежа по гръб на едно легло.В стаята съм сама,но усещам някакво странно присъствие.Започвам да се опитвам да си мръдна краката ,но не мога,ръцете също не мога.Искам да извикам ,но не мога.Нещо като че ли ми беше седнало на краката,усещах някаква тежест и знаех че сънувам,повтарях си че всичко е сън,и трябва да се събудя на всяка цена,иначе ще умра.
Събудих се викайки...лежах по гръб в леглото си,но не можех да мръдна и направо се паникьосах.е малко по малко дойдох на себе си..ама беше гадничко.
Иначе катастрофи сънувам ,последно самолетна катастрофа .
Асансьори разни че падат и аз съм вътре..умрели хора,които в действителност са живи.Абе страхотия..добре че хубавите сънища са цветни поне Wink

# 99
  • Bapнa
  • Мнения: 762
В момента съм на 23 - за тези години помня само 2 ужасяващи кошмара, които са ме карали да плача и да бягам при родителите ми за закрила: първият беше в общи линии как от небето падат сиви контейнери и от тях излизат същества, същите като Алф, но сиви, с големи зъби-игли и гадна слуз по тях .... изядоха всичко живо покрай мен ... леле, много ревах, до сутринта не можаха да ме успокоят ... трябва да съм била 3-4 клас  Thinking
Вторият кошмар беше за моето куче ( то почина, когато бях в 6 клас ) - как се разболява от бяс и почва първо да яде други кучета и котки, а после малки деца ... и най-накрая съседите ... а аз криех труповете им в общата маза на блока  #Crazy  На мен нищо не ми правеше .... Но най-накрая, малко преди да се събудя, докато криех поредния труп в мазата, кучето дойде при мен и очите му станаха червени ... и после се нахвърли върху мен ... докато още беше във въздуха, по време на скока му, аз се събудих ....
Като казахте за вълната - онзи ден сънувах как бях на плажната алея и ме помете една огромна вълна... подхвърляше ме насам-натам ...
За друго не се сещам в момента  Mr. Green

# 100
  • София
  • Мнения: 228
Кошмари, които съм сънувала няколко пъти.
1. Война. Бомби, престрелки, преследват мен и семейството ми, а ние няма къде да се скрием.
2. Убийства на животни. Рева, тръшкам се, а от устата ми не ще излезе и звук!
3. Бягам от нещо, а пустите ми крака сякаш са от олово! Това май често се сънува от много хора.
4. Страхувам се да летя със самолет по принцип. Винаги когато ми предстои това " изживяване " с дни сънувам как вече съм на стълбичката на самолета, а аз рева и хич не искам да влизам в него!!!

Общи условия

Активация на акаунт