Някой пътувал ли е със Sky Europe?

  • 3 343
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 545
Чумби, таксите на Скай от Париж бяха скъпи. 3 билета (двама възрастни и 1 дете от 2 до 12 год.) излизаха 790 Евро преди месец за коледно пътуване.
Пусни ми, ако искаш, инфо за датите и пътуващите, както и дестинации и ще ти пратя цените.

# 31
  • Мнения: 1 909
Явно  Sky Europe няма да има удоволствието да ни превози, поне този път. Излиза по-скъпо от билетите, които вече купихме с други.

Благодаря на Босилек за съдействието, както и на Миле  bouquet 

 

# 32
  • Мнения: 1 099
Добре а накрая ми излиза total price. Наистина ли това е крайната, защото при мен не ми добави никакви летищни такси Thinking

# 33
  • далечно
  • Мнения: 1 029
Тотал прайс би трябвало да е крайната, ама как не ти добавя летищни такси  #Crazy   я виж по-добре.

освен това често щипват по някое и друго евро за транзакцията с кредитна карта - ама е 4-5 евро и то без оглед на това колко билета

# 34
  • Мнения: 214
Sky Europe има оферта, ако купиШ билети до 4.11. не плаЩаШ летиЩни такси, така купих билет виена_софиа_виена zа 29 ? вси4ко (тотал преис)

# 35
  • далечно
  • Мнения: 1 029
е, браво на тях, жалко че не летят от Бергамо вече до Будапеща. НякаК си ми бяха по-симпатични от Уизеър  Wink

# 36
  • Мнения: 1 099
Ако някой знае някакви оферти на скай да свирка.
Че човек трудно може да следи всеки ден какво пускат Peace

# 37
  • далечно
  • Мнения: 1 029
можеш да се абонираш за Newsletter-а им и така да следиш офертите. не е много досаден - иодвю веднъж месечно май или когато имат нови оферти, не е всеки ден да ти пълни пощата.


 Обикновено офертите на повечето компании в този сезон са за преди 15 декември и след началото на януари

# 38
  • Мнения: 1 776
Имам питане:
След резервация на билет за SkyEurope получих една Reservation Confirmation на мейла.
Това ли се използва вместо билет? Или трябва да разпечатам нещо друго..?

# 39
  • далечно
  • Мнения: 1 029
това се използва - разпе4атай го и толкова (даже понякога и това не им трябва, само ти поглеждат документа за самолииност)

# 40
  • Мнения: 1 776
Благодаря

# 41
  • around the world
  • Мнения: 651
Sky Europe има оферта, ако купиШ билети до 4.11. не плаЩаШ летиЩни такси, така купих билет виена_софиа_виена zа 29 ? вси4ко (тотал преис)
А някой от вас да е имал проблем с тях?
Ние днес разбрахме, че са ни анулирали полета от София до Виена по-малко от 2 седмици преди полета и съм бясна #2gunfire #Cussing out
Идеи какво мога да направя?  Hug
От офиса в София са повече от некомпетентни и вдигнах вече ръце от тях.

# 42
  • Мнения: 4 700
Bueno, а в друг офис не можеШ ли да се обадиШ? В някой в чужбина. ЗаЩото и на мен ми бяха анурали един полет, но с друга авиокомпания. Просто ми бяха писали мейл, че няма да има полет и Ще ми върнат парите. Обаче аz им се обадих побесняла и те ми предложиха да летя един ден по рано или по късно. Пробвай да се свържеШ с офиса във Виена.

# 43
  • Мнения: 545
Bueno, не могат току-така да отменят полети без да заплатят за това. Длъжни са или да ти предложат алтернативен полет, като естествено заплатят за всеки час закъснение или не само да ти върнат парите, но и да платят обезщетение. Не ги оставяй печаливши!  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт