Лунна диета -26.10/петък/ - 7.52 часа

  • 3 808
  • 130
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 6 958
- 600 гр.  Peace


Браво   bouquet

# 121
  • София
  • Мнения: 2 530
Аз пък ще счупя кантара  #Cussing out, от шест дни съм на течности, вече трети ден лунувам и нито грам надолу  #2gunfire

# 122
  • Мнения: 1 149



Ооо козунака го бях забравила.На мен също ми е любим.Аз сега едвам му одържам пък по Велик ден..... Laughing
За сега съ м добре джубуря се с вода и чайове.
[/quote]

# 123
  • Мнения: 6 958
Аз пък ще счупя кантара  #Cussing out, от шест дни съм на течности, вече трети ден лунувам и нито грам надолу  #2gunfire

Колко имаш за сваляне, че така трудно става при теб?  newsm78 Да не си и в ПМС?...  Rolling Eyes

# 124
  • София
  • Мнения: 2 530
В ПМС съм, но имам да свалям 7кг, идеално ще е да сваля 10кг  Blush
По дрехите си усещам, че съм свалила мъничко, но не ми личи, а кантара не мърда, може да е  развален вече от толкова експлоетация  newsm78.

# 125
  • Мнения: 6 958
В ПМС съм, но имам да свалям 7кг, идеално ще е да сваля 10кг  Blush
По дрехите си усещам, че съм свалила мъничко, но не ми личи, а кантара не мърда, може да е  развален вече от толкова експлоетация  newsm78.

Хмм newsm78 Възможно е и от 3'те неща да е  Rolling Eyes Може би по скоро, защото са по малко кг. особено ако става дума да влезнеш в категорията на 4'ките наистина ще е трудно и трябва да имаш търпение  Hug

# 126
Здравейте,момичета.С малко закъснение,но и аз да се похваля.Издържах и този път,но уви не мога да се похваля с минусчета,защото на сутринта ми дойде МЦ.Цялата съм подута,затова се въздържам да се премеря.Сигурна съм ,че има минусчета,които ще се появят след МЦ.Кога е следващото лунуване.

# 127
  • Мнения: 6 958
Здравейте,момичета.С малко закъснение,но и аз да се похваля.Издържах и този път,но уви не мога да се похваля с минусчета,защото на сутринта ми дойде МЦ.Цялата съм подута,затова се въздържам да се премеря.Сигурна съм ,че има минусчета,които ще се появят след МЦ.Кога е следващото лунуване.

Току що разбрах от другата тема, че е на 10.11. /събота/ от 01.03 часа   Peace

# 128
  • Мнения: 4 176
Следващият път съм на линия. Peace А да правя ли нова тема ли в тази ще си пишем?

# 129
  • Мнения: 6 958
Следващият път съм на линия. Peace А да правя ли нова тема ли в тази ще си пишем?

По добре направи нова, дори от сега да си седи и да си пише, който иска, че виж ко става темите се дублират, а това е изключително глупаво  Crazy

# 130

Общи условия

Активация на акаунт