Коя стягаща маска за намаляване на порите ще ми препоръчате?

  • 6 699
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 107
1 с.л.хума, 1с.л.кисело мляко, 1.с.л.мед   Wink

# 31
  • Мнения: 3 376
Ето още една маска за лице в домашни условия,бяха я казали по телевизията преди мнооого време/бях тийн с мазна кожа и големи пори тогава Mr. Green/ и по-добро домашно нещо оттогава не съм срещала.
Настъргва се  краставица/може и малко морков да се прибави по желание/ и се смесва с брашно докато стане гъста смес.Нанася се за около 20-тина минути,но е хубаво да се стои в легнало полжение,тъй като аз лично си слагах по-дебел слой и рискувах да ми падне от лицето Crazy
Ефекта е невероятен!

# 32
  • София
  • Мнения: 5 289
Ексфолиращият лосион на Лореал-уникален е просто,така свива порите че чак го усещам на кожата си,стяга страшно.Много съм доволна,наистина.

Последна редакция: пн, 29 окт 2007, 22:37 от КАРЧЕВА

# 33
  • Мнения: 1 906
...
А иначе любимата ми маска е хума с мед и малко розова вода (у нас е като козметичен магазин, но хумата е незаменима, както и розовата вода)
Миналата седмица ходих да си купя хума и в магазина имаше четири вида  Shocked (зелена, жълта и т.н.). Ти коя позлваш?
И вкъщи е като козметичена магазин  ooooh! , но продължавам да купувам  Rolling Eyes .

# 34
  • София
  • Мнения: 651
Ми де да знам какъв цвят - според мен хумата си е само един цвят... те вече какво ли не измислят - виж на паректчето какво пише- явно са слагали някакви добавки и затова е станала няколко модела.
А иначе тая маска може да се прави и с каолин (бяла глина).

Последна редакция: пн, 29 окт 2007, 10:45 от mira_lgl

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
КАРЧЕВА тоя лосион на Лореал колко парички е?  bouquet

# 36
  • София
  • Мнения: 4 774
Ми де да знам какъв цвят - според мен хумата си е само един цвят... те вече какво ли не измислят - виж на паректчето какво пише- явно са слагали някакви добавки и затова е станала няколко модела.
А иначе тая маска може да се прави и с колалин (бяла глина).
Извинявай, че те поправям, но бялата глина се казва каолин

Аз съм много доволна от една маска, която бях научила от темите за Талодерма- с хума, чисто лавандулово масло, масло от гроздови семена и розова вода. Много добре почиства и стяга. Peace
И готовата, която някой спомена също е супер, но е силничка за цялото лице.

# 37
  • София
  • Мнения: 651

Извинявай, че те поправям, но бялата глина се казва каолин

Да, права си - извинявам се - грешката е правописна

# 38
  • Варна
  • Мнения: 311
Аз само да попитам някой ползвал ли е маската на "Талодерма" за мазен тип кожа и против акне?Има ли някакви странични ефекти?Защото аз се понамазах ,но не можах да стоя с нея и 10 мин.,много ми лютеше на очите и все едно рева.Текнаха ми сълзите от тая странна миризма.Имаше едно време някакво китайско ли,виетнамско ли чудо-и то миришеше по същия начин.Много неприятно!

# 39
  • Мнения: 1 728
Маската на Талодерма и на мен много ми люти на очите дори да са затворени, това е от камфора според мен. Друг неприятен ефект е след измиването и лицето много неприятно мирише не сяра поне до 1-2 следващи измивания. Поради тези неприятни усещания я употребявам все по рядко.  Предпочитам глинените маски на Клиник или Дермалоджика  Peace
На Нютроджина маската 2 в 1 е също добра.

# 40
  • Мнения: 5 476
Ексфолиращият лосион на Лореал-уникален е просто,така свива порите че чако го усещам,стяга ми кожата страшно.Много съм доволна,наистина.

аз също го препоръчвам!  Peace

# 41
  • Мнения: 1 040
Ексфолиращият лосион на Лореал-уникален е просто,така свива порите че чако го усещам,стяга ми кожата страшно.Много съм доволна,наистина.

аз също го препоръчвам!  Peace
е,кажете за какви парички,де newsm78

# 42
  • Мнения: 1 632
Ексфолиращият лосион на Лореал-уникален е просто,така свива порите че чако го усещам,стяга ми кожата страшно.Много съм доволна,наистина.

аз също го препоръчвам!  Peace
е,кажете за какви парички,де newsm78
Мисля,че е към 10 лв.

# 43
  • Мнения: 1 040
Благодаря ти,мисля да пробвам,зарибихте ме Peace

# 44
  • София
  • Мнения: 5 289
Мисля,че и 10лв нямаше даже,но си заслужава,особено за мазна кожа или Т-зоната,която се омазнява повече.Аз ползвам и кремчето което е към него /т.е. същата серия/,с него пък като се намажа след ексфолианта направо съм като с маска,толкова си чувствам стегната кожата.Но крема особено го ползвам 2 пъти седмично,защото кожата ми не е толкова мазна и няма нужда от толкоз пристягане. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт