Коя стягаща маска за намаляване на порите ще ми препоръчате?

  • 6 695
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 040
Карчева,как точно се води кремчето?Моето сега също е на Лореал,само че за мимическите бръчки,в синя опаковка е...

# 46
  • Мнения: 1 243
Карч, я ги снимай направо тез пусти мазила и лосиони, че да не объркаме нещо   bouquet
И аз мисля да ги потърся.

# 47
  • Мнения: 1 040
Карч, я ги снимай направо тез пусти мазила и лосиони, че да не объркаме нещо   bouquet
И аз мисля да ги потърся.

# 48
  • София
  • Мнения: 4 752
Маската на Талодерма и на мен много ми люти на очите дори да са затворени, това е от камфора според мен. Друг неприятен ефект е след измиването и лицето много неприятно мирише не сяра поне до 1-2 следващи измивания. Поради тези неприятни усещания я употребявам все по рядко.  Предпочитам глинените маски на Клиник или Дермалоджика  Peace
На Нютроджина маската 2 в 1 е също добра.
Мда, и аз имах същия проблем. Заради камфора е. Момичето от Талодерма беше препоръчало като се нанесе да се легне със затворени очи за 5-10 мин. докато се изпарят летливите вещества, които дразнят. После няма проблем. Като я ползвам правя така, ама и аз рядко си слагам от нея  Rolling Eyes

# 49
  • София
  • Мнения: 5 289
Ей сега ще ви пусна снимки.

Това е ексфолиращият гел
а това е кремчето към него

# 50
  • Мнения: 1 040
КАРЧЕВА,страшна си  bouquet  bouquet  bouquet 

# 51
# 52
  • Мнения: 1 906
КАРЧЕВА,страшна си  bouquet  bouquet  bouquet 
Подкрепям   bouquet .

До сега ползвах Гарние за черни точки. Доволна съм, но мисля да изпробвам и Лореал.

Последна редакция: ср, 31 окт 2007, 10:49 от Бонбонче

# 53
  • София
  • Мнения: 5 289
Бонбонче тия твойте "четни" точки......... hahaha
Извинявай ама много смешно ми стана Joy.

# 54
защо никой не споменава маската Visibly clear на Neutrogena?аз съм много доволна от нея.изчисти ми лицето,но ползвам и крема от серията.някакви други отзиви???

# 55
  • Мнения: 1 040
Бонбонче тия твойте "четни" точки......... hahaha
Извинявай ама много смешно ми стана Joy.
Joy Joy Joyнаистина,ама може само четните да са проблем,нечетните-не Joy Joy newsm78

# 56
  • Мнения: 1 906
Бонбонче тия твойте "четни" точки......... hahaha
Извинявай ама много смешно ми стана Joy.
Joy Joy Joyнаистина,ама може само четните да са проблем,нечетните-не Joy Joy newsm78
Поправих се  Mr. Green .

# 57
  • Мнения: 125
Маската на Neutrogena наистина е много добра.сестра ми я ползва-заредила е две туби в банята,да не би да свърши едната! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт