Мнението ви за Мартин Карбовски?

  • 24 755
  • 210
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 4 733
Заплашително писмо за убийство, което беше извадено на показ от медиите...мислите ли че е PR?

# 166
  • Мнения: 12
Не знам, но вчера гледах за пе*оф*ла К*зов .. Нямам думи и Евалата на    Мартин за  предаването.. !!!

# 167
  • Мнения: 4 733
 Повторение ли даваха на предишните му репортажи или има развръзка по случая? Иначе че е устат спор няма Laughing

# 168
  • Мнения: 12
Еми не знам  това не го бях гледал.. иначе.. може и повторение..даже се учудих.. понеже вчера не бе обичайното  време  за него вечерта към 23-24h
но имаше разговор с К*зов, с децата и родителите им...

# 169
  • Мнения: 502
   Търсих из нета известното писание на Карбовски-"47 причини,поради които не  харесвам тази страна". Публикувано е в някакъв форум,2004 или 2005,не знам точно. Някой може ли да го намери?
  Карбовски е коментирана личност,и напоследък,а и преди. Дай Боже повече хора като него,независимо дали събират негативни или позитивни емоции. Все пак се отличават от общата апатична маса.

Последна редакция: пн, 30 мар 2009, 00:22 от maraidara

# 170
  • Мнения: 141
   Търсих из нета известното писание на Карбовски-"47 причини,поради които не  харесвам тази страна". Публикувано е в някакъв форум,2004 или 2005,не знам точно. Някой може ли да го намери?
  Карбовски е коментирана личност,и напоследък,а и преди. Дай Боже повече хора като него,независимо дали събират негативни или позитивни емоции. Все пак се отличават от общата апатична маса.

Може би имаш предвид "42 отговора на въпроса защо не харесвам тази стара", но може и да бъркам. Въпростоно можеш да го намериш тук - http://martinkarbowski.aneri.org/ отиваш на публикации и теглиш файла за "Едно/Егоист", на стр.88

# 171
  • Мнения: 502
   Търсих из нета известното писание на Карбовски-"47 причини,поради които не  харесвам тази страна". Публикувано е в някакъв форум,2004 или 2005,не знам точно. Някой може ли да го намери?
  Карбовски е коментирана личност,и напоследък,а и преди. Дай Боже повече хора като него,независимо дали събират негативни или позитивни емоции. Все пак се отличават от общата апатична маса.

Може би имаш предвид "42 отговора на въпроса защо не харесвам тази стара", но може и да бъркам. Въпростоно можеш да го намериш тук - http://martinkarbowski.aneri.org/ отиваш на публикации и теглиш файла за "Едно/Егоист", на стр.88

  Благодаря ти!

# 172
Кабровски е човек в двете крайности.Познавам го от много години и съм имала много щастливи и отчайващо ужасяващи моменти с него. Може да бъде безкрайно романтичен и да ти поднася прекрасни изненади и в слеващият момент да те смаже с една дума или постъпка. Но въпреки всичко ми е много мил на сърцето.

# 173
  • София
  • Мнения: 604
любимият  ми журналист, харесват ми репортажите му. Предишното му предаване-"Отечествен фронт" ми беше по-интересно от настоящето Simple Smile

# 174
Като журналист ми харесва, а като човек пак е готин!! Той живее в студенски град  и е комшия на един близък мой приятел.Преди да се задоми доста шум му е вдигал от неспирните купони по среднощ Mr. Green

# 175
  • Мнения: 49
 Thinking Много е готин.От времето на Егоист го недолюбвах, ама нещо изнеднъж ми стана много симпатичен!  wavey

# 176
  • Мнения: 212
Преди ми беше доста неприятен. Но с течение на времето си промених мнението за него. Плюс това,начина по който прави предаванията си...евала му правя! Много рядко журналистите си позволяват да говорят "неудобни" истини в ефир,а той го прави с лекота. "Отечествен фронт" е единственото предаване,което гледам по телевизията! Трябва да има повече такива открити журналисти и повече такива предавания!

# 177
  • Мнения: 44
  Отвратителен ми е!!!Преди години гледах едно живо предаване с него и с Николай Хайтов. Имаше спор и Карбовски каза на Хайтов - Теб ли бе,ДЯДКА,ЩЕ ТЕ ЧЕТЕ И ПОМНИ НЯКОЙ!!! След което "дядката" стана и си излезе,това ми е достатъчно за да ми е противен.
 Кефеше ме Кеворкян колко снизходително и подигравателно се държеше с него,а на него му трепереше брадичката

# 178
  • Мнения: 23
Допада ми...... Peace харесвам го,  като журналист..

# 179
  • Мнения: 258
Ужасно противно същество! Дразни ме дори външният му вид.
Не са ми интересни предаванията ми, за мен това е евтина журналистика търсеща скандалното. Просто е различен, но това не означава, че е интересен.

Общи условия

Активация на акаунт