Мнението ви за Мартин Карбовски?

  • 24 742
  • 210
  •   1
Отговори
# 180
Гледах снощи някаква серия от ОФ, в която обясняваше как 15 000 лв означавали две почивки на море, при това в не много скъп хотел.
Глупава работа.

# 181
  • Мнения: 1
Познавам отдавна тази персона,за жалост,и последното,което мога да кажа за него,е че ми е симпатичен.Има две положителни качества - информиран е доста,макар че не е много задълбочен,но успява да убеди лековерните в обратното,и е напорист.Доколкото второто качество е ценност...върши му работа единствено на него.Иначе е много комплексиран човек,което според мен му пречи толкова много,че диктува до изключителна степен постъпките и изказванията му,което хич не допринася за положителния му образ,поне за мен.Позволява си да използва нецензурни думи за щяло и нещяло,по инерция мислейки си,че така ще се чете и слуша повече.Така обаче прави впечатление именно на аудиторията,на която той самият едва ли държи.С такива думички се пробиваше в печата в ранните години на демокрацията,и то не за друго,а защото читателите не бяха свикнали да ги виждат черно на бяло.А аз лично се радвах да ги употребявам далеч преди пубертета.Наистина,има и големи попадения в своите предавания и репортажи,макар че от тях винаги лъха на прекалено агресивния начин на натрапването им на зрителя.Както когато досадни цигани ни преследват да ни продадат дрешка,която цял ден са разнасяли с некъпаните си крайници.Та...Карбовски не е най-лошото,което може да се случи на зрителя и читателя,но далеч не е и най-доброто.Неговото поведение,голяма част от лафовете и мислите,движенията даже са изкопирани от един общ приятел,който е доста интересна,магнетична личност...но той се държеше така преди около 20 години,и то в не съвсем трезво състояние.Марто се отъкваше в него така,както сега се отърква в Лили Иванова,както след време ще се отърква в която част на тялото и на когото трябва,за да е още по-известен,още по-богат,още по-пухкав и цицорест,и още,и още...Гледам го аз понякога,слушам го понякога,но неизбежно сменям канала след малко,понеже рано или късно ме облъхва усещането за една не само физическа нехигиеничност.

# 182
  • Мнения: 1
Гледах снощи някаква серия от ОФ, в която обясняваше как 15 000 лв означавали две почивки на море, при това в не много скъп хотел.
Глупава работа.
Еее,не е глупава,защото с 3000 ще почива,а с 12000 ще си поддържа гърдите.
  Отвратителен ми е!!!Преди години гледах едно живо предаване с него и с Николай Хайтов. Имаше спор и Карбовски каза на Хайтов - Теб ли бе,ДЯДКА,ЩЕ ТЕ ЧЕТЕ И ПОМНИ НЯКОЙ!!! След което "дядката" стана и си излезе,това ми е достатъчно за да ми е противен.
 Кефеше ме Кеворкян колко снизходително и подигравателно се държеше с него,а на него му трепереше брадичката
И двата случая са много показателни за този безспорен последовател на учиндолската култура.Но той ще вирее,защото винаги ще има хора,които - учили-недоучили,втрещени ще гледат някой само заради евтините му похвати и психологически трикове.Започва предаването с два голи баджака,глупости,глупости,дъра-бъра,после две цици в 18.30 и зрителя охчи и стене какъв революционер е Карбовски и колко е компетентен и изчерпателен.

# 183
  • София
  • Мнения: 2 430
Не само с Хайтов,а и с Недялко Йорданов се беше държал,като задник.

# 184
  • Мнения: 3 903
Познавам отдавна тази персона,за жалост,и последното,което мога да кажа за него,е че ми е симпатичен.Има две положителни качества - информиран е доста,макар че не е много задълбочен,но успява да убеди лековерните в обратното,и е напорист.Доколкото второто качество е ценност...върши му работа единствено на него.Иначе е много комплексиран човек,което според мен му пречи толкова много,че диктува до изключителна степен постъпките и изказванията му,което хич не допринася за положителния му образ,поне за мен.Позволява си да използва нецензурни думи за щяло и нещяло,по инерция мислейки си,че така ще се чете и слуша повече.Така обаче прави впечатление именно на аудиторията,на която той самият едва ли държи.С такива думички се пробиваше в печата в ранните години на демокрацията,и то не за друго,а защото читателите не бяха свикнали да ги виждат черно на бяло.А аз лично се радвах да ги употребявам далеч преди пубертета.Наистина,има и големи попадения в своите предавания и репортажи,макар че от тях винаги лъха на прекалено агресивния начин на натрапването им на зрителя.Както когато досадни цигани ни преследват да ни продадат дрешка,която цял ден са разнасяли с некъпаните си крайници.Та...Карбовски не е най-лошото,което може да се случи на зрителя и читателя,но далеч не е и най-доброто.Неговото поведение,голяма част от лафовете и мислите,движенията даже са изкопирани от един общ приятел,който е доста интересна,магнетична личност...но той се държеше така преди около 20 години,и то в не съвсем трезво състояние.Марто се отъкваше в него така,както сега се отърква в Лили Иванова,както след време ще се отърква в която част на тялото и на когото трябва,за да е още по-известен,още по-богат,още по-пухкав и цицорест,и още,и още...Гледам го аз понякога,слушам го понякога,но неизбежно сменям канала след малко,понеже рано или късно ме облъхва усещането за една не само физическа нехигиеничност.

Voland, ти си голяма работа! Карбовски познаваш, а? Е, то вашето си е голямо село, ама все пак е едно... та какво ли се чудя всъщност - познават се хората.
Знаеш ли какво исках да ти кажа? Абе щом го познаваш явно е така както казваш. Или поне на 50 % ще ти се доверя, заради личното познанство. Та може би наистина да е малко прекалено циничен. Едно обаче му харесвам - умее да говори. Винаги съм казвала - телевизията принадлежи на умеещите да говорят. Кеворкян е другият такъв пример. И той май не е много стока - лукав за трима, ченге... Но умее да реди мислите си с думи. Иначе остава телевизията да я населим със селяндурки като Венета Райкова (дори лично и нея да я познаваш няма да ми промениш мнението този път обаче), която колчем иска да докара нещо като мисловен процес и чак прибягва до една спесифична глуповата физиономия, за да онагледи. Че то си е събитие, няма какво. Или Ники Кънчев ли да харесаме? "Дами и господа, уверявам ви нямаме сценарий". Така ли, мой човек?  Ааа, разбрахме ние още преди 2 минути когато се опелтечи. Или"Дами и господа, имаме новина". Браво на Бареков, ама и на него много му накъсана (или просто нахъсана?) мисълта.
Та така. Не че няма и кадърни хора, но предвид толкова много пълнеж Карбовски е направо титан на мисълта.
А сега най-накрая ще издам и мръсната си малка тайничка. Харесвам го дори само заради статийките му "Чалагария". Мразя тая селяндурска музика и затова толкова ми благва май като личност Карбовски - щото и той я плюе. Сега дали наистина го мисли... не знам. Ти ще кажеш.

# 185
  • Мнения: 1
Стефче,как да те убедя,че не лъжа...Ок,познавам Кайо Терзийски,Емо Йотовски,били сме в едно училище,а те са му приятели.Били сме няколко пъти на купон заедно и няколко пъти в кръчма.Познавам го бегло,но достатъчно.Напълно съм съгласен с теб,че той далеч не е лишен от достойнства,както съм казал и по-горе.По метода на по-малкото зло той е страхотен даже.Нямам нищо против него именно за това,но не мога да го уважавам заради тези негови прекалени комплекси.Не че аз нямам,не че и ти нямаш,но може би не ни личи чак толкова.Вече обясних доста добре какво ме дразни у него,защо да се повтарям.Може тонът ми да е бил малко неподходящ,но мнението си ми е същото.Той и Кайо се скараха на Хайтов по тв,че не давал път на младите,обидиха го,НАПИХА СЕ(буквално,предаването беше "Ябълки и вино",ябълки не хапнаха...).И двамата са умни момчета,но се държаха като каналджии пред професор,тъпо беше.Не искам да говоря за личния му живот(не че съм и много запознат),просто това,което знам и виждам от този човек,не ме очарова.Той има възможности ,и то немалки,но според мен губи позиции поне пред мислещата публика с много голяма част от действията и изказванията си.Може и да се заблуждавам генерално,може да е cool да се псува в ефир,я виж кво праят брачето сърби Joy.Но далеч не са само псувните,ние тях ги знаеме:))).

# 186
  • Мнения: 3 903
Ок. Ох, не знам много често хората мислят, че щом е форум та непременно спор трябва да има. Не те оспорвам, просто споделям моето виждане включително и с това  малко признание защо всъщност ама наистина го харесвам.
Не, не се интересувам от личния му живот посредством теб. Няма такова нещо.
Да ти кажа вече почти не гледам телевизия. С изключение на научно-популярните канали. И точно по причина на разни бедни словом (а най-вероятно и духом) водещи дето твърде много искат да копират американски формати. Ма нещо все пак не успяват да го правят какато трябва. Мразя предавания по принцип. Риалита, разни "На кафе"-та, мразя тая телевизия дето ме има за тъпо парче и смята, че не само може да ми пробутва глупостите си, ами и няккаси да ме накара да и дам част от паричките си пускайки sms  за това или обаждайки се за онова. Я да си гледат работата. Телевизията е вредна. И от година на година става по-вредна. Прав си май за метода на по-малкото зло. Но хайде стига, че то си има друга тема за телевизията.

# 187
  • Мнения: 1
Вредна...така е,но все пак трябва да сме в час с времето.Просто пускаш друго и това е...Макар че инфото и в научния поп е малко оскъдно,но пак се ядва пред биг брадър! smile3515

# 188
  • Мнения: 14
Единствено за него ме е яд, че не мога да гледам сега, като не работи приемника и останах без тв- нищо друго не ми липсва от тв ефира, повярвайте ми! /Е и "Памет българска" с проф.Божидар Димитров/

Последна редакция: сб, 30 май 2009, 19:35 от taro

# 189
  • Мнения: 2 172
Какво мислите за днешното предаване?

# 190
  • Мнения: 2
       Много ми допада .Не го знам ,като човек какъв е , но ,като журналист....е такива журналисти харесвам.Верно сме ,като това българо-американче ,което не може да се цивилизова и това си е.То това е интересно -да можеш да поднесеш проблемите на дена по начин ,който да предизвика интерес -по начин , за който другите не са се сетили.Всеки голям журналист си има някоя силна страна ,която го прави такъв.При някой е забавността,други бързата и точна реакция,при трети преобладава жълтото/най лесното/.При него ме кефи  обмислеността.

# 191
  • Мнения: 419
Извинявам се за въпроса, но дали го има някъде предването от 30.05 да го сваля, за да го гледаме Thinking

# 192
  • Мнения: 419
Само да кажа, че ми изпратиха линк с предаването. Благодаря!

# 193
  • Мнения: 1 192
Само да кажа, че ми изпратиха линк с предаването. Благодаря!
Дайте го тук линка tv, де!

# 194
  • Мнения: 2 172
Само да кажа, че ми изпратиха линк с предаването. Благодаря!
Дайте го тук линка tv, де!

Да, и аз го искам линка, въпреки , че го гледах частично. Това е най- отвратителното предаване на Карбовски, о**а се отвсякъде!!!

Общи условия

Активация на акаунт