Мнението ви за Мартин Карбовски?

  • 24 751
  • 210
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 572
какво е представлявало предаването?

# 196
  • Мнения: 4
На мен ми харесва. Предаванията му са интересни. Сега мисля да си купя и книжката на Лили да прочета.

# 197
  • Мнения: 2 172
някой може ли да каже как се казва предаването му, че не го намирам в сайта на нова...
 Praynig

# 198
  • Мнения: 3 826
''Отечествен фронт'' се казва , от предаването не искат да има записи  в нета , доколкото знам ,
едва ли ще намериш нещо легално ,
по-добре търси  записи по торентите
аз отдавна не го гледам

# 199
  • Мнения: 4 753
някой може ли да каже как се казва предаването му, че не го намирам в сайта на нова...
 Praynig


Може би търсиш това...

http://www.vbox7.com/play:d38f4198

http://www.vbox7.com/play:85f09d55

http://www.vbox7.com/play:032ac22a

http://www.vbox7.com/play:8bdc8e57

# 200
  • София
  • Мнения: 1 074
Търси повече сензация и бунене на духовете, отколкото да прави публицистични предавания. Публицистиката е коментар с отворен край, представя многостранно идеи и мнения, а не налага нечие чуждо мнение като меродавно.

Карбовски се изживява като диктатор на обществен морал, не просто не ми харесва това, което прави, но го смятам и за опасно. Не може да ми се изправя и да твърди, че мъжкараната, която успешно се е преструвала на мъж, за да пасе овце в Гърция, е за него женски идеал и да й се възхищава на потното окосмено лице като на икона. Ако той е извратеняк, аз не съм.

Нито смятам за нормално да гледам цяло предаване за попа със стоте деца, който, освен всичко, бил приютил наркомани с тяхното дете. Супер, а на какво учи това обществото? Да раждат като побъркани деца, на които не могат да дадат прилично възпитание и образование? На връщане към християнството на отшелниците и "убогите", на налагането на някакъв средновековен пораженчески модел?

Телевизията възпитава по дефиниция, а нашата само развращава и предизвиква гадене от всички евтинки сензации. Карбовски успява да разбуни духовете отново само с подобни материали, това и търси. Е, намира го, дано му е сладко.

# 201
  • Мнения: 535
И на мен ми допада  Peace

# 202
  • Мнения: 1
Търси повече сензация и бунене на духовете, отколкото да прави публицистични предавания. Публицистиката е коментар с отворен край, представя многостранно идеи и мнения, а не налага нечие чуждо мнение като меродавно.

Карбовски се изживява като диктатор на обществен морал, не просто не ми харесва това, което прави, но го смятам и за опасно. Не може да ми се изправя и да твърди, че мъжкараната, която успешно се е преструвала на мъж, за да пасе овце в Гърция, е за него женски идеал и да й се възхищава на потното окосмено лице като на икона. Ако той е извратеняк, аз не съм.

Нито смятам за нормално да гледам цяло предаване за попа със стоте деца, който, освен всичко, бил приютил наркомани с тяхното дете. Супер, а на какво учи това обществото? Да раждат като побъркани деца, на които не могат да дадат прилично възпитание и образование? На връщане към християнството на отшелниците и "убогите", на налагането на някакъв средновековен пораженчески модел?

Телевизията възпитава по дефиниция, а нашата само развращава и предизвиква гадене от всички евтинки сензации. Карбовски успява да разбуни духовете отново само с подобни материали, това и търси. Е, намира го, дано му е сладко.
Много съм съгласен с това мнение,но вече доста написах по темата. Все пак от Карбовски има нужда,поне за мен. Аз го ползвам по следния начин - ако някой ми каже , че го харесва и цени , веднага го игнорирам като събеседник,тъй като очевидно е посредствен и неинформиран.Така че Карбовски ми пести време!!! Simple Smile Simple Smile

# 203
  • Мнения: 2 172
бкагодаря на stelt77 за линка

# 204
  • Мнения: 2 123
Благодаря и аз за линковете  Peace

Мнооого долно ниво.

Харесвах много Карбовски доскоро. От година, година и половина, качеството на предаванията падаше стремглаво надолу, но това вече е абсолютното падение...

жалко

# 205
  • Мнения: 4
Мнението ми за него е противоречиво. Дори след като прочетох книжката му "Черните пътища на Европа" пак не мога да кажа със сигурност, дали само ме радва или го отричам напълно... Но той това и цели. Нищо лошо.
Поне е прав за това, че у нас в България има бунтарски дух...обаче кръчмарски  Rage. Още Ботев го е "възпял" в стихотворението си "В Механата":

..."Пием, пеем буйни песни
и зъбим се на тирана;
механите са нам тесни -
крещим: "Хайде на Балкана!"

Крещим, но щом изтрезнеем,
забравяме думи, клетви,
и немеем и се смеем
пред народни свети жертви!

А тиранинът върлува
и безчести край наш роден:
коли, беси, бие, псува
и глоби народ поробен!"

... Така, че нищо не се е променило в народопсихологията на българина.
Наздраве! beer

# 206
  • Мнения: 55
Аз не го харесвам, не знам как не му омръзна да се рови в шахтите и канавките на обществото.
Общо взето занимава аудиторията с някакви деградирали просташки изпълнения на хора със сериозни психически отклонения.
Не, че съм против тези хора т.н наречения "отпадък на обществото" но съм против натрапчивото им тиражиране и арогантното им представяне във въпросното предаване.
Също така води съвсем целенасочено разговора с тези хора към върховен цинизъм и някаква форма на селяшка сензация.
Все едно си отворил тези средните страници на жълтите вестници с хилядите гадости.
Извинявам се ,че не знам как се казват .1 път съм прелиствала такъв вестник и бях шокирана Laughing

Наистина с погнуса подминавам предаването му Sick

# 207
  • Мнения: 1 192
Цитат
Извинявам се ,че не знам как се казват .1 път съм прелиствала такъв вестник и бях шокирана...
Единият от тях е ШОК  Mr. Green

# 208
  • Мнения: 2 172
Определено него не го харесвам, вече писах, но само там понякога се " разголват " някои неща, това е  истината. Друг е въпросърт  за неговите "категории".

# 209
  • Варна
  • Мнения: 99
Добър сценарий има, с добра дикция чете, но като цяло ми е противен! Close

Общи условия

Активация на акаунт