Мнението ви за Мартин Карбовски?

  • 24 757
  • 210
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 97
А бе не е глупаво момчето,обаче има някакъв комплекс.И предаванията му май все по-безинтересни стават.
Първото изречение напълно покрива и моето мнение.Само, че бих казала комплексИ.Има някаква борба в него между патриархалното отношение към живота(явно възпитавано у него) и стремежът му към свобода и по-широко мислене.И докато тази борба не я приключи(в полза на второто Wink), опитите му за задълбочаване в природата на нещата и мащабност на погледа ще завършват елементарно.Само интелигентност не е достатъчна. Naughty
П.П. А лошото е, че времето минава и го превръща все повече в поредния циник.

# 16
  • Мнения: 7 186
Харесвам го, откакто го открих в Егоист. Уникален беше просто.
Не мога да кажа, че следя всичките му предавания, но като цяло стилът му ми допада и ми е кеф да го гледам/слушам/чета.

# 17
  • Мнения: 3 622
Четях редовно статиите му в Егоист  - харесваха ми. Сега гледам предаването му когато мога

# 18
  • гр.Добрич
  • Мнения: 92
Харесвам го и следя предаването

# 19
  • Варна
  • Мнения: 672
Да, допада ми! И когато имам възможност гледам "Отечествен фронт"  Peace

# 20
  • Мнения: 17 546
Харесва ми.

# 21
  • Мнения: 22 908
Не ми харесва.

# 22
  • Мнения: 230
Харесвам го. Умен мъж. Когато мога, гледам Отечествен фронт. Има нужда от такова предаване. Изпипано е, личи си че го правят с кеф.

# 23
  • Мнения: 3 416
пич е  Mr. Green кефи ме още от "егоист"  Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 62
И мен ме кефи!!!Захваща провокативни теми и не си пести енергията и езика в репортажите. moresmile





# 25
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Харесва ми, дори когато безпардонно прекали казва истини. Това общество има нужда ожт такива като него.

# 26
  • Мнения: 7 186
Обикновено мненията за него са доста крайни- или е обожаван или непоносим Grinning

# 27
  • Мнения: 14
Много прилича на Волен Сидеров. И двамата казват нещата, които хората искат да чуят по изключително "атрактивен" начин /навъсени чичковци, които ми се карат и размахват пръст  People No Good/. Направо ми действат на нервите.

# 28
  • Мнения: X
аз го харесвам Peace

# 29
  • Мнения: 116
Много прилича на Волен Сидеров. И двамата казват нещата, които хората искат да чуят по изключително "атрактивен" начин /навъсени чичковци, които ми се карат и размахват пръст  People No Good/. Направо ми действат на нервите.
Не ме кефи - има си предварителна линия в репортажите и винаги се мъчи да докаже че е правата.
А често се оказва, че нещата не са такива. Това го кара да е брутален до доказване на своето мнение

Общи условия

Активация на акаунт