Мнението ви за Мартин Карбовски?

  • 24 737
  • 210
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 71
Допада ми като журналист,гледам предаването му когато имам време.

# 61
  • Мнения: 0
Явно не случайно въпроса е точно за Мартин Карбосвки- определено не на всеки се харесва. Включително и на мен. За мен не е вулгарен а елементарен. Просто не умее да се изкаже с подходящи думи и средства, както би трябвало да умее един журналист.

# 62
  • Мнения: 2 697
Явно не случайно въпроса е точно за Мартин Карбосвки- определено не на всеки се харесва. Включително и на мен. За мен не е вулгарен а елементарен. Просто не умее да се изкаже с подходящи думи и средства, както би трябвало да умее един журналист.


А според мен намира точните думи и точно затова бива възприеман като вулгарен.

# 63
  • Мнения: 120
Един различен журналист. Казва нещата с истинските им имена, без увъртания.

# 64
  • Мнения: 209
Със сигурност добър журналист. Намира доста интересни теми (теми табу) или теми за които се правим че не съществуват. Но понякога си дразни доста Simple Smile. Не знам точно как но го прави.

# 65
# 66
  • Мнения: 2 697
Със сигурност добър журналист. Намира доста интересни теми (теми табу) или теми за които се правим че не съществуват. Но понякога си дразни доста Simple Smile. Не знам точно как но го прави.

Според мен дразни основно мижитурките с това, че е категоричен и обикновено съди дребните душици. И обикновено е прав.

# 67
  • София
  • Мнения: 1 511
Определено не ми допада! Confused

# 68
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
имах честта да се запозная с него по неприятен повод. държа се адски свястно. чета нещата му от 10 години насам и смятам, че е хубав човек и талантлив журналист. интересно, защо толкова дразни някои с циничността си... я се огледайте в какав "държава" живеем.

# 69
  • Мнения: 230
По горе прочетох, че бил елементарен. Е, това вече е последното нещо, което би могло да се каже за Карбовски! Преди малко, една позната ми каза, че по повод протеста на тези, които бяха против построяване на дом за деца в близост до тях, след инициативата за Могилино, за да не ги виждали техните деца, Карбовски предложил следното - така или иначе вече са събрани пари, те да се използват за построяването на газови камери, в които да бъдат изгорени тези деца, за да няма проблем и да не се смущават нормалните хора. Не мисля, че това е изказване на елементарен човек. Той просто е скандален за някои и то защото разбулва уродливото лице на абсурдната бг действителност.

# 70
  • Мнения: 4 753
Един различен журналист. Казва нещата с истинските им имена, без увъртания.

 Peace Кефи ме начина по който обяснява проблемите.

# 71
  • Мнения: 304
във предаването всяка неделя много ми харесваше, но напоследък като го гледам по нова тв нещо не ме кефи! Кофти въпроси задава и много надменен ми се струва!

# 72
  • Мнения: 4 733
Харесват ми темите в предаванията и писанията му. Остър език, остър ума, хаотични творчески мисли често попадащи по случайност в целта. Като мъж-нищо особено.

# 73
  • Мнения: 338
Определено ми допада Naughty

# 74
  • Мнения: 2 587
Определено ми допада Naughty

И на мен.

Общи условия

Активация на акаунт