Мнението ви за Мартин Карбовски?

  • 24 734
  • 210
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 493
Не съм му заклет фен,но съм по - скоро ЗА него. Човекът просто казва на глас това, което всички ние си говорим или поне си мислим, но не изричаме на глас. А физически... е, не бих го определила като привлекателен  Whistling
съгласна съм Peace

# 136
  • Мнения: 183
Гласувах. Аз го харесвам.

# 137
  • Разград
  • Мнения: 518
Гласувах. Аз го харесвам.
Аз също  Peace

# 138
  • into the blue
  • Мнения: 771
Като визия-не,но като цяло ми харесват предаванията му по Нова.

# 139
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
Има интересна гледна точка за реалността. За съжаление обаче залита към негативната тематика, подобно на много други, които не без основание вярват, че лошите новини винаги продават.
Щеше да има далеч по-голям успех, ако използваше творческия си потенциал за по-положителни материали, но тогава може би нямаше да е Карбовски.........
Карбовски е такъв, защото държавицата е такава. аз не виждам нищо положително да се случва напоследък. пуснете новините, не само Карбовски  и ще се убедите. (само)убийства, кризи, цени, безпаричие, мизеррия, катастрофи...

# 140
  • Мнения: 386
Моето мнение-  един от най-добрите журналисти в България yes
Като ученичка слушах всяка Сряда предаването "Радио пирати" по Дарик-уникално за времето си, различно!
Статиите в Егоист-много оригинални и провокативни!
Предаването Отечествен Фронт- харесва ми-страшно много!
Няма друг като него Peace

# 141
  • Мнения: 14
Не го познавам и не мога да го коментирам като личност, но като журналист ми харесва. Удря право в целта, без излишни лиготии. Някой го наричат вулгарен, но той е просто продукт на обществото в което живеем . Не е лицемерен, а прям и това е което липсва на повечето БГ журналисти. Наскоро четох "Пътеписите" му и от време на време ги препрочитам. Когато мога следя Отечествен Фронт и предаването му по Дарик.  Харесва ми и дано продължава в същия дух newsm10

# 142
  • Мнения: 304
 Peaceда гледам-отечествен фронт понякога-допада ми,миглена ангелова не харесвам

# 143
  • Мнения: 86
Определено го харесвам!Един от малкото хора които показват нещата такива каквито са!Един от малкото хора които смеят да застанат срещу правителството и да покажат последствията от управлението им!Един от малкото хора който не се страхува да разговаря с мафиоти и да задава неудобни въпроси!!!!

# 144
  • в провинцията
  • Мнения: 249
Не харесвам цинизма, на каквито ще истини да служи. Един първокласен журналист, какъвто Карбовски претендира да е, винаги си налага автоцензура. Не може просто да се появиш на екрана и да плещиш каквото ти душа поиска. Липсата на възпитание и прямотата са две различни неща.

# 145
  • Мнения: 593
Смятам, че идеите му са добри, но не ми харесва това, че е вулгарен. Имам си свое обяснение за поведението му - ако не е вулгарен, никой няма да му обръща внимание. Така че, да е жив и здрав, той си знае.
Гласувах с трета опция.

# 146
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
А някой помни ли когато беше водещ на Всяка Неделя с  Кеворкян и как се скараха в ефир newsm78

# 147
Гласувах ! Не ми допада !

# 148
  • София
  • Мнения: 1 355
Фактът, че сте изписали толкова страници, говори, че Карбовски е личност, която предизвиква интерес. Дори и от тези, които не го харесват. Просто се откроява сред останалите си колеги. Искрено му желая успех.

Всъщност темата не е ли за друг форум? "Клюкарник", например.

# 149
  • Мнения: 13
И аз дадох вота си че ми допада...Щом като превлюча дистанционото и оставам на неговото предаване значи ми харесва по някакъв начин...Има доста истини и може да видиш света такъв какъвто е през очите на обикновенните хора..

Общи условия

Активация на акаунт