Винаги съм се чудил...

  • 3 533
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 070
Може и да е от токчетата, може и да не е. Забелязах, че детето ми си върти дупето като ходи, много яко и се фръцка насам-натам, за разлика от мойто. Не ходя с токчета, не се старая да правя чупки в кръста. Сиигурно съм безинтересна.

# 31
  • Мнения: 138
Не бях се замислял ...,но сега  newsm78 ...Бе май наистина на някой им е вродено да се фръцкат , а  на други да вървят за тях  с оплезен език ... Joy

# 32
  • софия
  • Мнения: 4 985
аз вървя като горила, нищо мацкенско няма в мен Embarassed

# 33
  • Мнения: 3 622
[quote
Я, си признайте, мацки, че на всички ни е вродено. Flutter
[/quote]

Да ама някой мацки си фръцкат дупетата повече от други  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 3 622
Я се опитай да носиш едно голямо, тежко, кръгло дупе без да го въртиш.  Laughing
hahaha
Я, си признайте, мацки, че на всички ни е вродено. Flutter

Да ама някой си фръцкат дупетата повече от други  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 619
Аз като ходеща на токчета ще кажа ,че твърдо не си въртя задника.За мене едно слабо момиче да ходи с едно въртене .. дето  си е направо фитнес упражнение е .. супер целенасочено ....ама е факт 43е по-големите дупета изглеждат така все е едно ги въртиш като ходиш

# 36
  • Мнения: 374
утре ше се наблюдавам и ше кажа  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 2 631
и аз ,най-хубавите чупки в кръста съм виждала от мъже Peace Whistling
Айде сега. Аз досега не съм виждал мъж да върти задник докато върви. ако имаш предвид онези другите "мъже" то за тях не знам... не ги заглеждам по дупетата. Ама на вас жените някак си отвътре ви идва да въртите дупета докато вървите. И само токчетата ли са причината да го правите. Всъщност защо жените въртят дупета докато вървят. Това нещо като покана за секс ли е или просто така си вървите.

 Tired
Една жена без гъз (такъв, дето да си запълни мястото в дънките или под полата) няма как да я видиш да го върти!!!  Joy
При други е походка, при трети е начин да приковеш вниманието на другите... Покана за секс....  newsm78 ... надали..

Общи условия

Активация на акаунт