Най-милите SMS-и, които са ви изпращали ?

  • 39 891
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 292
Е, вие не си ли ги пазите Shocked? Аз си пазя от 2003 още Crossing Arms
Пазя ги ама ми откраднаха телефона и....

# 16
  • Мнения: 6 029
Като бях бременна с Теди лежах в болница 10 дни. Бяха адски дълги, гадни и ужасни. Всеки един СМС, който получех вечер от мъжа ми, ме разплакваше.

# 17
  • София
  • Мнения: 6 999
Един от днес: "С удоволствие, ама /манекенките/ не ги бива в секса, а и не съм виждал с по-хубави крака от твоите Simple Smile"

Един стар, но много мил:
" Sleepy night
With sleepless stars
Whispers wind
Above the trees
That lonely feels
The one who needs
A tender kiss
And loving bliss
I love you sweethart!'

# 18
  • Мнения: 3 153
"Ne sum vqrval, che nqkoga moga da obicham nqkogo poveche ot sebe si.....celuvam te, lubov i broq dnite"

# 19
  • Мнения: 1 289
Кратко,точно и ясно:"Обичам те".

# 20
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Липсваш на вътрешния ми диалог, на очите ми, на ръцете ми лисваш.

# 21
  • Мнения: 7 723
Най- милите СМС-и получавам в последния месец от дъщеря си.
 Heart Eyes
От както е тая тъпа стачка на учителите-
децата ми са на отглеждане при баба си.

Всяка сутрин имам: добро утро, мамо! Хубав ден и лека работа! Heart Eyes

...а всяка вечер- лека нощ, мамо! Ние те обичаме.... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 22
  • София
  • Мнения: 175
Съпругът ми не е в България и получавам по 10-тина смс-а ежедневно, които са много мили. Но този специално ми е много скъп, защото тъкмо получих диагноза за тежка болест и си циврех пред кабинета на лекаря, когато дойдоха тези думи :"Ти си моето всичко и малко повече!Обичам те повече от много и никога няма да те оставя..Не си дефектна и с всичко ще се справим"   Heart Eyes
Иначе и аз си пазя всички смс-и от него, нищо че са отпреди години и ми е много драго, че и той пази моите. Flutter

# 23
  • София
  • Мнения: 5 289
Душата ми не е пътека да минеш и да си заминеш,
душата ми не е камина,за да се стоплиш и да си отидеш,
душата ми е като Божи храм,
влезеш ли,оставаш там! Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 6 164
Моят мъж ми пишеше стихотворения, които сам измисляше. Crazy

# 25
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Егати писането настава, за такова стихотворение на мен ми трябва половин час,  ако не съм в кондиция  и повече

Последна редакция: чт, 25 окт 2007, 23:30 от secretgarden

# 26
  • На морето!
  • Мнения: 5 762
Аз не обичам клишета от рода "Кучето казало мяу,котето бау,а ад ти казвам чао"  Sick или онези тъпотии от рода "ако успееш да преброиш песъчинките на плажа,звездите на небето...." и т.н.
Харесват ми мили,точни,ясни и искрени съобщения,пратени в подходящия момент.Сега се сещам за един.След един голям скандал ми прати "Не бях прав,обичам те,съжалявам" А беше прав.Или "Знам,че можеш,ти винаги успяваш,можеш всичко.Не би успяла единствено да ме разочароваш."

# 27
  • Мнения: 1 149
Изсинтезирайки пантомимиката на парадоксалната антропология и базирайки се на солидна  фундаментална практика,ще бъда кратък"ЛИПСВАШ МИ"

# 28
Изсинтезирайки пантомимиката на парадоксалната антропология и базирайки се на солидна  фундаментална практика,ще бъда кратък"ЛИПСВАШ МИ"

това ми хареса  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 2 161
Мразя смс-ите,нито пращам,нито съм получавала мили и любовни.Всички хубави неща държа да ги чувам с ушите си.

Общи условия

Активация на акаунт