Кога възвърнахте килограмите отпреди раждането?

  • 4 321
  • 124
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Какво ли  не правих и още не съм си върнала килограмите. Но в крайна сметка се оказа, че имам други здравословни проблеми, които сега ще решавам и се надявам след това да започна да свалям. Praynig

# 46
  • Мнения: 423
Аз качих общо 17, и сега съм свалила 12. За останалите 5, просто не става. Тези 12 ги свалих още първите три дни след раждането и оттогава не съм мръднала.

# 47
  • Мнения: 1 254
аз качих 19 кг през бременността и ги свалих до края на втория месец (няма такава опция в анкетата). сега съм по-слаба от преди да забременея може би е  с 6кг Peace
Но тези първи два месеца правех всеки ден коремни преси и избягвах газирано, пържено, сладко и тестяно. закусвах със сандвичи, на обяд само супичка и вечерсалатка с основно. кърмих до 7месец, но кърменето въобще не попречи (деже мисля че помогна за отслабването ми.
аз съм много благодарна на Миранди и Дневничетата, които ме окуражиха и благодарение на тях сега изглеждам супер!
успех ти желая !!!

# 48
  • София
  • Мнения: 1 230
Качих 16 кг по време на бременността, след 1 година си върнах килиграмите. Но не съм правила диете, мразя диетите и си хапвах. Интересното беше че до 9ти месец след раждането кг почти не мърдаха, после изведнъж започнах да свалям.

# 49
  • Мнения: 412
Веднага след като родих  Grinning бях качила 12 кг. за цялата бременност
Да и аз - 12 или 13 кг. и ги свалих прди детето да направи 6 мес, благодарение на многото разходки и физическо натоварване, свързано с мъкненето на детето до 5-и етаж по сто пъти на ден (без асансьор), както казах постоянни разходки и повече плодове.

# 50
  • Мнения: 630
През бременността качих 16,5 кг. от болницата си тръгнах с 10 по-малко, бяха ми останали 6, които обаче ги свалях цяла година. Бебка въобще не обичаше да стои навън доскоро, така че не съм имала възможност много да се разхождам, но сопртувах вкъщи когато можех. Неаправих и една много ефикасна дието, с която свалих 3 кг. и другите 3 някакси от самосебе си ги свалих, без да разбера как и кога.

# 51
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
При постоянно тегло от 55 кг. при първата бременост качих 30 кг., свалих ги за около една година, при втората бременност пак качих 30 кг,но сега ги свалих  за две години ( не успявам да се преборя с последните най- трудните, но не се вманиачвам)

# 52
  • Мнения: 3 268
До края на третия месец и двато пъти.Първия път продължих да слабея и до шестия месец бях 49кг при ръст 167 см.После се оправих и поддържах тегло 51-52кг.

# 53
  • Мнения: 27 524
Станах по-слаба  Grinning
(тогава, сега не съм  Sad)
Забременях 56, влязох да раждам 62 и след раждането бях 54.

# 54
  • Мнения: 5 401
Когато малчо стана годинка, заради прохождането и тичането подире му. Преди това по цял ден трамбовах с количката напред-назад, но нямаше ефект.

# 55
  • Мнения: 3 416
как си влизате в старите дрехи почти веднага след раждане? то нали не е само до кг,ами нали таза се разширява,как си слагате старите панаталони например?

# 56
  • Мнения: 412
как си влизате в старите дрехи почти веднага след раждане? то нали не е само до кг,ами нали таза се разширява,как си слагате старите панаталони например?
Аз моите ги носех разкопчани (поне най-горното копче) под дълга блуза. Ама и корема ми бе лесна за управление пихтия, така че нямаше да ми коства много усилия да го събера и със закопчано копче, ако се бях насилила. Laughing

# 57
  • Мнения: 617
до 6 месец

# 58
  • Мнения: 589
Качих 10килограма и до третия месец вече бях ги свалила Peace.Сега съм по слаба от преди да родя и изобщо не се харесвам,но какво да се прави ген! Rolling Eyes

И аз съм така ... а тъкмо така се харесах с три-четири килца отгоре, да не говорим, че за пръв път в живота си имах гърди ...
Нищо, пак ще се бременее  Laughing

# 59
  • Мнения: 1 121
Станах по-слаба от преди да забременея към началото-средата на 4 месец... кърмене, недоспиване, недояждане и стопих всичко, а бях качила бая!

Общи условия

Активация на акаунт