Първите покупки за бебо?

  • 4 399
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 42
Аз започнах да си пазаря от 6месец и несъжелявам остава ми още малко и ще съм приключила с покупките.Свекърва ми по какъв ли начин не се опита да ме спре с пазара какви ли не ми ги наговори ,но си казах че няма да вярвям в тези суеверия и ще мисля само хубави неща.Първо обиколих магазините и разгледах къде какво има и по списък малко по-малко пазаря,даже и количка купихме.Удоволствието е голямо.

# 31
  • София
  • Мнения: 7 194
Така съм чувала,че бебето не трябва да излиза от дома си както и да го виждат много хора до 40-тия ден.
Не, миличка, това отдавна не е така.  bouquet
Навсякъде вече препоръчват бебето да се извежда навън, когато стане на 7-10 дни.
Няма нищо страшно в това, даже е по-здравословно.
А и мъниците често спинкат много по-добре на въздух.

# 32
  • Мнения: 319
Абе и аз не съм много -много  съгласна с това твърдение,ама нали знаете бабешки работи.Още повече че моето човече ще се появи в най-хубавите месеци когато времето се стопля.Така си и знаех,че количката трябва да я вземем когато и другите неще а не месец след раждането Naughty

# 33
  • Мнения: 25
Първо седнахме и направихме списък за необходимите покупки. До раждането бяхме купили всичко по него. Както и количката - ние започнахме да излизаме седмица след раждането.

# 34
  • София
  • Мнения: 2 298
Аз от суеверие (имам преди това един аборт) нищо не купих предварително. Но с таткото бяхме обиколили всички магазини и направили списъци от къде какво да се купува. После като родих преди да ни изпишат таткото беше купил всичко и с помощта на майка ми всичко беше изпрано, изгладено и подредено когато се прибрахме с беба у дома.

# 35
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Около 8-ми месец започнах да купувам по-малко дрешки,шишета,пеленки,кошница за кола и всичко дадох на майка ми да пере и малко преди да родя ми ги донесе нещата в къщи да си ги подредя както аз искам.Това всичкото е от малко суеверие

# 36
  • Мнения: 202
 newsm78 vse si misleh 4e 6te se pazaruva 4ak sled kato beboka se pojavi,no sled pro4etenoto po gore se pozamisljam--naistin ae po-dobre imajki vpredvid 4e sled tova edva li 6te ima i vreme

# 37
Здравейте!Бремена съм с първото си дете.Прочетох нагоре,че сте си правили списък с необходимите неща за малкото човече.И ние сме решили да пазаруваме по-рано и да не чакаме последния момент,но честно казано не съм наясно много какво трябва да вземем  Embarassed  Моля ви се ориентирайте ме какво е нужно за начало,какво включваха вашите списъци с покупки?Благодаря предварително!

# 38
  • Мнения: 581
sisee - аз самата и почти всичките ми приятелки си изведохме бебетата на около 10тя ден (в повечето случай се чакаше само да започне да поддыржа стабилно температурата на тялото).Освен това слынчевата светлина (не говоря за печене на слынце, а за лека разходка) е едно от най-добрите средства за бырзото преминаване на бебешката жылтеница. В нито един от случайте не е имало лоши последствия от разходките - даже напротив.

# 39
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Шишка регистрирей се, вкрючи се в "Отчетни" там има мн бременни като теб, а и на всяка 1-ва страница има списък Wink
Леко бременеене  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт