Стопляща майчиното сърце реплика

  • 4 186
  • 81
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 385
"Мамо много те обичкам,ти си най-красивата майка.Хайде да ми родиш бебе,че искам да се грижа за нещо."И сега работим по въпроса с таткото,след като така ни помоли детето,как да му откажем???!!! stork-girl thumbsup

# 61
  • Мнения: 4 841
Сина ми е много любвеобилен и не пропуска случай да ми каже, че ме обича без повод, или да ме целуне с някакъв комплимент (като например "Мамо, много си красива днес!" - това събуждайки се, преди да съм си измила очите и да се среша  Crazy ). Разтапящо е, определено.
Снощи обаче ме "разстреля" със следната реплика: "Мамо, аз много те обичам, дори и когато ужасно ме ядосваш!" - каза го около 10 минути след като имахме поредната разправия за прибирането на играчките и разтребването на стаята   Crazy

# 62
  • Мнения: 524
Най-малката:
- Обичам те много. Ти си любимата ми майка... Crazy (Баща й с право някой път на шега ми казва, че децата ми не са от мен  Laughing)
Към баща си:
- Където ти е порязано пръстчето? Дай да го целуна!  Мина ли ти?...

# 63
  • Мнения: 3 268
"Ти си най-най-красивата мама!Няма да ходиш в Пълна промяна,нали?".Това е най новото,от снощи.

# 64
  • Мнения: 2 161
"Тате,на 100 години си,а толкова си силен."Горкичкият,една-две секунди нищо не успя да каже.
"Много работи си ми донесал този път,бе сладур!"Към баща си,който току що се е прибрал.

# 65
  • във фурната
  • Мнения: 596
Днес ми каза,,Егати готината жена"

# 66
  • Мнения: 1 479
Големият ми син,като ми каже:"Аз ного бичкам тебе мамо."

# 67
  • Мнения: 8 769
"Ти си най-най-красивата мама!Няма да ходиш в Пълна промяна,нали?".Това е най новото,от снощи.
Лелей, представям си какво чудо на чудесата са показали, та са уплашили детето! Mr. Green

А моята щерка ми казва от време на време "Мамина сладка" Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 1 134
"Обичам те до края на всичките звезди!"
"Не плачи, аз ще се грижа за теб винаги!"
"Егати майката!"

...и още много все така двусмислени:)))

# 69
  • Мнения: 15 703
Моят син е още малък, но една сутрин като се събуди се изправи, погледна ме, извика "ГЕ" /така ме нарича мен/, скочи върху мен, прегърна ме и ме стисна много силно. Толкова миличко ми стана, че очите ми се напълниха със сълзи.

# 70
  • София
  • Мнения: 7 071
Освен, че ми топи сърцето, ме стопява и от вина: "Мамо, аз много те обичам, а ти всеки ден ходиш на работа"

# 71
  • София
  • Мнения: 2 840
"Ах...колко си вкусничка..." ми е дно от любимите, защото е много злояд по принцип, та това си е чисто обяснение в любов Mr. Green

"Искам да съм ти пак в коремчето и да те гушкам постоянно отвътре, и да те гъделичкам...." Grinning

# 72
  • Мнения: 1 931
Когато му кажа:"Много те обичам,миличък",той отговаря-"Аз бичам" .Казва още "Яди могни мами тото ного бича мами"т.е Влади ще помогне на мама защото много я обича ".Дори сега като пиша се просълзявам-обожавам сина си!

Да са ни живи и здрави дечицата,майчета  bouquet

# 73
  • Мнения: 332
"Мамо, много си хубава", като ме гали по лицето.  Heart Eyes

# 74
  • София
  • Мнения: 8 285
"Не се карай на мама, мама е послушна" - обяснява ми нещо мъж ми от другата стая и Мити решава, че ми се кара.

Общи условия

Активация на акаунт