Да си развеем сутиените!

  • 3 166
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 88
Кърмачески предимно- малко започват да ми писват, но са много удобни, та ще си ги понося още. Снабдила съм се с 5 Wink

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Цитат
И аз не нося сутиен за кърмене.Имам ,но не съм ползвала,защото съм си намерила удобен на Скини,и си ходя с него-без банели,мек,еластичен,с два вида закопчаване, и доста секси 
Peace

# 47
  • Мнения: 753
Превъзходни кърмачески сутиени си имам два броя. Единият е от магазин на Триумф www.anita.com, а другият е някакъв испански май Reflections. Страшно удобни, особено първият.
А когато искам да съм секси, просто махам сутиена Wink
Година и месец кърмя, към 7-8 месец ми се прииска да сменя, но никой друг не ми беше удобен, просто кърмаческия не го усещам, супер е!
А към 4-5 месец направих грешката да понося една нощ еластично потниче и резултатът беше препълване, темпертура, мамолог...Та, вече не го правя Simple Smile
(Много типично "кърмещи мами" тема!)

Последна редакция: нд, 28 окт 2007, 23:07 от ayas

# 48
  • Мнения: 139
Никога не съм носила кърмачески сутиен. Още в началото си взех 2 нормални с предно закопчаване, даже единият е китайски. Имах желание да се снабдя поне с един, но так и не си харесах, а и съм с малък бюст и всички ми стояха някак "празни". Вкъщи нося безшевни къси потничета - безкрайно удобни! Не съм противник на банелите, слагам подплънки, за да не се мокря.

# 49
  • София
  • Мнения: 1 603
За сега най-удобно ми е с кърмачески, нося и един обикновен, но по-голям размер. И двата са Триумф - удобни и меки  Laughing.

# 50
  • Мнения: 857
От както съм родила нося сутиен за кърмачки или фитнес модели/Триумф/  който са без банели , и на мен ми омръзна да нося такива и преди 2месеца сложих нормален с банели,много красив ,за 2часа с него имах невероятно запушване на канали  с адска болка ooooh!
От тогава съм ги хвърлила в един шкаф и не искам даже да ги погледна, така,че искам или не си нося грозни, бабешки нищо не поддържащи,но удобни сутиени!

# 51
Нося кърмачески сутиени и са ми много удобни. И тези които имам са красиви и поддържат добре гърдите. Даже и през бремеността ги носех. С разкопчаваща се презрамка са. Не обичам сутиени с банели.

# 52
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Не съм носила кърмачески сутиен. По принцип не нося сутиени. Използвам спортни бюстиета с тънки призрамки. Изключително удобни са ми и за носене, и за кърмене.

# 53
  • Мнения: 353
Кейси-страхотни сутиени   bouquet

Аз първите три месеца носех кърмачески -кърмех  навън много често-поне три пъти за една разходка.Бебчо си е лаком и сега...
После кърменето стана на по-големи интервали и си подносих тези с банелите,както преди( но с по-голяма чашка)
И сега кърмя навън-по веднъж на разходка.За да ми е по-лесно направо откопчавам сутиена отзад.
Моите гърди не текат-гледам да нацокам дребния хубаво,точно преди да излезем  Laughing
А у дома не нося сутиен-нямам нерви само да го закопчавам и откопчавам.На дреби му растат зъбки и все ми виси на циците.

# 54
Нося кърмачески сутиен.И на мен ми омръзна и си купих "джиджи биджди",но се оказа,че страшно ми дразни зърната и пак съм си с кърмаческите.

# 55
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Buba Mara, на колко месеца ти е бебето?
Сама ще усетиш кога можеш да сложиш по-така сутиен...
На 8 и половина.
Да, вече не са ми напрегнати гърдите, не са и толкова 'накозуначени', обаче все още изтичам от време на време Wink и затова нося подплънки от еднократните. Мисля да пробвам един с банели, нищо, че ме плашат със запушени канали, та да видя дали сега ще ме дразни. Ако стане работата, оставям кърмаческия за през нощта и ето ти компромисен вариант.

# 56
  • Мнения: 1 735
Buba Mara, на колко месеца ти е бебето?
Сама ще усетиш кога можеш да сложиш по-така сутиен...
На 8 и половина.
Да, вече не са ми напрегнати гърдите, не са и толкова 'накозуначени', обаче все още изтичам от време на време Wink и затова нося подплънки от еднократните. Мисля да пробвам един с банели, нищо, че ме плашат със запушени канали, та да видя дали сега ще ме дразни. Ако стане работата, оставям кърмаческия за през нощта и ето ти компромисен вариант.


Да, добра идея. Особено, ако носиш сутиена с банелите само, когато си навън, ще е още по-добре. Тъкмо постепенно да минеш от кърмачеки към джиджан, за да можеш да следиш има ли препълване(не дай боже запушване). А като се прибереш от разходка или купон, слагаш пак кърмаческия или оставаш направо по цици...  Mr. Green Аз правех така, след като се прибирах и махах сутиена с банелите. Действаше ми релаксиращо... и когато беба се нацокаше едно хубаво, слагах някое друго потниче от тези ластичните. В началото ги ползвах и за спане(потничетата), но после вече ги премахнах, когато спрях да тека.

# 57
  • София
  • Мнения: 44 122
носих първите 1-2 месеца кърмачески, всъщност ми беше безкрайно неудобен....та си ходех после с обикновен.

# 58
  • София
  • Мнения: 1 252
За съжаление все още мога да си вместя цистерните само в кърмачески сутиен и то само в един единствен модел и вече ми е писнало от него  Sick

Общи условия

Активация на акаунт