Искам да съм модератор!

  • 8 372
  • 193
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 2 891
Искам да съм модератор, за да разконспирирам допълнителните акаунти на някои потребители  Mr. Green

# 181
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
Ако АЗ стана модертор, ще отсвиря една голяма част претенденти за модератори в трета, не, нека да е десета глуха. Форевър.

# 182
  • Мнения: 2 161
В "Нежна е нощта" един от героите казваше,че иска парти,което да е долнопробно,на което да има скандали и жените да повръщат в тоалетните.Тази тема има потенциал да се превърне в такава.А започна по друг начин-елегантно-хапеща.

# 183
  • Мнения: 677
Искам да съм модератор, за да мога да наливам безнаказано масло в огъня. И за да е нежна нощта.

# 184
  • Мнения: 281
Тъкмо щях да попитам нещо МГМ...
Искам да кажа, че аз най-много говоря по-темата. И съм конкретна в примерите си.
Всички, които нямат ясна концепция какво да правят, когато станат Модератори, да се подготвят и пак да дойдат.
Тони, приятен ден.

# 185
  • Мнения: 3 447
В "Нежна е нощта" един от героите казваше,че иска парти,което да е долнопробно,на което да има скандали и жените да повръщат в тоалетните.Тази тема има потенциал да се превърне в такава.А започна по друг начин-елегантно-хапеща.
Обичам те, Шанел  Simple Smile

# 186
  • Мнения: 2 161
В "Нежна е нощта" един от героите казваше,че иска парти,което да е долнопробно,на което да има скандали и жените да повръщат в тоалетните.Тази тема има потенциал да се превърне в такава.А започна по друг начин-елегантно-хапеща.
Обичам те, Шанел  Simple Smile
Обичаш ме,защото си чела няколко пъти Нежна е нощта. Simple Smile

# 187
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И аз обичам Шанел. И си позволявам да си показвам зъбите за първи път. Баталните сцени не ме кефят.

# 188
  • Мнения: 2 161
И аз обичам Шанел. И си позволявам да си показвам зъбите за първи път. Баталните сцени не ме кефят.
То пък ти едни зъби показа...Имаш нужда от курсове.

# 189
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ми не си ги ползвам редовно. Как да се науча? Mr. Green

# 190
  • Мнения: 2 161
Остани си такава,много те моля.Има си хора за всичко.

# 191
  • Мнения: 281
Трета страница! Кой уби темата, да си признае. Затрихте и тази за кича...
Сега по темата: Да, искам да съм модератор и вече горе долу знам какво е.

Последна редакция: чт, 01 ное 2007, 07:19 от Марчето76

# 192
  • Мнения: 150
Я па сакам да станъ БГ мама-поет!!!

# 193
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Майчице, О! Чудо!
Мечтата ми се сбъдна.
Аз съм модератор.

Веднага си разчистих място в темата.

Така е то...пази боже сляпо да прогледа.
Сметам, знаете всички, че има нарочна тема за чат, стихове и тям подобни.

Общи условия

Активация на акаунт