Обувки на изплащане

  • 8 349
  • 74
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 952
Не бих си купила, някак е обидно. Ще си купя обувки от 20 лв и то веднъж в годината, ако трябва, ама ще са си мой. Ако и обувките взема да изплащам,  ooooh!

# 61
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
пфу, обувки на изплащане не бих си взела никога.

# 62
  • Мнения: 235
 Ако нямам кеш 150 лв, плащам с кредитната си карта.  Ама то май си е на изплащане...

# 63
  • Мнения: 5 362
Не бих! Ще съжалавям при последните вноски.
И аз това си помислих Grinning
Особено ако вече му отминава модата,или напълнееш/отслабнеш и не можеш да носиш дрехата,например.А вноските си вървяяят...

# 64
  • Мнения: 189
На първо четене, не би си купила обувки на изплащане, но е хубаво да знам, че има такава възможност. Човек никога не знае...

От тази опция могат да се възползват много хора, с по-ниски доходи.

# 65
  • Мнения: 6 164
Да бе, и ако се спраскат да си изплащам чепиците в кофата. Crazy

# 66
  • Мнения: 3 576
Добре де, има лека разлика да купиш на изплащане и да пазаруваш с кредитна карта!
Редовно взимам неща с кредитната, но винаги си връщам сумите в края на месеца!

Май офертите, които са за изплащане на обувки вървят точно с кредитна карта на някоя банка или фирма, не съм проучвала, съмнявам се да се пише лизнгов договор  Laughing

# 67
  • Мнения: 4 447
Да бе, и ако се спраскат да си изплащам чепиците в кофата. Crazy

хАХА, може и да са застраховани, както, ако си вземеш кола на лизинг - тя е застрахована, гаранционна  Joy Thinking Не съм сигурна, но мисля, че някой фирми предлагат "оборотна" кола, която да ползваш, докато отстранят повредата. Joy

# 68
  • Мнения: 1 685
 PeaceЕ,уважаващите себеси фирми,а предполага се тези с обувки за над 200-300 лева са такива-имат гаранция-ама е най-много за месец. Thinking

# 69
  • Мнения: 4 447
PeaceЕ,уважаващите себеси фирми,а предполага се тези с обувки за над 200-300 лева са такива-имат гаранция-ама е най-много за месец. Thinking

В Германия обувките са с по 6 месеца гаранция и нагоре, представям си, ако там има на изплащане, сигурно ще са с 2г гаранция  Thinking Mr. Green

# 70
  • Мнения: 1 685
 HugЕ тука пак сме прецакани разбира се  Mr. Green и германските обувки са с 1 месец гаранция Sick

# 71
  • Мнения: 2 309
PeaceЕ,уважаващите себеси фирми,а предполага се тези с обувки за над 200-300 лева са такива-имат гаранция-ама е най-много за месец. Thinking

В Германия обувките са с по 6 месеца гаранция и нагоре, представям си, ако там има на изплащане, сигурно ще са с 2г гаранция  Thinking Mr. Green

Да-да...колите са с по 2г гаранция,нормално ли е и обувките да имат такава ooooh!

Цитат
Май офертите, които са за изплащане на обувки вървят точно с кредитна карта на някоя банка или фирма, не съм проучвала, съмнявам се да се пише лизнгов договор 
Точно така стоят нещата и с дрехите,подписваш договор,издават ти карта към съответната банка,като преди това си одобрен!
На вас може и да ви е смешно,но много хора ползавт услугата
- облекло на изплащане

# 72
  • Мнения: 4 447
Рожбо, преди 3 години, една приятелка си закупи боти от Германско, каза, че имат 6м. гаранция. Доста сме близки, няма за какво да ме лъже.  Peace И на мен не ми се повярва, но е така  Mr. Green

# 73
  • Мнения: 1 322
Аз лично не бих взела дрехи или обувки на изплащане. Някои мами са съгласни, ако обувката е много скъпа. Моето мнение е, че всеки се простира според джоба си. Ако не можеш да си позволиш да купиш едни обувки с пари кеш, значи тези обувки просто не са за теб. И явно стандарта ти не го позволява. Защо трябва да се правим на такива, каквито не сме?

# 74
  • Мнения: 4 447
Аз лично не бих взела дрехи или обувки на изплащане. Някои мами са съгласни, ако обувката е много скъпа. Моето мнение е, че всеки се простира според джоба си. Ако не можеш да си позволиш да купиш едни обувки с пари кеш, значи тези обувки просто не са за теб. И явно стандарта ти не го позволява. Защо трябва да се правим на такива, каквито не сме?

Има качествени обувки по 100-200 и нагоре пари, чийто външен вид не е определящ за нивото ти. Има и такива, които заради името си, Криция и Борджи например, са с безбожни цени, но имат модели, които като ги видиш на нечий крак не може да кажеш - в краката лъсната, в главата - блъсната.

Защо някой, който иска обувки от 60лв. да не си ги купи и плати на 2,3 или 4 пъти?

Общи условия

Активация на акаунт