Колко често...

  • 1 135
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 111
И ние с ме с нея предимно за заспиване.Иначе тъпчем всичко,което видим в устата.

# 16
  • далечно
  • Мнения: 1 029
моят син вече е голям, до около 6 месеца беше с биба за заспиване. Отказа се почти сам - не му я дадохме няколко вечери и той не протестира, после забрави. Сега не си смуче палеца..не знам, може и да почне, ама надявам се да не го прави. Обаче тук в яслата и навън съм виждала деца даже и над 3 г. с биба  #Crazy...изваждат я да говорят.

На вас определено ви е рано, така че да си я ползва преди заспиване   bouquet

# 17
  • Мнения: 2 677
Синът ми от новороден е непрекъснато с биберон. Не се притеснявай, нищо няма да му се деформира на детето.

# 18
  • Мнения: 337
И ние сме така. Споко

# 19
  • Мнения: 206
Както са ти отговорили бибата се използва ,за да задоволи сукателния рефлекс. При толкова малко бебче не е проблем след годинката трябва да започнат опити по отказване. Също от голямо значение е вида на самата биберона ортодонтите препоръчват ортопедичните (такива са биберони NUK). Този вид биберони спомагат за правилното подреждане на зъбите при поникване ,ако се използва кръгла биберона зъбите ще щръкнат на вън и по-късно ще се наложи да ползвате брекети или телчета. Ортопедичната биберона имитира точно зърното на гърдата в състояние на кърмене. Това ти го казвам от опит ,след като съм кърмила дълго (около час), когато бебчо изплюе зърното то има точно същата форма ,както биберона NUK.

# 20
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
И моята дъщеря е постоянно с бибата,но определено е по-добре отколкото с пръста в уста Peace

# 21
  • Мнения: 3 069
Големия ми син беше с биба до 3 годишен и няма никакви проблеми.
Това е много лична вещ на детето, успокоява го и не бих му я взела.Децата сами ги отхвърлят когато са готови.

# 22
  • някъде
  • Мнения: 4 955
До около годинката постоянно си я цокаше, но сега гледам да не е винаги в устата му!
Давам му я когато заспива, когато е нервен и кисел и когато я види, че иначеее ooooh!
Последните няколко нощи спи с нея, защото го мъчи едно зъбче и се буди постоянно!

# 23
  • Мнения: 354
ние цокаме бибата само когато ни се спи иначе не я иска, давам чесалка за зъбките че те са ни на дневен ред.

# 24
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Не цокаме биба. Така и не се научи, което беше и по-добрият вариант за нея и за нас. Но тя не си е смучела и ръчичките.

# 25
  • Мнения: 2 271
Никога не е цокала биба.

Общи условия

Активация на акаунт