Стига с тези цигари! Зона за непушачи.

  • 5 130
  • 124
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 743
И аз съм за тази маса ,аз съм от никога не пушилите  Mr. GreenА какво ще пием ?  Laughing

Пия бяло вино в момента.Наздраве!
Наздраве и от мен!По принцип и аз съм на безалкохолно,ама винце не отказвам,както и бира лятото! Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 671
Въпрос към отказалите ги: какво ви мотивира и как устискахте.

Нати, моля те, сподели по-подробно. Имаш завидно постижение.

ПП: Простете на пушача гаден, че се наблъска в темата. Търся помощ.

# 17
  • Мнения: 200
Аз не пуша от 1.01.2007 вече не ми липсват и се чувствам 100 пъти по-добре. Никога не бях ги спирала преди тази дата в продължение на 11 години. Мотивираха ме 2 причини : 1.бебеплануване 2.здравето ми (бях почнала да дишам като астматичка, свиреха ми гърдите и имах гадна кашлица + недостиг на въздух постоянно Sad)

# 18
  • Мнения: 985
Въпрос към отказалите ги: какво ви мотивира и как устискахте.

Нати, моля те, сподели по-подробно. Имаш завидно постижение.

ПП: Простете на пушача гаден, че се наблъска в темата. Търся помощ.
newsm56 и мен ме интересува...

# 19
  • София
  • Мнения: 900
Известно е, че в БГ-то масово се пуши, но не очаквах и тук да има подобна епидемия.

Къде е това "и тук"?!?! Дания?

Има нещо гнило в Дания .......

Айде оплюйте пушачите,
та дано се засрамя и ги спра!

# 20
Нати, какви 2 години бе, нямам толкова воля! Току що спрях да пуша, няма и два дни, но сама си го реших - само който не е пропушвал може да си мисли че с пропаганда нещо можеш да постигнеш - за превенция на пушенето, да, но за страсни пушачи - в никакъв случай. И двете бременности ги изкарах без цигари, и двете бебки си ги кърмих - и после пак пропушвам. Ами аз сега ще се погърча малко,  че съм в абстиненция, и ако се утвърдя като непушач, ще намина да ви видя пак.
До

# 21
  • Мнения: 461
Много е къса темата, жалко. Но се радвам, че има и непушачи. Аз бях от най-лошите пушачи. След 3 месеца ще станат 4 години, откакто спрях. Не ми липсват. Мирише ми, като някой пуши край мен. Гърлото ми май си остана с постоянно увреждане.
Как ги спрях ли? На 34 си рожден ден установих, че пуша от 18 години и се уплаших. Първите дни буквално треперех, после ми мина. Преди това няколко пъти съм ги спирала неуспешно за по няколко месеца, но последния път беше друго, просто ми се отвратиха. Дошло ми е времето явно.

# 22
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Я и аз да се запиша като горда непушачка от година и половина (че и отгоре). Пропуших много малка, пуших повече от 10 години по 1 - 2 кутии силни цигари, но рекох и отсекох, и ги спрях. Гордея се със себе си! Grinning

Въпрос към отказалите ги: какво ви мотивира и как устискахте. - Ходеше ми се на море. Поставих си ултиматум - или спирам да пуша и отивам на море, или продължавам и не отивам. Морето се оказа по-важно от цигарите. Отказах си с Табекс, но чак от 3ия път. Веднъж като ги спрях и не съм запалила повече. (с изключение на дръпката от една пура миналата нова година). Blush
 

 
 

# 23
  • Мнения: 205
Никога не съм пушила.Пробвах само веднъж, на една екскурзия, когато бях 8 клас, задавих се и ми стана много гадно.Повече-не!

# 24
  • София
  • Мнения: 5 792
и аз съм от непушилите никога Peace
Много е къса темата, жалко. Но се радвам, че има и непушачи.
къса е, да. преди време бях пуснала подобна и пак навъртя само 2 стр. май  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 2 818
Аз съм от върлите противници, след като в детска възраст бях пасивна пушачка Close Не съм пушила, освен пубертетските изцепки (без истинско вдишване). И си мечтая да станем като Ню Йорк  Simple Smile

Последна редакция: нд, 28 окт 2007, 00:41 от Maktub

# 26
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Точно за тука съм. Пуша от около 13 години, но никога не съм била чак така, че да умирам без цигара. Преди да забременея, пушех сигурно по кутия на ден. Като бременна ги спрях, после пак ги почнах. От една година вече постепенно ги намалявам и сега пуша по две цигари най-много на ден, с кафето сутрин. Някои дни, като днес например, изобщо не пуша. Костваше ми време, но се гордея, че почти съм ги отказала и вече НЕ МИ СЕ ПУШИ! newsm68 newsm44

# 27
  • София
  • Мнения: 62 595
И аз да се разпиша. Спрях ги преди 4 години. Май беше на някакъв празник през септември.
Много ми е кеф, чак се издигнах в собствените си очи. И мъжо вече не пуши. Големи хвалби получихме от децата, че не пушим.

За пиенето - от дъжд на вятър.

Тази тема е свободна зона и за пушачи, стига да не пушат. Всичко останало е позволено.

# 28
  • София
  • Мнения: 62 595
С радост ще се включа в такъв подфорум, където с удоволствие да изливам цялата си негативна енергия  Simple Smile Ох, колко много имам да ви казвам, коминчетаа smile3508

Казвай, няма страшно.

# 29
  • Мнения: 118
Присъединявам се и аз към отбора на непушачите. Никога не са ме блазнели цигарите и не намирам нищо привлекателно в тях. Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт