успокойте ме малко моля ви

  • 2 037
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 401
Радвам се, че всичко е ОК!  Hug А какво ти казаха за контракциите? Мисля че "нормалната" бройка за деня беше 10, а ако ти е чувствителна матката вече се налага да се пазиш повече и да пиеш Магнерот или Магнерич.   bouquet

# 31
  • Мнения: 197
тя каза че матката ми била спокоина и в момента няма контракции но ми изписа магнерич за всеки случаи иказа да не се притеснявам че за още три месеца трябва да се готвя за малкото бебунче и да не се паникьосвам за най малкото нещо . А е вярно че аз съм голяма паника smile3521

# 32
  • Мнения: 89
Спокойно бъдеща майчице. Аз бях с контракции и през двете си бремнности и въпреки, че пиех Магнерич не ми помогаше. Газовете и киселините са нещо много неприятно, но за съжаление съпровождат почти всяка бременна. Съвета ми към теб е да го караш по-спокойно. Ако от сега така се притесняваш какво ще правиш като се роди бебчо? Пази си притесненията за малкото човече, защото тези малки същества имат способността да ти изкарват акъла за най-малкото нещо. Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 33
  • Мнения: 189
в момента може да нямаш контракции но понякога се получават.Пила съм магнерич и нош-па.А все още трябва да ги предотвратяваш тези контракции! А за киселините съм хапвала посолена коричка от черен хляб Peace

Последна редакция: пн, 29 окт 2007, 15:39 от nelinska

Общи условия

Активация на акаунт