Всичко за "Островът на изкушенията"

  • 22 734
  • 597
  •   1
Отговори
# 585
  • София
  • Мнения: 2 840
Кой беше "нетипичният" сваляч Thinking Mr. Green

# 586
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Моят глас отиде за Дани Peace Много чаровна усмивка има Heart Eyes
Изказването му, че се надява да срещтне жената на живота си там обаче е повече от глупаво Wink

# 587
  • Мнения: 524
Дадох глас за Сашо - човека без мускули.   Grinning

# 588
  • София
  • Мнения: 2 840
Дадох глас за Сашо - човека без мускули.   Grinning

Аз точно за него питах - нетипичния сваляч Mr. Green

# 589
  • Мнения: 557
Аз пък от личен опит мога да ви кажа че гласувам за Георги с две ръце.Този определено знае как да сваля жени.Още на кастинга като го видях и бях сигурна че ще го изберат. newsm10

# 590
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
 PeaceВладко  Rolling Eyes

# 591
  • Мнения: 4 435
Златка ще бъде на корицата на коледният Playboy. Wink

# 592
  • Мнения: 524
Не съм 100% сигурна, обаче разбрах, че Филип съгрешил последната вечер със Златка и за това са се разделили с Милена. А колко беше сигурен: "Мен някакви си манекенки, не могат да ме изкушат."

# 593
  • София
  • Мнения: 2 840
Горкичкият!
Ако е така, сега трябва да си търси друга, връз която да паразитира, защото за него "работа" е да трупа мускули Joy

# 594
  • София
  • Мнения: 2 840
Всъщност, Златка май ги е забърсала всичките.Надявам се онзи, строителният предприемач, да я е отрязал Mr. Green

# 595
  • Мнения: 776
Дадох гласа си за Цветан Peace, хич не му личи, че е на 19! Mr. Green

# 596
  • Мнения: 558
подходящ момент е да цитирам една съфорумничка:
"... усещам леко напрежение сред юзърките, тва не е твърде добре, не е по комсомолски някак си,
трябва да живеем задружно, както казва крокодилът гена, мой духовен водач."  Wink

# 597
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
Моля, пуснете си нова тема.
Моля, ако нямате нужната информация, прочетете какво е форум, как и какво се пише в него.
Моля, размяната на персонални реплики да става посредством ЛС (лични съобщения).
Моля, оценете, че въпреки първоначалния "фал старт" ви е разрешена дискусионна тема.
Моля, прочетете горенаписаното!
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт