Фотография -19

  • 22 816
  • 581
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 11 315
Ася, добре дошла! Показваш много хубави неща.
Покрай нас може и по-сериозно да започнеш да снимаш.
Правим си всяка седмица конкурси на различни теми.
Погледни тук
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=233432.0;all

# 571
  • Мнения: 1 584
Ася, на мен покрива и моста много ми харесаха. Браво  bouquet С една забележка - облака на снимката с моста горе вдясно е съвсем бял и сякаш снимката няма край. Ох как го обясних само Crazy  Аз бих дебнала да го снимам без хора Peace

Много интересно ми стана, че в Италия има мост със същото име и изглежда доста подобно Crazy
(Снимката е кофти)

# 572
  • Мнения: 1 294
Благодаря ви, че ме приехте в дружинката! Grinning
Майра, моста е строен 15 век, върху останки от римски път. Wink
За съжаление нямах възможност да ги дебна човечетата да се разкарат Confused
Забравих да кажа с какво снимам.Сега с Fujifilm FinePix S6500, a до преди 1 година с добрия стар Зенит 11 Mr. Green

# 573
  • София
  • Мнения: 6 743
ЧРД на Трислон  Hug Да си жива и здрава и да хващаш и неуловимите мигове   bouquet
Рали, едва ли мога да ти помогна с интернет сайтове, но госпожицата ни по "надписи и шрифтове" ни показа съвсем пресни и нови книжки точно за това - и най-хубавото , обяснено като за мен  Mr. Green Laughing Три са на брой, някъде към 60 лева излизат.Едната е специално за това как се подготвят брошури, визитки, рекламни материали и прочие  Hug
Ако искаш, така или инак ще си взимам за мен, мога да ти купя и да ти изпратя по пощата , за ти ще ми преведеш парите както ти е удобно  Hug Пиши ако си навитак  Grinning
Аз оставам безработна от другата седмица (извинете, но не ми се говори за това Embarassed) и ще имам повечко време да ви чета и да уча книжките си за фотография.
Имам нужда от вашите съвет и помощ  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig
Моля покажете ми примерни портфолиа и ми обяснете, може ли вътре да се включват неща, които не са реално изпълнени проекти?
Ще трябва спешно да си направя СВ, но ми се иска стажа си като сестра да го спомена само в едно изречение  Joy , а да има нещо в сферата на графичния дизайн  Laughing  Мисълта ми е, че наясно съм какво мога и какво не, но има и такива работодатели, които со търсят хора учещи по специалността и тайничко се надявам да успея да си намеря работа  Blush Embarassed Blush
Много ми е вкиснато и безсамочувствено  Sad
Муцун, с Лулуто, Трилиън, Деситка и Елен@ учим "Компютърна графика" в частен колеж "София"  Hug
Ася, много хубави снимки си показала  Hug

Моля кажете ми на каква тема е следващият конкурс във фликр  Embarassed

# 574
  • Мнения: 1 084
Джеми, ужасно съжалявам за изгубените снимки:(( Дано спецовете успеят да "подкарат" харда и да спасят информацията.
Дамаянти, я кажи кои са тези книжки - толкова съжалявам, че не се записах да уча с вас. Но догодина Simple Smile) обещавам да събера смелост Simple Smile)
За СВ-то - мъжът ми си правеше хартиени и виртуални (уеб-страничка), макар че се оказа, че рядко работодателите надникват какво има онлайн Simple Smile))
Мисля, че не е проблем да включиш непубликувани/нереализирани проекти:) Мойто мъж Simple Smile) дори включаше и две-три мои неща заради купона:))
Нали целта е да видят как работиш... А и най-важна е практическата част Simple Smile Обикновено  дават проект, който да се "копира", изрязване на  мадама с буйна коса Simple Smile)) (Сещай се за филтъра extract Simple Smile)), който по мое скромно мнение не върши голяма работа Simple Smile)) или изработка на проект за реклама Simple Smile))) на базата на инфо като target group, мото, ала-бала Simple Smile)))
И не съжалявай, че си безработна - това винаги означава по-добри възможности Hug

# 575
  • Мнения: 1 117
добър вечер и от мен. Гледам, мине се не мине, и изведнъж много нови членове наведнъж Grinning Добре дошли на всички ви и от мен, показвайте повече снимки, като сме повече, е по-весело, нали така. Joy
Вечерница пуснала есенен поздрав, но тук при нас днес ето така стоят нещата:







Дамаянти, горе главата, току-виж пък така ти се подредили нещата, че да си супер щастлива от тук нататък! Hug

Муцуна, благодаря ти за похвалата, има още какво да се желае от китките, но ще ги снимам в по-светъл ден.

И накрая, за да не би някой да не е разбрал, времето за форумска среща май е назряло, давайте да се организираме, какви са тия чайове на квартален принцип  Naughty

# 576
  • Мнения: 1 258
Благодаря пак на всички,на които не съм.
Муцунке,то си беше ясно.Въобще не е имало спор по въпроса,нито пък навиване.
Джем,голяма гадост.Ма и ти много си се запуснала.Чак от юни да нямаш бек.Направо си за бой.
Дамаянти,тъкмо пък ще се отдадеш на новата си страст.

Добре дошли на всички нови членове.
Темата за конкурса е "Светът около нас".

# 577
  • Мнения: 2 957
                                    НОВА ТЕМА
                      http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=242278.0

# 578
  • Мнения: 192
Здравейте момичета. Аз много обичам да снимам, но имам нужда от малко помощ. Иска ми се да ми помогнете със съвет и компетентно мнение, за да станат снимките ми по-добри. благодаря ви много. Много се радвам, че тук намерих сродни души.

Последна редакция: пт, 07 дек 2007, 22:30 от very77

# 579
# 580
# 581
  • София
  • Мнения: 983
very77, пиши в новата тема : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=242278.0  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт