Режим на Пиер Дюкан - 40 част

  • 22 771
  • 592
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 556
Не можах да намеря книжката във книжарниците.От къде мога да си я купя Flowers Sunflower Flowers Sunflower
Има я на книжният пазар

СЪНЧЕ,мерси за кафенцето.Как да не помня роклята.Страхотна е.Аз напоследък много съм се запалила по роклите.Скоро във Варна по Патриарха откриха един нов магазин.Лятото имаше страхотни летни рокли.Купих си тогава за кръщенето на малчо,сега и тази зимната от срещата си взех.То много удобно било.Не бях носила преди

Последна редакция: ср, 31 окт 2007, 14:37 от dezire_s

# 586
  • Мнения: 402
Мерси за кафето, Съни!

Мама 007, благодаря за стиснатите палци, имаха ефект, размина ми се кавгата от шефката.

Момичета, имам една страхотна рокля с гол гръб, обещавам като си достигна килограмчетата  /60,00/ да я облека и да се снимам с нея специално за вас!    Heart Eyes

# 587
  • Пловдив
  • Мнения: 14 068
Момичета, благодаря за поздравите,  Party ще черпя в новата темичка Whistling

 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=237021.new#new

# 588
  • София
  • Мнения: 807
Snow4eva[/color]май преувеличих малко,всъщност като сметнах добре,днес ми е 5-ти ден Rolling Eyes.А ,като се има предвид ,че се мерих за първи път на 3- тия ден,значи само два дни са минали откакто не съм свалила нищо Simple Smile.Решила съм да направя 7 ударни и 7 смесени,пък после ще видим.
А и май пропуснах да кажа,че преди около година и малко бях с 27 кг отгоре(по -добре не смятайте ,колко сам била Embarassed Embarassed Embarassed)и въпреки ,че имам още много излишни кг. свалям много бавно,но аз бих била доволна ако махам по 5 кг. на месец хем е здравословно,хем по -добре за кожата,защото на корема и без това вече имам доста излишна.Пък и като се има предвид ,че не гладувам 5 кг. на месец си е перфектно. Flutter
  bouquet
Куку, и ударните са много, а и после смесените също са повечко. При 7 смесени няма как да не качиш нещичко. Като че ли най-добрата схема е 4:3 /4 протеинови, 3 смесени/ Аз в момента експериментирам 3:3, защото съм убедена, че всичко е индивидуално.  Sunglasses По-добре по-бавно, отколкото да бързаме... По-бавното като че ли е по-стабилно!  Mr. Green
Мишле, има и такива дни!   bouquet
Deata, браво за коремчето!   bouquet
Jbaeva, и аз си мисля, че бульончето не е подходящо - хем солено доста, хем мазно... а и други неща в него!   chef
Sun, мерси за кафенцето!  Hug
--------
ИМА НОВА ТЕМА! УРА!!!  Laughing



Последна редакция: ср, 31 окт 2007, 14:22 от Snow4eva

# 589
  • Мнения: 831
[.............Иначе съм завършила Муз. Академия в Пловдив...

С мен ставаме три дюканки-музикантки GrinningАма че хубаво Hug

/Вещи,утре ще се опитам и аз да пусна снимки/
Да поясня че аз съм третата де Wink Но съм по-голяма и едва ли сме се засекли в Академията.

Сноучето също е музикантка Wink
Връщам се да чета, че сега сядам за деня...

# 590
  • Пловдив
  • Мнения: 14 068
Аспазия, има нова тема.   http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=237021.new#new

# 591
Здравейте на вси4ки които пишат в тази тема !
Иксам да попитам нещо, аз от вчера съм на хранителния режим на Пиер Дюкан и днес хапнах телешка шунка искам да знам дали и тя е от забранените шунки в режима? Мерси предварително за отговора Simple Smile

# 592
Здравейте на вси4ки които пишат в тази тема !
Иксам да попитам нещо, аз от вчера съм на хранителния режим на Пиер Дюкан и днес хапнах телешка шунка искам да знам дали и тя е от забранените шунки в режима? Мерси предварително за отговора Simple Smile

Заповядай в новата тема, кликни на линка над твоето съобщение!

Общи условия

Активация на акаунт