ФОТОШОП И РАМКИ 44

  • 35 525
  • 613
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 2 336
момичета здравейте, имам питане за професионалисти.
Как мога да си направя календар със снимката на детето примерно. Дайте ми някакви насоки. Благодаря ви предварително

# 541
Я очень всем благодарна за ваши поздравления! Спасибо!
Долго мы гадали что сыну подарить на 4 годика,решились всё же и не зря ему очень понравилось!

# 542
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252

# 543
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Kalaza, супер е рамката ти за родения ден!!!, само като идея ако обкантиш тортата да речем с лимонено каквато е рокличката на малката няма ли да е по-добре и да се освежи малко?!!!
Olga, с днем рожденя!   bouquet  bouquet  bouquet
Коши, а нямаше младеж на дърво качен за тази фотосесия??? Whistling Mr. Green Нямаш 10 елемента на рамката ти, но пак е страхотна!!!
Ted_cat, страхотна снимка и супер подходяща рамка!!!!
Билянааааааааааааа, ах Билянаааааааа - НЕВЕРОЯТНА!!!! Heart Eyes

.... и ако може Млечко или Kalaza да ми пратят този син скрап на  ginger@bv.bgБлагодаря предварително
   bouquet  bouquet

# 544
# 545
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Кармен, може ли линк към по-голяма.. не мога да прочета какво пише?  newsm78 Embarassed

# 546
  • Мнения: 2 616
.....

.... и ако може Млечко или Kalaza да ми пратят този син скрап на  ginger@bv.bgБлагодаря предварително[/i]   bouquet  bouquet

Ще качите ли по-интересните неща в Библиотеката? Praynig  bouquet

# 547
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
Направо да ги кача в сайта, а?

# 548
  • Мнения: 1 941
Кате, мислих, мислих, ама нещо не успях да схвана за кво ми говориш! 10 елемента си имам .....

# 549
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
На мен ли говориш Rolling Eyes Сигурно си получила мейлите...Ще ги кача в мойта страничка за който ги иска, че тва по пощата не си е работа...

# 550
# 551
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Кате, мислих, мислих, ама нещо не успях да схвана за кво ми говориш! 10 елемента си имам .....
Исках да кажа, че имаш коло 10 елемента,които си ползвала за тази рамка надали са пвече, но това не й прече макар и с малко елементи да е хубава и стилна! Peace

Тенкс за скрапа!
  bouquet

# 552
  • Мнения: 1 873
Кате това е бележката от вратата на стаята, в която бяхме.Нещо ми се е прецакал Theme - то на Мултиплай и не мога да го оправя.Като дам на Компоуз не ми отваря там където трябва да си сменя CSS - то.

# 553
  • София
  • Мнения: 2 166

Последна редакция: сб, 10 ное 2007, 14:21 от MadGirl

# 554

Общи условия

Активация на акаунт