US 32 - Make Your Charity Picks

  • 11 998
  • 331
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 393
Jenna, аз се вайкам, ама твоето си е истинско изпитание.
Дано изкарате добре в България. Аз не съм се прибирала от 4 години и за необозримо бъдеще не смятам да посетя Родината.
Та по темата-гласувах, но ще се съобразя с мнозинството. Все пак, не съм много съгласна да се "финансира" специалист, но ако това е преобладаващото мнение-с вас съм.
Tandoori, не само си майстор по гозбите ами си и художник (като ти гледах снимки на кулинарните произведения, първото което ми дойде на ум е че рисуваш добре  bouquet).
Пумпал, с моят изтърск си полежахме в болница поради жълтеница. Аз си предполагах, че така ще стане. Едната щерка и големият ми син бяха със същите проблеми. Аз съм кръвна група "0", таткото "А" ("+"). Преди години в БГ генеколжката ми обясни, че е възможна кръвна несъвместимост, заради моята "0". Дръж бебо на слънце (ама да не го опечеш). Правилно са ти казали за по-често хранене.
А по отношение на нерви-като корабни въжета са. Предвид естеството на работата ми тука (а и в БГ) съм се самотренирала да не повишавам тон или да показвам каквито и да е емоции

# 46
  • Мнения: 1 147
Добра вечер и от нас.

Джена, вие сте големи герои, само си представям каква сте били картинка по летищата и в самолета. Откъде я извадихте тая енергия, след пристигането и по гости да ходите, не знам.. Аз при нормални обстоятелства се прибирам от летището директно да спя, та какво остава с бебе ..

По въпроса за свекървите, хич няма да почвам темата, че нямате толкова време за четене.. Няма такова съкровище като моята..

Ние на Хелоуийн даже няма да сме си вкъщи. Хич не ми се занимава с костюми, бонбонки и ахкане и охкане, хич нямам енергия. Решихме, че по-добре да идем някъде навън, да вечеряме, и да се приберем като приключи патакламата. Иначе, беше удачен повод да се запознаем със съседите, ама нямам сила да се социализирам и да правя добро впечатление. За догодина ще оставим мероприятието.

На мен колегата ми сви чуден номер, уж трябваше да ме замества докато съм в майчинство, сега явно се стресна и отказа. А трябва да приключвам с работенето след десетина дни. По тоя повод търся временно някой да ме замества за тия три месеца, ама дали и кога ще намерим човек, не е ясно. Почти се виждам как се връщам на работа след месец, месец и нещо ...




# 47
  • Мнения: 393
Зора, преди съм писала че бях на работа до последният ден (насрочено раждане за следващия ден  Mr. Green). Върнах се на работа около две седмици след раждането.
За Хелоуийн- аз съм на работа, съпруга също. Украсили сме по "хамерикански", купих candy, приятелка ще вземе бандата да обикалят, а свекървата ще остане в къщи и ще раздава candy на желаещите (как ще се разбере-неин проблем Mr. Green)

# 48
  • Мнения: 1 147
Зора, преди съм писала че бях на работа до последният ден (насрочено раждане за следващия ден  Mr. Green). Върнах се на работа около две седмици след раждането.

А, аз проблем с работенето нямам.. Твърде вероятно е да работя до последния ден, имам проекти, които си вървят и няма да ме чакат. Както казах, по всичко личи, че малко след като родя ще съм обратно на тръстиката  Laughing, ако не в офиса, от вкъщи, в кратки срокове. Въпросът не е в това. Просто човека пое ангажимент и сега се уплаши, и ми създава излишни нерви в последния момент. Чак е смешнода му слушаш обясненията.. Та, не ме разбирай погрешно, не се оплаквам, констатирам разочарованието си от липсата на професионална етика.

# 49
  • Мнения: 940
Тандури...много мерси за предложението,ама аз както бавно реагирам кой знае къде са ме избутали от опашката  Crossing Arms- и аз не бързам ....когато можеш,ще изнямеря снимка която харесвам и ако имаш време много ще съм щастлива за един портрет  bouquet

Jenna...същата съм и аз бе моме, часовата разлика ме съсипва самичка като ходех а камо ли сега с Елла ,по една седмица ме държи ooooh! Аз затова се правя на разсеяна и каня родата да идва тука че като се сетя каква съм драма не знам как  ще се оправям с дете.



Хелоуийн...няма и за нас тази година ,свободни сме ,в къщи сме но Елла още не чатка и затова прескачаме докато чатне ,миналата година я обличахме като за сефте ама толкоз......гасим лампите и на никой не отварям Crossing Arms,то само като се разлае кучето на всяко позвъняване и да ти се отще Crazy

Айде бягам да гледам Сървайвър,май никой от вас не гледа ...много добре направено тази година...забава голяма Peace


# 50
  • Мнения: 384
Здравейте Hug
Отдавна не съм писала но в интерес на истината нямам много време newsm78 къде ли го губя и аз не знам.
Джена , аз да кажа само добре че Плами не плаче много но по време на полета въобще не спа въртя се, закача се с хората, лиги колкото искаш, гкледа през малките прозорчета на самолета. По едно време се усещам че обикалям с него самолета и му говоря на висок тон #Crazy #Crazy " Виж бе диване, виж как другите деца спят, само ти не спиш" Не че ме разбра продължи да се плези на хората.

# 51
  • Мнения: 948
МрсГ, мерси за линката, аз съм се разсеяла, и хич не съм разбрала, че има нов албум човека!  Crazy Ще си уволня радиостанцията, значи.

Джена  Shocked, ужас. Почивай, и се възползвай от армията помагачи. На връщане ще е по-добре.

По земите английски, Хелоуин не се тачи толкова. Хлапетата се обличат, де, ама не е такава лудница. Вече са окачили коледните украси, и аз малко се чувствам излъгана и лишена от един празник  Mr. Green

Та, имам си бонбонки, ще облека Мариана за градината с костюм, ама няма да обикаля после. Виж, ако някое хлапе дойде, ще го посрещнем!

# 52
  • Мнения: 3 367
добра ви утрин,
за роднините-аз имам малко по-друг ъгъл,абсол.отказвам да се дразня,съгласявам се с каквото искат и кажат,и винаги е забава като са тук..няма да са завинаги,децата ги виждат рядко и бих искала да имат + модел на общуване с баба/дядо и пр,доста причини имам да се подобрявам така извънредно..? на решение е..
*
и ние няма да ходим да "просим бонбони"(цитат баща им); ще ги водя да скачат на бънджи и на ядене навън,ако иска ния да скача като юникорн,тя си избира
*
фасебук е фън,има групи които ми харесват (дори професионално ми помогнаха с идеи
*
Джена,забрави полета,удари го на култура(тамън си в началото на сезона);ако си в сф свирни да ти кажа на какво да(не) ходиш..

# 53
  • Мнения: 2 563
MrsG, ти си на снимката, нали? Много сте хубави двечките! Grinning

# 54
  • Мнения: 3 491
Ако ми бяха по-малки децата, и аз щях да го пропусна този хелоуин (така и правех, де, чак като станаха на 3-4 години започнаха да обикалят и да се маскират), но вече няма как, аутсайдерско става, а ние не искаме да е така.  Simple Smile
Но пък - очертава се симпатична хелоунска вечер. Ще обикаляме заедно с квартални приятели, ще се събираме на пица у едното семейство (такава е поне програмата), чак аз започнах да се вълнувам.  Simple Smile

# 55
  • Мнения: 7 837
Самуил снощи спа с лъвския костюм, нямаше сила, която да го накара да го свали  Laughing По нощите съм го разсъбличала, защото беше вир вода. Тази сутрин, естествено, замина костюмиран. Дори отказа да мине през тоалетната, докато не си облече костюма.

MrsG, пак е с вдъхновение. браво  Grinning

# 56
  • Мнения: 3 491
МрсГ, прекрасни сте!
Кейси, понеже вчера ме пита за "нашето" парти - ами обади ми се снощи бащата на приятелката на сина да пита вярно ли е, че ще правим парти, щерка му била абсолютно убедена, че ще има, но човекът се усъмнил и решил да провери (като прочел в поканата, че мястото на партито ще е "in my home" Joy ). Което на мене ми звучи точно като "на деревне дедушки" Laughing Както и да е, разбрахме се, посмяхме се, забавно беше.
Но не е пратил синът картички на други деца, поне така твърди и така се надявам.  Simple Smile

# 57
  • Мнения: 1 593
МрсГ, и аз на свой ред да кажа - страшни снимки! А, и приятно ми е да се запознаем  Hug

Пък Пумпал пак не се е появявала, дано не са по докторите с Ванката   Thinking

Анет, хубаво мислиш за душевното ми здраве, мисля до месец да се възползвам от предложението ти   bouquet

Ние ще "празнуваме" Хелоуин с обичайното подхапване, но ще сме облечени с pumkin onesie + pumkin hat  Crazy

Днес, скъпи ми съфорумки, е важен ден - падна ни пъпа  Laughing и ще се къпем като всички останали - във вана!!!!

# 58
  • Мнения: 7 091
Кой ми искаше рецептата за хляб?

1 1/3 cups вода
4 ч.л размекнато масло
4 cups брашно
2 с.л. захар захар ( аз обаче слагам 1)
1 с.л сол ( аз обаче слагам половин)
1 с.л суха мая за хляб

Джена, така както си го описала, драсни минус един родител и е моята картинка 3 пъти напред и назад до БГ Simple Smile

Дами, аз отивам да се опитвам да полегна, защото имам адско главоболие, едвам замъкнах торбите с бонбони за хлапетата до училището. Sad

# 59
  • Мнения: 2 563
Приядоха ми се чушки бюрек, мисля да се пробвам. Дали ще ми станат с тукашните ненормални чушки, хм?

Общи условия

Активация на акаунт