AVON само за представители - 19

  • 29 840
  • 642
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 4 051
/понякога неуместни изказвания от този сорт ме дразнят/
Peace
Понякога хората не могат да оценят чуждия труд Naughty.

# 61
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Имам молба да качите в началото на темата и полският каталог К16 и в бъдеще да качвате новите каталози , български и полски отпред в темите.Благодаря предварително!

Не разбирам за какво трябва да се качва 16 полски каталог в началото на темата.... Той единствено може да бъде полезен за да се ориентираме какво ще съдържа нашата българска брошура....
Смятам че е излишно да качваме полски,американски и всякакви други......
Все пак на български говорим..... и работим

Това, че говорим и работим на български, означава ли, че не трябва да сме отворени към всичко различно? newsm78 Който иска да гледа - нека гледа. Който не - да пропусне. На мен ми е полезно да имам поглед върху новостите, дори да са на сръбски (примерно) Laughing Благодаря на тези момичета, които имат възможност и най-вече желание да снимат за нас   bouquet

Нямах предвид да не се пускат изобщо,а че не е належащо да е в началото на темата....

# 62
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Момичета много сте бързи вече сте на трета страница, а аз вчера Ви оставих едва на първа.

Видях, че много от Вас харесват парфюма /подарък при поръчка над 600лв./, който и аз ще получа, но пък хич, ама хич не харесвам. Та исках да предложа ако някоя от Вас иска с най-голямо удоволствие бих го заменила за колието.

 Flutter Flutter Flutter
АЗ съм почти навита..... ще държим връзка Wink Peace сигурна съм че не искам перли, но да ги видя все пак.. може и да се влюбя!!  Mr. Green

# 63
  • София
  • Мнения: 4 051
Извинявам се за некопетентността ми...но как да кача дадена снимка или линк във форума...?

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4825.0

# 64
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
/понякога неуместни изказвания от този сорт ме дразнят/
Peace
Понякога хората не могат да оценят чуждия труд Naughty.

Не исках да задълбавам темата, но.......... не предполагах какво усилие представлява да се снима каталог от 150 страници, да се свалят снимките, намалят и качат.. докато не ми се наложи да го правя и докато не развалих скенера защото буквално прегря в единствения път, когато аз качвах каталог!!!!
Пускането на темата за мен бе удоволствие, защото я правя място удобно за всички нас.. !!!! Опитвам се на всеки да угодя.... Не всеки път имам възможност да пускам нова тема и да правя всички неща, които ви хрумват.... напоследък ми идва в тежест дори..... а  вметките и леките забележки, за мои пропуски след труда ми  от  1 час да пусна нова тема с анкети, линкове и прочие просто ми идват в повече!!!!

Права си mimeime, че човек който не се е сблъсквал с това не оценя!!!! /има и изключения/ Ако не се лъжа ти пуска предния каталог!??! newsm78

Това е, казах го - олекна ми! Нека бъдем по-толерантни и да оценяме труда на всяка една от нас, която е допринесла да стане темата полезна, такава каквато е!!! Hug

# 65
  • Мнения: 36 055
Кате, не можеш на никого да угодиш напълно, за това си свиркай. На мен ми харесва всичко, което правиш, правиш го доброволно и използваш личното си време! Браво!   bouquet

# 66
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Кате, не можеш на никого да угодиш напълно, за това си свиркай. На мен ми харесва всичко, което правиш, правиш го доброволно и използваш личното си време! Браво!   bouquet
далеч съм от мисълта да угодя на всички, ясно ми е че хиляда жени на едно място си е жив змиярник.... Whistling Не искам нито благодарности, нито нищо.. просто искам да сме си полезни.. не съм нито избрана с конкурс... всеки, който иска може да пуска темите... но наистина си е ангажимент, който вече отнема повече от час време  Wink Peace

# 67
  • Мнения: 377

 Flutter Flutter Flutter
АЗ съм почти навита..... ще държим връзка Wink Peace сигурна съм че не искам перли, но да ги видя все пак.. може и да се влюбя!!  Mr. Green

Ееее, така се надявах да се съгласиш преди да видиш перлите, защото после така ще ти харесат, че няма да мога да ти ги взема:lol: /това е в кръга на шегата разбира се/.

Искам да ти кажа, че от много отдавна четях темите за представители, но се "престраших" да пиша когато ти започна да ги правиш. Може и да е съвпадение, но е така.  

# 68
  • Мнения: 105
В панорамата няма ли печатна грешка на комплекта парфюм today  +подарък   за 12,90,понеже в  кампания 15 същия комплект  е 53 лева как е възможно да е 12,90 в панорамата Shocked

Има се предвид комплекта с кремовете а "комплекта парфюм today"    си е 53,90.
... ах да беше 12,90 парфюма... newsm81

# 69
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Смятам че не бях разбрана правилно,но няма да задълбавам.....

# 70
  • Мнения: 1 815
В предната тема питах за златистия часовник дали си заслужава и понеже не помня коя от вас ми обеща, че днес ще ми отговори, та да си подсетя аз  Sunglasses
Дали става за по-тънка китка? Стеснява ли се достатъчно, че да не виси?(Благодаря предварително.
А да и за каталога благодаря.   bouquet

# 71
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
В предната тема питах за златистия часовник дали си заслужава и понеже не помня коя от вас ми обеща, че днес ще ми отговори, та да си подсетя аз  Sunglasses
Дали става за по-тънка китка? Стеснява ли се достатъчно, че да не виси?(Благодаря предварително.
А да и за каталога благодаря.   bouquet

Аз го имам поръчан.... Той е като гривна... виси си малко на по-тънка китка,завърта се....

# 72
  • София
  • Мнения: 5 828
Не би трябвало да е като гривна, пише - закопчава се на три позиции.

# 73
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Е да но като разгледам внимателно на мен ми прилича на гривна... аз ще го получа в четвъртък.....

# 74
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
petjia  Hug Wink, силно ме съмнява да ми харесат ..... не обичам перли Confused Rolling Eyes Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт