Отговори
# 300
  • Мнения: 2 751
Радвам се, че името ви харесва. Чак ме учудва това  Thinking Grinning
Може би самата майка ми ми е набила в главата, че не си харесва името  newsm78

# 301
  • Мнения: 319
здравейте момичета Flutter Нямаше ме няколко дни и докато изчета всички написани страници за да вляза в час........ ooooh! Вече съм в 5-тия месец-как лети времето
Бях ви споменала,че от няколко дни вечер имам болки ниско долу в корема-от ляво и от дясно.Чак сега си дадох обяснение от какво са-от това,че вече ми се разширява таза Thinkingне че е болка за умиране просто се попритесних Rolling Eyes

Името Райна и на мен ми харесва Peace

# 302
  • Мнения: 2 531


veni-b, какъв лимит за кг за количка според теб е подходящ? Защото тези, които гледам аз - май са около 8,5 кг. Дали не е множко newsm78
Идеално е за комбинирана!!! А за лятна - 6 кг!
Ясмина и аз съм фен на мак ингланд- на щерката купих първо модел Принцес , като стана на 10 м. взех лятната - невероятно удобна , широка с голям кош и амортисьори!Също няма да купувам сега , имам си Laughing
Момичета съветвам ви ако сте решили да давате повече пари за количка купувайте модел , който става и на летен, защото повярвайте- след като децата станат на 1 г. , както ни се пада и начало на лято, никой от вас няма да му се бута повече комбинирана! Реално детето се вози в количка до към 2,5г. , така че на практика втората ще е по дълго ползавната!

Отнсоно имената Райна ми харесва  Hug Интересно обаче моя син заяви пради няколко дена че бебето ще се казва Митко, а ние още пола не знаем / макар че той си е поръчал момче/ , по интересното е че бащата на мъжа ми , който е починал преди 17 г. се е казвал така, но сина ми не прави връзка с това , тъй като не го познава и почти не говорим за него! С мъжа ми останахме като грамнати- дали пък няма да познае  Thinking

# 303
  • Мнения: 4 306
veni-b, чудесно е това с малкия и изборът му на име. Ако наистина чакате момченце, то ще си дойде направо с името Heart Eyes
Какво имате предвид пред лятна количка, тези съвсем леките, мисля че им казват чадър? Това ли е?
Вчера отново разгледах темите за колички за близнаци и се опитвам да си представя колко тежи 18-килограмова празна количка Mr. Green За съжаление и изборът на модели не е толкова голям. Но това да е грижата. Хвърлям око в нета на разни неща, но по магазините не смея да се заглеждам още Rolling Eyes.

# 304
  • Мнения: 167
Здравейте.

Райна е прекрасно име.

А количка и аз имам Маг ингланд в оранжево(основен цвят) и на някой места има каренце от зелено и още нещо ама сега не мога да се сетя.Така,че количка няма да купувам.

# 305
  • Мнения: 2 751
Момичета, прекрачихме 15те страници и пускам нова тема   Hug
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=238194.new#new

# 306
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Здарвейте.
Ходих ей сега на консултация да мерят и теглят . Спокойна съм не съм качила хич само 1 кг и половина за месец. smile3503 Гледахме го бебо , но на обикновен ехограф и не пожела да се покаже какъв ще е. Ще чакам до петък дано да се покаже .  newsm17Тогава съм на 3 де. Иначе седнал се на дупето и си стиснал краката . Спи и не мърда.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт