коричка хляб или бисквитка

  • 3 532
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 865
можеш да даваш разбира се.бебешките бисквити много бързо се разтварят в устата,а хлябът децата до лигавят докато омекне.ако си въвела глутен,можеш спокойно да даваш.  bouquet

# 16
  • Мнения: 2 019
Предложих към 10я месец.
и аз

# 17
  • Мнения: 172
След 7 месец започнах да давам на детето коричка хляб. Много му хареса. Аз го наблюдавах през цялото време, за да не се задави. След това му дадох и бисквитка и нея я прие добре. В момента детето ми е на близо 11 месеца и съвсем спокойно си яде хляб, бисквити и солети. Даже сам си иска и наддава вой докато не му дадеш. Това е начинът детето да се научи да дъвче.

# 18
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
От скоро му давам по малко, защото до сега много се давеше.

# 19
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Нито едното, нито другото. Задавянето му щеше да е сигурно.

# 20
Ако вземеш бишкотите на Алете или Плазмонки (те са много мекички, но са с Глутен) нямаш проблеми.
Аз лично започнах с Алете.  Simple Smile

# 21
  • Велико Търново
  • Мнения: 269
Давам обикновени бисквити откакто навърши 8 месеца, с такъв голям мерак си ги смуче! не мога да кажа, че се дави с тях.

# 22
  • София
  • Мнения: 426
аз и давах и от двете но се задави и повече не съм и давала

# 23
  • Мнения: 983
Аз също давам често или коричка хляб или бисквита, но по-скоро за занимавка, май  ooooh! Малко му влиза в устата  Tired По-голямата част я намирам натрошена на земята...

# 24
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
От осмия месец давах и двете.Но както каза педиатърката, да е под постоянно наблюдение!

# 25
  • Мнения: 919
От осмия месец давах и двете.Но както каза педиатърката, да е под постоянно наблюдение!
Да и аз така. Peace

Общи условия

Активация на акаунт