Маниачка?

  • 3 678
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 168
Лятото 2 пъти на ден къпане(без косата), а зимата веднъж на ден. Миене на лицето, почистване, мазане с крем(дневен, нощен,околоочен)-поне 2 пъти на ден. Ако нямам възможност понякога, се чувствам дискомфортно. Като си измия косата ми трябват поне 3 часа за да изглежда после добре.
Много ми е трудно с малко дете, което не спи на обед!  bath

# 61
  • Мнения: 1 179
сериозните психични проблеми обикновено възникват от преумора,а за да имаш време цял ден да се киснеш в банята,значи просто си си изтъпял.

Не съм съгласна. Психичен проблем може да възникне по куп причини, а може също така и да е заложено. Лошото, че в такива случаи самият човек трябва да си помогне, т.е. да осъзнае, че има проблем и да иска да го разреши, а в това могат да помогнат роднини или приятели (макар и трудно, а може и да не стане). Психолог може да помогне само, когато пациентът иска да се излекува, в противен случай и Господ не може да му помогне. Пожелавам й да се успее да си помогне  Peace

# 62
  • Мнения: 288
Имам страшно много свободно време, но ме мързи  Grinning

# 63
  • Мнения: 3 376
Лошото, че в такива случаи самият човек трябва да си помогне, т.е. да осъзнае, че има проблем и да иска да го разреши, а в това могат да помогнат роднини или приятели (макар и трудно, а може и да не стане). Психолог може да помогне само, когато пациентът иска да се излекува, в противен случай и Господ не може да му помогне. Пожелавам й да се успее да си помогне  Peace
Peace
Наистина първо сама трябва да осъзнае,че има проблем,но това не е толкова лесно,колкото изглежда на пръв поглед...И да си чешем езиците/пръстите/ тук няма да и помогнем на жената.
Най-добре е ако авторката се познава с близките и да поговори първо с тях...

# 64
  • Мнения: 18 542
Психичните проблеми на другите в никакъв случай не са моя работа.Ако въпросната персона е доволна от живота си така,нека си го живее,няма насила да я лекуваме,я Stop
Като гледам никой не се е засилил насила да я лекува, просто обсъждаме проблем. Никой не е застрахован от изперкване и лекомислено отношение към подобен род проблеми не е удачно.

# 65
  • Мнения: 4 784
Сега се сещам, че имах приятелка с подобен проблем - искаше косата и непрекъснато да е мокра и постоянно ходеше да я мокри. За съжаление проблемът лека-полека се задълбочи доста и се оказа форма на шизофрения, не помня точно коя. Слава Богу, с помощта на родители и приятели и лекари разбира се, нещата се подобриха.

# 66
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Чудех се дали да го постна в здравословни проблеми, но реших да пробвам първо тук.  Има ли сред вас такъв случай: къпане - три пъти дневно, не просто душ, а по час, час и половина.  Цялото останало време от деня гримиране, лакиране, мазане, епилиране и какво ли още не. 


 #Crazy Определено нямам време за подобно нещо , но ако трябва да бъда искрена не ми се струва нормално   Confused

# 67
  • Мнения: X
Психичните проблеми на другите в никакъв случай не са моя работа.Ако въпросната персона е доволна от живота си така,нека си го живее,няма насила да я лекуваме,я Stop
Като гледам никой не се е засилил насила да я лекува, просто обсъждаме проблем. Никой не е застрахован от изперкване и лекомислено отношение към подобен род проблеми не е удачно.
Аз пък за малко да си помисля,че зорлян в лудница искате да пратите горката жена. Лекомислено отношение би било,ако тя самата се е оплакала,но в случая май някой я обсъжда зад гърба й.

# 68
  • Мнения: 18 542
Аз пък за малко да си помисля,че зорлян в лудница искате да пратите горката жена. Лекомислено отношение би било,ако тя самата се е оплакала,но в случая май някой я обсъжда зад гърба й.
Мда...по-лесно е да я обявим за мързелана, която си няма друга работа.
Най-добре е близките й да я впрегнат да се потруди малко, стига си е губила времето с глупости  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт