Благодарение на самотата преоткрих себе си

  • 5 658
  • 64
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 688
Съвсем случайно попаднах на тази темичка, някакво грешно щтракане ме препрати, та се зачетох.
Еййй какво нещо са хората - все искат да се делят на някакви групички и подобщества... недай си боже "тяхната" тема да попадне в "чуждо" подразделение тц, тц, тц. Знам че разделението са го направили модераторите за по лесно само-идентифициране на нашата личност, но чак такъв педантизъм...семейни, несемейни, с деца, без деца, щастливи, нещастни... представяте ли си колко комбинации могат да се направят само от изброените критерии и да речем че отбрана група хора попаднат в категория: "нещастни, но семейни и при това с деца"  #Crazy.
Ами след най-много 5-тия постинг ще настъпи голяма скука и отегчение Tired и пълно единодушие по всички постнати мнения, както някои се изразяват: мдааа
И изведнъж смут някой, който очевидно се е причислил неправилно към тази категория изразява различно мнение - О ужас ... как е могъл да дойде натрапника в нашата тема и да нарушава единомислието ни и отгоре на всичко да изразява негово мнение  #2gunfire
Надявам се ако не друго то поне да съм ви разведрила  Wink ами оставете хората са се похвалят някъде де ... кое по удобно място за тази цел от виртуалното  Wink е аз споделям по различно мнение по този въпрос, оставям оценката за мен да я направят другите, но това му е и хубавото и лошото на света че е шарен

# 61
  • Мнения: 6 315
Абсолютно по същия начин беше при мен, с тази разлика, че бившият ми съпруг се опитваше всячески да ме примени според рамката, която той си беше изградил за жена му-съпруга, домакиня и майка!

Това имах предвид и аз - опитваше се да ме направи нещо, което никога не съм била и не желая да бъда.

Морги е казала останалото вместо мен   bouquet Hug.

# 62
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Тцвета-пиле,я вземи и цъкни в нашия подфорум да видиш колко щастие цари там и как ние ;щастливите"не мож се отървем от него. Rolling Eyes
Та затова е това подразделение на форумите-всеки да намери мястото си и както е казала една от моите ;особенно щастливи;съфорумки-Касиопеа-да може някой като теб да те разбере а не да те гледа странно и да се чуди;аджебаза какво ли му говориш?; newsm78

# 63
  • София
  • Мнения: 1 752
Славе, само пояснително да продължа:

... и да не се диви иронично и напълно неадекватно за писалите преди това "тц-тц-тц, ама тия как не дават човек да се похвали".  Crazy

# 64
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Миленитка,не питай старило а патило-казва една хубава българска поговорка Peace

Общи условия

Активация на акаунт