"Японско чудо" - Равносметка за първата седмица!

  • 5 551
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 861
Днес започнах "Японско чудо". Мноооооого съм гладна #Puppy dog . Мамите които са я правили тази диета - как издържахте.
Днес съм 56,5кг.
Всеки ден ще се отчитам, а като чета за мами коита са в диета... някаква.... и се стимулирам Grinning
Да видим какво ще стане Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 3 611
Успех   Hands Thumbsup

П.С. За съжаление не съм правила диетата и нищо конкретно не мога да ти кажа.

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Aми..честито, така да се каже.... Confused

# 3
Не мога да кажа нищо за нея, но искам да те попитам колко време мислиш да я спазваш и до какви килограми се стремиш?

току що прочетох това за нея:

Тази диета е помогнала на много актьори да възвърнат нормалното си тегло, след роля, за която е трябвало да надебелеят, съветва Tialoto.bg. Говори се, че Стефан Данаилов е свалил 14 кг след участието си в “Октопод”, а наскоро в американско списание същата диета беше публикувана като диетата на Рене Зелуегър, която драстично тябваше да напълнее за ролята си за втората част на "Дневникът на Бриджит Джоунс".

С този режим няма да останете гладни. Не са посочени точни количества, защото можете да ядете колкото искате от посочения продукт. Месото трябва да е сварено или печено, през целия ден можете да ядете плодове, но не се консумират никакъв алкохол, сол и захар.

# 4
  • Мнения: 3 861
Цитат на: pg220899
Не мога да кажа нищо за нея, но искам да те попитам колко време мислиш да я спазваш и до какви килограми се стремиш?

току що прочетох това за нея:

Тази диета е помогнала на много актьори да възвърнат нормалното си тегло, след роля, за която е трябвало да надебелеят, съветва Tialoto.bg. Говори се, че Стефан Данаилов е свалил 14 кг след участието си в “Октопод”, а наскоро в американско списание същата диета беше публикувана като диетата на Рене Зелуегър, която драстично тябваше да напълнее за ролята си за втората част на "Дневникът на Бриджит Джоунс".

С този режим няма да останете гладни. Не са посочени точни количества, защото можете да ядете колкото искате от посочения продукт. Месото трябва да е сварено или печено, през целия ден можете да ядете плодове, но не се консумират никакъв алкохол, сол и захар.



И аз от там я прочетох...

Мисля да я спазвам засега 1 седмица Thinking . Доколкото знам ако реша да продължа трява да направя почивка от поне два дни. Килограмите, които трябва да сваля са 8, но не мисля че ще стане от раз. Затова и половината да сваля тоест 4 ще съм доволна.
ОХХХ ДАНО!!! Praynig  Praynig  Praynig

# 5
Айде да направя едно добро дело Grinning, да се вкюча и аз, че да ти правя компания Grinning. (ако не си се отказала вече)
Само, че ще почна от утре.
Колебая се за кафето - без захар едва ли ще мога да го пия, а дали пък е важно за диетата именно това кафе?
Бих го сменила с чайче, него по ще понеса без захар.
Как се яде безсолно месо, не е ли много гадно, че това ми е другият проблем.

Да си призная, не очаквам за една седмица да сваля с нея повече от 2, но и това да стане ще съм доволна.
А, и още нещо ... да не стане така, че само ние с теб да си пишем тук и да е досадно за другите, та ако искаш може и на бележки да си вдигаме духа, а резултатите да изнесем после Simple Smile

Ти всеки ден ли ще се мериш, или само в края?
Аз май ще трябвада не се меря всеки ден, а само в края, защото кантара ми е много смахнат - качвам се по минимум 5 пъти, за да хвана 3 еднакви числа Simple Smile), вярно че разликата не е в килограм, ама за диета и 100гр свалени са си стимул, и ако той вземе та ми ги изяде Confused ...

# 6
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Аз я правих миналото лято за три седмици и свалих седем килограма.Сутрин и вечер по един час тренирах усилено.Искам да ви предупредя,че от тази диета пада кръвното,особено на края много ми се виеше свят.Месото наистина е много гадно без сол,но се издържа Simple Smile
Успех и на двете Stuck Out Tongue

# 7
Заради липсата на сол ли пада кръвното? Лаик съм в диетите, та не ми се смейте много.
Ти си постигнала много добри резултати, браво!
Много импулсивно написах че съм готова да я правя и аз, ама сега ще се откажа.

Имам една идея, която мисля че ще проработи и добре, и ще е по-приятна за спазване, пък и ще я направи по-ефективна Simple Smile
на теб и момичето, на което обещах да я правя с нея ще ви я подшушна на бележка, а на останалите с резултати.

Искрице, много ти благодаря! Ако не беше писала, въпреки че не ми харесваше тази много, щях да я правя, а сега знам че имам добър вариант!

# 8
  • Мнения: 1 116
Цитат на: pg220899
Заради липсата на сол ли пада кръвното? Лаик съм в диетите, та не ми се смейте много.
Ти си постигнала много добри резултати, браво!
Много импулсивно написах че съм готова да я правя и аз, ама сега ще се откажа.

Имам една идея, която мисля че ще проработи и добре, и ще е по-приятна за спазване, пък и ще я направи по-ефективна Simple Smile
на теб и момичето, на което обещах да я правя с нея ще ви я подшушна на бележка, а на останалите с резултати.

Искрице, много ти благодаря! Ако не беше писала, въпреки че не ми харесваше тази много, щях да я правя, а сега знам че имам добър вариант!

ау я го подшушни и на мен Simple Smile
Сестра ми я прави миналата година като спря да кърми и за две седмици свали 6 кг, хем тя беше 50кг, щото то си зависи и от стартовото тегло, а и от много други неща де, строго индивидуално е, зависи си от твоя метаболизъм, от това как си се хранил преди.
Аз тая диета си я бах заплюла преди години след като за 3 дни гостуване при свекърва ми, качих 3 кг и тъкмо щях да я почвам и разбрах че съм бременна, та веднага след като спрях да кърмя Диана я почнах, е за цяла седмица на тази диета и много, ама много спортуване бях отслабнала 1 кг, тогава ти се жалвах ако си спомняш. Хем тогава бях 75кг.

# 9
  • Мнения: 411
Не знам на вас как ще ви подейства, но аз се чуствах ужасно гладна докато правех "Японското чудо "  и да ви кажа салих само 3 кг. за една седмица, а навсякъде дават че се сваляли по 7кг. ,но това е индивидуално за всеки оранизъм.
Успех на всички които ще я спазват.

# 10
  • Мнения: 3 861
Аз да докладвам. Току що си изядох двете яйчица. Гладна съм, но е търпимо. Снощи си сварих едно бутче със зелена салатка и наблегнах на нея та се позалъгах малко. Пия много вода и тя ме залъгва за кратко. Добрата новина е, че се премерих сутринта преди работа и бях -0.800гр. Това ми звучи добре. Мислех си че месото без сол е мнооого гадно, но не е толкова страшно. Grinning
Сложих си го в салатката и стана салата с парченца пиле и даже ми беше вкусничко. Хайде включвайте се момичета, че да се мотивираме взимно. Кафето успявам  да го изпия без захар ама си го разреждам с водичка и го църкам по един час на малки глътки Sad . Чувала съм, че зеленият чай без захар има същия ефект. Някой знае ли дали това е вярно???
Толкова от мен засега.
Стискайте палци!!! Stuck Out Tongue

# 11
  • Мнения: 3 861
Цитат на: pg220899
Имам една идея, която мисля че ще проработи и добре, и ще е по-приятна за спазване, пък и ще я направи по-ефективна Simple Smile
на теб и момичето, на което обещах да я правя с нея ще ви я подшушна на бележка, а на останалите с резултати.


Подшушни ми и на мен МОЛЯЯЯЯ....

# 12
  • Мнения: 3 861
Ще се гръмна... #Shocked
защо тъпия кантар показва толкова колкото бях когато започнах диетата, а снощи беше - 1 кг. Кантара е електронен. Спазвам диетата много стриктно. Само извън нея съм изяла 2 ябълки ама пише, че плодове може...Не разбирам Cry

# 13
  • Мнения: 818
Хайде и аз се включвам от утре нямам кантар ама имам сантиметър Simple Smile стискайте палци че тoва ми е втори опит
  261uu

# 14
  • Букурещ
  • Мнения: 7 832
о-о-о това е страхотна диета просто.
с нея се сваля страхотно.
супер е! и много лесна за правене. не се гладува......

# 15
  • София
  • Мнения: 512
Преди години ( когато бях активна атлетка и ни теглеха всеки ден ) реших да се подложа на тази диета ( за да смъкна 3 кг). През първата седмица свалях по 800 гр на ден , а през втората по 700 гр . Гарантираше се че 3 години няма да мръднеш от теглото , което си смъкнал. Свалих не 3 а около 10 кг и направо летях на пистата. Тогава имах много силна воля и не се изкушавах от нищо в името на успеха ( дори при майка сладкарка носеща по нещичко у дома).

Сега заявявам най отговорно , че се включвам в отбора по японски диети и ще се старая да не се изкушавам от нищо .

# 16
  • София
  • Мнения: 328
Цитат на: Liorena
о-о-о това е страхотна диета просто.
с нея се сваля страхотно.
супер е! и много лесна за правене. не се гладува......

И аз съм много доволна, но честно казано не съм я нарушавала изобщо, нито с плодове,нито с сол.Количеството на месото си го ограничих до 200гр., но ОПРЕДЕЛЕНО СИ ЗАСЛУЖАВА.А и доколкото знам е важно да се спазва 2 седмици.
Успех!

# 17
  • Мнения: 3 461
Аз я започнах днес ,стартирам от 61,7,ако има резултат след една седмица,ще я продължа,Десет гадни килца имам за свалянем Embarassed

# 18
  • Мнения: 3 861
Лелеееее, момичета какво става???????????? Shocked
Вместо да свалям аз качвам. Стартирах я на 56.5 , а в момента съм 57. Защо така?????
Днес ми е 4 ден. Спазвам я стриктно...и допълвам с ябълки ама не съм чувала от ябълки да се дебелее...
http://www.tialoto.bg/dieti/menu.php?id=37
Това е самата диета. Вашата такава ли беше???
Направо ми се реве. Толкова мъки за какво???
Още не съм се  отказала ама съм на ръба вече...с този смотан кантар #Puppy dog  Cry

# 19
  • Мнения: 3 461
Диетата ми е същата.Пробвай без ябълки,а може и да е от кантара ти.Може пък след този застой главоломно да започнеш да ги  топиш. Simple Smile  Simple Smile Не се отчайвай толкова бързо.

# 20
  • София
  • Мнения: 18 679
Абе как ще караш само на салата и яйца и ще качваш!Кантарът ти не е в ред нещо Confused

# 21
  • Мнения: 3 861
Електронен е и досега е отчитал много точно до грам.
А и сверявам с теглото на детето - така си е ...
Чудя се възможно ли е да е свързано с това, че трябва да ми дойде тези дни??? Thinking
Вече търся всякакви причини #Puppy dog

# 22
  • Мнения: 1 014
И при мен беше така и се отказах.

# 23
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Цитат на: Lilly
Електронен е и досега е отчитал много точно до грам.
А и сверявам с теглото на детето - така си е ...
Чудя се възможно ли е да е свързано с това, че трябва да ми дойде тези дни??? Thinking
Вече търся всякакви причини #Puppy dog

Аз винаги качвам кило-2 преди цикъл. Тогава задържам повече течности, та затова. Може наистина от това да е.
Успех ти желая!

# 24
  • Мнения: 818
Момичета как сте спазвате ли диетата аз умирам от глад а мажат ми само ми се смее Simple Smile
 newsm77

# 25
  • Мнения: 3 861
Цитат на: diorella
Момичета как сте спазвате ли диетата аз умирам от глад а мажат ми само ми се смее Simple Smile
 newsm77


мдааа още държа фронта, но ентусиазма ми никакъв го няма. Дано причината за кошмарните показател да е предстоящия цикъл Praynig
Обаче пък съм упоритаааааа коремът ми стърже, а аз само го обливам с водичка Twisted Evil
Къш проклети сланини - Сама си се настройвам. Много се радвам, че и ти си я започнала - така да се подкепяме  #Milti  #Milti  #Milti взаимно Laughing .
Дано да имаш успех

# 26
  • София
  • Мнения: 18 679
Напълно е възможно да задържаш течности заради цикъла!Не се поддавай на изкушението!После ще смъкнеш много отведнъж newsm10

# 27
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Не отслабнах нито грам с тая диета. Imp  Сега карам само на плодове и зеленчуци, че да видим до къде ще я докарам. Thinking

# 28
  • Мнения: 3 861
Цитат на: nadi_n
Не отслабнах нито грам с тая диета. Imp  Сега карам само на плодове и зеленчуци, че да видим до къде ще я докарам. Thinking


ох дано да не стане така Praynig  Praynig  Praynig

# 29
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
момичета и аз започнах от днес...ама няма да се тегля,Lilly нормално е в началото да не мърда теглото тиако можеш да определиш по дрехите си ще  се окуражиш.Намаляването на теглото и обема на тялото са две различни неща.първо се намаля обема и след това теглото.така че нищо страшно не се е случило.Стискам и ти палци Simple Smile

# 30
  • Мнения: 3 861
Цитат на: solley
момичета и аз започнах от днес...ама няма да се тегля,Lilly нормално е в началото да не мърда теглото тиако можеш да определиш по дрехите си ще  се окуражиш.Намаляването на теглото и обема на тялото са две различни неща.първо се намаля обема и след това теглото.така че нищо страшно не се е случило.Стискам и ти палци Simple Smile


Добре дошла в нашата групичка #Milti  #Milti  #Milti
Днес ми е пети ден обаче съм на работа и нямаше печена риба и домати та си хапнах пилешко филе на скара с краставици. Дали може така???
А чак довечера ще се премеря...и ми дойде, а дано това да е била причината. Praynig

# 31
  • София
  • Мнения: 18 679
Как така ще се мериш вечер бе Shocked Само ще се депресираш, недей!Мери се сутрин, на гладно, гола и след като си ходила до онова място.Вечер си поне с едно кило по-тежка, минимум!

# 32
  • Мнения: 470
И аз започвам от утре,добре ще ми се отрази една диетка Laughing
Имам един въпрос - само по едно кафе ли е позволено,че съм една кафеджийка Embarassed?
Ще докладвам за резултати  Grinning

# 33
  • Мнения: 3 861
мисля, че може чай вместо кафе. Чувала съм, че зеленият чсй е най подходящ за диети, но разбира се не съм сигура.

да се похваля:
Най - накрая кантара тръгна надолу #Milti  #Milti  #Milti
От това по добър стимул накъде???  Grinning

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Цитат на: pg220899
Айде да направя едно добро дело Grinning, да се вкюча и аз, че да ти правя компания Grinning. (ако не си се отказала вече)
Само, че ще почна от утре.
Колебая се за кафето - без захар едва ли ще мога да го пия, а дали пък е важно за диетата именно това кафе?
Бих го сменила с чайче, него по ще понеса без захар.
Как се яде безсолно месо, не е ли много гадно, че това ми е другият проблем.

Да си призная, не очаквам за една седмица да сваля с нея повече от 2, но и това да стане ще съм доволна.
А, и още нещо ... да не стане така, че само ние с теб да си пишем тук и да е досадно за другите, та ако искаш може и на бележки да си вдигаме духа, а резултатите да изнесем после Simple Smile

Ти всеки ден ли ще се мериш, или само в края?
Аз май ще трябвада не се меря всеки ден, а само в края, защото кантара ми е много смахнат - качвам се по минимум 5 пъти, за да хвана 3 еднакви числа Simple Smile), вярно че разликата не е в килограм, ама за диета и 100гр свалени са си стимул, и ако той вземе та ми ги изяде Confused ...


Абе ти си много смела значи ! Imp
Не трябва ли да поизчакаш малко след това което ти се случи при последната диета ?

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Така като ви чета и направо се ентусиазирам от тази диета и аз. Имам да свалям около 3 килограма, дали да не се пробва ?
За колко време бих ги свалила с тази диета ?

# 36
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цитат на: dodo_dodo
Имам да свалям около 3 килограма, дали да не се пробва ?


Тиии?!?!  #Shocked

малеее....недей бре жена

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Цитат на: Erica
Цитат на: dodo_dodo
Имам да свалям около 3 килограма, дали да не се пробва ?


Тиии?!?!  #Shocked

малеее....недей бре жена


Ми какво да се прави Embarassed
56 съм в момента, идеалното ми тегло е 53. Confused

# 38
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Додо, не ми казвай, че си висока едва метър и 63....

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Цитат на: Erica
Додо, не ми казвай, че си висока едва метър и 63....


Не, не съм. 173 съм. Simple Smile

# 40
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Ами идеалното ти тегло е 63 кила....

Но естествено е важно как ти се чувстваш! Леле аз ако бях 56- 57 кила на моите 168 см....щеше да ми е гот.....под 60 не мога да мръдна и тва е!

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Цитат на: Erica
Ами идеалното ти тегло е 63 кила....

Но естествено е важно как ти се чувстваш! Леле аз ако бях 56- 57 кила на моите 168 см....щеше да ми е гот.....под 60 не мога да мръдна и тва е!


Аз 65 бях в 9ия месец и двата пъти:lol:
Винаги съм била не повече от 54 кила и то в дебелите си години. Иначе най-добре се чувствам на 53. Е, друг е въпроса че преди да забременея с Денис и доста време преди това бях 48 - страшна картинка Sick
Много ми се иска да си върна нормалното тегло сега, така се чувствам не особено конфортно, макар, че за хората от страни не съм дебела, дори ме намират за слаба.

А ти ще мръднеш - изчакай да мине още малко време. Аз близо 9 месеца си стоях на теглото от родилния дом.

# 42
  • Мнения: 95
Диетата е добра и има ефект. Аз свалих 5 кг. з една седмица, но забравих дребната подробност, че съм алергична към яйца и на 5-я ден бях като крастава... Sick Но пък по-слаба Stuck Out Tongue

# 43
  • Мнения: 818
да докладвам и аз - 2 сантиметра (нали си нямам кантaрче)Докладвах Simple Smile
 Praynig

# 44
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Де да можех, Додо.  Sad  Като забременях с Юли, имах още две кила за сваляне, а бяха минали 3 години от предишното ми раждане. Явно ми е писано да си седя на 60. Най- добре съм се чувствала на 57, иначе и 55 съм била едно нещастно влюбено лято....Мдааа, депресията ми влияе за сваляне на кила... Rolling Eyes

# 45
О, отказах се от тази аз, макар че като изключа многото яйца и липсата на сол, то това не е диета, а си е хапване.
Главно заради безсолният режим и яйцата се отказах от нея, макар, че мислех да я направя в "омекотен" вариант - да заменя месищата изцяло с пуешка шунка (в нея има и сол, че и захар) и да намаля коката по едничко на ден.
Ама сега само събирам силички  Embarassed и се чудя кога ли ще е.
А и тези бързи безсолни диети ... ще сваля 2-3 от такава за седмица, а като започна да си ям със сол, ще си върна сигурно две. Ясно че с бърза диета няма да се свалят тлъстинки, а ще е за сметка на обезводняването.

# 46
  • Мнения: 3 861
Ето моята равносметка..
В началото на 7-я ден тоест тази сутрин бях - 3кг.
Не е много, но не е и зле. Като се има предвид, че съм и в цикъл... надявам се, че това ме раздува допълнително и когато ми свърши ефектът ще е още по - голям. Възнамерявам да я продължа още 1 седмица за оптимален резултат. Чудя се обаче дали трябва да  направя почивка между двете седмици 1-2 дена или да я зациклям наново??? Thinking
За диетата със зелева супа занам, че се почива 2 дена,  но за тази нямам представа. Някой ако има идея нека я сподели

Общи условия

Активация на акаунт