Сървайвър 3 част

  • 17 222
  • 467
  •   1
Отговори
# 405
Бъч се изявява като голям ценител на женската красота и с големи претенции, пък като видях жена му - нищо особено, даже малко грозновато момичето и по изказа явно доста са си паснали...  smile3532

на станислав- за да е толкова ревнива жена му, явно и той й е дал повод, ами вижте го, още от първия ден и се сдушиха с онази куха лейка билянчето... много ме дразни, изобщо не е моят тип мъж  newsm11

семейството на сашо наистина е много хубаво, а и като гледам той си го цени подобаващо. издигна ми се много в очите... smile3501

китаецът ми се вижда скромно момче... дали ще издрапа до финала...кой знае  newsm12

# 406
  • София
  • Мнения: 4 051
"Братче" другия път, Филип е приятел на стрийпа.
Точно. Той каза че му е като брат. "братче"

# 407
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 014
Ако останат накрая Джина, Лъчо, Жоро или Светла определено ще гласувам за Джина да спечели. Всички други не заслужават, най-малкото заради липсата на коректност към "по-слабите". Дори Светла беше съвсем безпардонна към Борбадос.

# 408
  • Мнения: 4 346
А аз останах с впечатление, че Дренски ще се върне в племето. Станка би трябвало да се бие със следващия отпаднал  Rolling Eyes.  Или съм в грешка?

Дренски ще се върне, но само ако победи всички които идват на острова.
Станак ще се състезава с Дренски, т.е този който идва на острова се „бие” с този който е останал.
1-во състезание - Агонцев - Дренски
Агонцев се отказва - тръгва си, остава Дренски
2-ро състезание Жоро К - Дренски
Дренски побеждава, Жоро К си тръгва
3-то състезание - Дренски - Станка
Кой ще си тръгне - най-вероятно Станка. Ама ако не е силова играта - не се знае Wink

# 409
  • Мнения: 5 328
Ясно, благодаря  Hug!

# 410
  • Berlin
  • Мнения: 11 338
да бе, вярно. забравих за дренски като обяснявах що жорето е там Simple Smile извинете ! Simple Smile
дано дренски да победи. моля ви, изкоментирайте играта на острова на мъртвеца, ние в къщи мислим, че май ще е една и съща... ако е така -  супер ! Simple Smile
Miriel,  няма как да гласуваш джина да спечели.. то ако зависеше от нас...  Mr. Green

# 411
  • Мнения: 4 076
Бъч говори за жена си като за трофей някакъв-имала най-сините очи,била по монокини(русские девочки на плаяже-ой,ой  Laughing)и той решил,че това е достатъчно.Все още са младоженци и очакват дете,затова Висоцкая-Бъч се усмихва,като говори за ината и егоизма му,но ще й изчезне усмивката като дойдат безсънните нощи.Трябва да си пълен гьон да му слушаш простотиите ,да му търпиш ината и грубостите,а тя няма вид на такава.И е толкова елементарен,горкият-точно хората,които съвсем безпричинно обиждаше, ще гласуват на финала.
Финдо може да направи второто дете,но не вярвам да останат семейство.Жена му просто нямаше какво да му каже,усещаше се отчуждението,обидата и студенината в това семейство.Иска се интелект,за да си заздравят семейството,а те и двамата го нямат.Каквито и емоции да са го владеели по време на предването,предполагам,вече са се изпарили

# 412
  • София
  • Мнения: 4 294
А аз останах с впечатление, че Дренски ще се върне в племето. Станка би трябвало да се бие със следващия отпаднал  Rolling Eyes.  Или съм в грешка?

 Naughty

Този който победи най-много играчи на острова на мъртвеца, накрая ще се върне в Дрейк
за да участва във финала.
За това нямам логично обяснение между присъствието на журито, определяшо финалиста
и замисъла на острова на мъртвеца  newsm78

Някой да има идея от чуждите Сървайвъри  Thinking

# 413
  • Мнения: 705
и на мен това ми е хикса!!!

ако някой от тези, които тепърва ще отпадат от дрейк победи дренски на острова на мътввеца - остава там, нали newsm78 например таня побеждава дренски - дренски си тръгва, таня остава,  ами тогава как ще пресъства на племенните съвети newsm78

# 414
  • Бургас
  • Мнения: 702
На острова на мъртвеца може да има само по един играч. Всеки новодошъл си мери силите с този, който вече е там и победеният напуска ЗАВИНАГИ (както казва Карамазов - обърнете внимание, че на изгонените от съвета сега им казна само "ти напускаш острова", а на Г.Кръстев му каза "ти напускаш сървайвър завинаги") При сливането играчите бяха 12. Агонцев като си тръгна останаха 11. Г.Кр е първият член на журито, т.е. гласуващите явно ще са 9.
Няма логика играта на Острова на мъртвеца да е една и съща. Представяте ли си 9 вечери да гледаме все едно и също  ooooh!  Предполагам, че ще измислят нещо, при което играчите да са съпоставими, например като играта са рапаните.

# 415
  • Мнения: 460
искам дренски на финала!!

# 416
  • Мнения: X
На острова на мъртвеца може да има само по един играч. Всеки новодошъл си мери силите с този, който вече е там и победеният напуска ЗАВИНАГИ (както казва Карамазов - обърнете внимание, че на изгонените от съвета сега им казна само "ти напускаш острова", а на Г.Кръстев му каза "ти напускаш сървайвър завинаги") При сливането играчите бяха 12. Агонцев като си тръгна останаха 11. Г.Кр е първият член на журито, т.е. гласуващите явно ще са 9.
Няма логика играта на Острова на мъртвеца да е една и съща. Представяте ли си 9 вечери да гледаме все едно и също  ooooh!  Предполагам, че ще измислят нещо, при което играчите да са съпоставими, например като играта са рапаните.
Без Дренски са четен брой оставащите в журито + финалистите или 8/2. Така, че Дренски е в играта било като жури, било като финалист...ама как ще стане тази работа? Ако днес загуби как ще го пратят на съвета като жури? Ами те всички ще разберат! Снощи не се ли замислиха на съвета като видяха Г. Кръстев, че всъщност остават четен брой...?

# 417
  • Бургас
  • Мнения: 702
И аз мисля, че ще разберат, особено ако се появи след 2-3 племенни съвета. За Кръстев явно не се усъмниха, защото се появява направо след изгонването си, но ако довеечра Станка победи Дренски  ( Shocked )  всички много ще се ошашкат.

пп. Абе кой беше гаднярът, дето написа на листчето     С   ТАНКА    Joy

# 418
  • Мнения: 4 195
Забелязахте ли,че приятелят на Жоро от видеото участва в островът на изкушението? newsm78

# 419
  • Мнения: 1 715
Забелязахте ли,че приятелят на Жоро от видеото участва в островът на изкушението? newsm78
Да пише го малко по нагоре в темата

Общи условия

Активация на акаунт