Сървайвър 3 част

  • 17 146
  • 467
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 4 327

най-вероятно плиткоумният Бъч - беше гадно, не ми хареса шегата

# 421
  • София
  • Мнения: 15 486
пп. Абе кой беше гаднярът, дето написа на листчето     С   ТАНКА   
Laughing Има такъв виц:
-Как се казваш?
-Станка.
-Бе не те питам с какво си дошла, питам те как се казваш.

# 422
  • Berlin
  • Мнения: 11 302
мисля, че там никой не се замисля четен брой ли са или нечетен Simple Smile

# 423
  • София
  • Мнения: 4 294
Забелязахте ли,че приятелят на Жоро от видеото участва в островът на изкушението? newsm78

Забелязахме го, същия самовлюбен простак като стрийпа, две думи на кръст не можа да каже.
През цялото време фъфкаше, и общо взето от пет думи едната се чуваше другите четири ъъъ  Naughty
И тези думи които се чуваха бяха в кръговрата на е**не, к**ви и  сърбене.

И двамата са абсолютни примери за хора без цели в живота, без морал, без принципи
и на всичкото отгоре с огромно самочувствие  Stop

# 424
  • Мнения: 5 315
Интересно ми е, защо вчера  не дисквалифицираха Бъч (след като правилата са еднакви уж за всички)? Игра не честно, видя къде е Лъчо под превръзката и не го криеше.

# 425
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Дудинка поздрави Сашо и семейството му - много са ми симпатични и двамата. Жена му е голяма сладурана, а смятам че и Сашо е достоен мъж.
Пък и ми е колега, трябва да се подкрепяме,не само конкурираме -newsm10

# 426
  • Мнения: 705
аз не мога да се сетя за 1 причина защо не изгониха станислав  newsm78 - силен игра4, няма тотем, бях над 1000% 4е той се отива, ама не  newsm78

вие имате ли обяснение???

# 427
  • Мнения: X
аз не мога да се сетя за 1 причина защо не изгониха станислав  newsm78 - силен игра4, няма тотем, бях над 1000% 4е той се отива, ама не  newsm78

вие имате ли обяснение???

Да, Лъчо го закриля.
Защо? Не знам...
Може би, за да го използва като резерв при евентална опозиция на Стрипи и Дилян. Все пак, нито Сашо, нито Станка, бяха надежни бъдещи партньори на Лъчо. Може би мисли, че Станислав по-лесно ще го манипулира.

# 428
  • Мнения: 4 195
Забелязахте ли,че приятелят на Жоро от видеото участва в островът на изкушението? newsm78

Забелязахме го, същия самовлюбен простак като стрийпа, две думи на кръст не можа да каже.
През цялото време фъфкаше, и общо взето от пет думи едната се чуваше другите четири ъъъ  Naughty
И тези думи които се чуваха бяха в кръговрата на е**не, к**ви и  сърбене.

И двамата са абсолютни примери за хора без цели в живота, без морал, без принципи
и на всичкото отгоре с огромно самочувствие  Stop


Напълно съм съгласна с теб. Confused

# 429
  • UK
  • Мнения: 3 959
пп. Абе кой беше гаднярът, дето написа на листчето     С   ТАНКА   
Laughing Има такъв виц:
-Как се казваш?
-Станка.
-Бе не те питам с какво си дошла, питам те как се казваш.
И това е един от най глупавите вицове, измисляни някога. Иначе беше Бъч, естествено.

# 430
  • София
  • Мнения: 4 294
Много нагло същество излезе това Бъч.
Не стига че е брутален, вулгарен, без грам емоция
в душата си ами и нагъл крадец.
На таз неговата жена мога само
да кажа "Бягай и се спасявай по скоро"   car003

# 431
  • Мнения: 4 076
Много нагло същество излезе това Бъч.
Не стига че е брутален, вулгарен, без грам емоция
в душата си ами и нагъл крадец.
На таз неговата жена мога само
да кажа "Бягай и се спасявай по скоро"   car003
И това нечистоплътно,примитивно същество е медик...зъболекар  Sick
С този негов интелект и етика не знам кой би му станал пациент.

# 432
  • Мнения: 125
Дудинка поздрави Сашо и семейството му - много са ми симпатични и двамата. Жена му е голяма сладурана, а смятам че и Сашо е достоен мъж.
Пък и ми е колега, трябва да се подкрепяме,не само конкурираме -newsm10

И аз съм съгласна с теб жената на Сашо много ми хареса,както и дечицата (много готино семейство са)
А много смешен беше тоя от "Островът на изкушението" нямаше такава излагация просто ooooh!

# 433
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 854
с риск да се поЕНтя, ама тоя бъч  Sick къв зъболекар, кви 5 лева #Crazy мама и тати може да са стоматолози, но ти, моето момче, ще си останеш прост футболист и няма да те обиждам повече! и опследния зъбар на земята да останеш, ще се лекувам ала мистър бийн! и крадеш!

# 434
  • Мнения: 940
Ауууу ама какви фенки сте вие Laughing ,не сте ли гледали визитките на играчите в началото -там даваха семействата на всички,още там видях жената на Сашо и сладките му дечица.Много хубаво семейство! Peace

Забелязахте ли коментара на цървула Бъч като показаха жена му  " ...лелееее какъв корем е отпрала.."     rotfImao
Кой нормален мъж казва такова нещо за бременната си съпруга   no bash
а и нейните коментари бяха едниииии   "...хич не ми липсва ,много ми е добре без него ,тъкмо не ме ядосва..."
и това са коментари на супер младо семейство при което се предполага че би трябвало все още да са влюбени Rolling Eyes Shocked

Общи условия

Активация на акаунт