Орифлейм - тема за консултанти 4

  • 12 538
  • 270
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 420
ами аз съм дистрибутор от 4 години,лятото през уни платих такава такса защото доста месеци не бях поръчвала,но след тва поръчвах...за всеки случай ще се обадя на този телефон... Tired

# 241
  • Мнения: 2 323
Намери ли на кой телефон да звъннеш - 02/9705501 е тел в централния офис, но по-добре първо си прочети в наръчника. Ако нямаш - в сайта има.

# 242
  • Мнения: 3 743
Агата, лека и безпроблемна бременност и прекрасно бебче ти желая Hug

# 243
  • Мнения: 2 323
Ия, благодаря много  Simple Smile

# 244
  • Мнения: 420
Агата, никъде не прочетох да си написала че чакаш бебенце,но всички ти честитят,и аз също искам да ти пожелая безпроблемна бременност и едно красиво бебе   bouquet

# 245
  • Бургас
  • Мнения: 5 690
Не е и нужно да пише-просто й погледни лентичката в подписа, която показва "колко" е бременна  Mr. Green

# 246
  • Мнения: 2 323
Mерси много  Laughing изкушавам се да благодаря на всеки, въпреки, че полсе минават с метлата,. че не е по темата  Heart Eyes

# 247
  • Мнения: 59
Момичета, някоя от вас знае ли какво ще е работното време на Орифлейм по празниците - всъщност се чудя ако пусна поръчка в понеделник дали ще ми пристигне по пощата на 27-28-ми newsm78

# 248
Имам 1 въпросче, къде в нета мога да разгледам каталога за февруари(ако го има някъде качен)?

# 249
  • Мнения: 2 726
Имам 1 въпросче, къде в нета мога да разгледам каталога за февруари(ако го има някъде качен)?

Рано е още за каталога за февруари,ще го имаме най-рано след първи януари Peace

# 250
  • Мнения: 183
Момичета, някоя от вас знае ли какво ще е работното време на Орифлейм по празниците - всъщност се чудя ако пусна поръчка в понеделник дали ще ми пристигне по пощата на 27-28-ми newsm78
и аз това се чудя,пише че ще дойде на 24<ясно ми е,че няма>обаче сега се чудя на 27 или на 28 ще дойде или друг ден,много е гадно така,защото исках да пътувам,а сега трябва да седя и да чакам поръчката Tired Tired Tired

# 251
  • Мнения: 2 323
Обади се в офиса в работно време и питай Simple Smile Иначе ако е по пощата не пречи да те почака някой друг ден там Wink

# 252
  • у нас
  • Мнения: 5 731
Весела Коледа! Wink

# 253
  • Мнения: 2 716
Весела Коледа на "конкуренцията"  Laughing
Аз съм представител на Ейвън. Само да ви "зарадвам", че иние минахме на 3-седмичен режим.
Едва ли ще ви върнат 4-седмичния. Много е трудно да се настроят клиентите, но става. Просто трябва повече търпение.
Успех!

# 254
  • СОФИЯ
  • Мнения: 856
Благодаря Знаток!!! Hug Hug Hug
Весела Коледа и на теб и разбира се на всички!!! Hug

Общи условия

Активация на акаунт