за памперсите

  • 1 343
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 451
Детето трябва да е съзряло за този момент. Когато е наистина готово (и психически, и физически), приучването към гърне става много бързо и лесно. Казват, че това е периода около 2г.

# 16
  • Мнения: 1 174
Детето трябва да е съзряло за този момент. Когато е наистина готово (и психически, и физически), приучването към гърне става много бързо и лесно. Казват, че това е периода около 2г.
Абсолютно подкрепям! Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 3 787
На вашата възраст ползвахме Хъджис и Мамия и бях много по-доволна,отколкото от Памперс Peace

# 18
  • Мнения: 8 769
Ами като стяга на крачетата-просто вземи по-голям размер.  Peace
Пробвай памперс гащи, като друг вариант. Щом обаче й се зачервява дупето, същия резултат може и от гащите да стане.

# 19
  • Мнения: 297
На каква възраст е детето ти? Защо не опиташ да я отучиш от памперсите? Просто да започне да ти дава сигнали кога има чиш и да я изчишкваш в гърне. Така няма да чишка в памперса и ако размерът е подходящ няма да имаш тези притеснения - че ще се намокри бодито.

# 20
  • Мнения: 1 931
пробвай я без памперс,или ако не става с гащите на Либеро
Мисля,че трябва да ви свършат работа.

# 21
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Аз съм доволна от Либеро! Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 718
Вземете си по-големият номер гащички на Либеро - попиват доста и няма да пропускат.

# 23
  • Мнения: 528
ЕВри Бейби от утре ще купя 5 ца че наще 20 кг са малко множко за $-ка.Тези памперси ги има на женския пазар между ул.Кири л и Методи и Симеон.По близко е до симеон и74  памперса са 23.90 4-ката.Приличат на Памперс но повече попиват е малко имаме борба със слагането.Взимам й ги предимно докато спи следобяд вечер и като сме на вън.ОСтаналото време см ена гърне и ли на детска дъска

# 24
  • Мнения: 1 440
Само искам да добавя по въпроса за сядането на гърнето.Моята дъщеря също не искаше да седи,но аз заставах до нея на земята,разглеждахме книжки,телевизия и всякакви забавления,докато свикна да върши работите в гърнето.
Но ти сама ще прецениш от кога да махнеш напълно памперса.Гащичките/Pampers/ наистина са много удобни!

# 25
  • Мнения: 5 026
Моят син е около 11кг и най-добре му пасват Памперс 6

# 26
  • Мнения: 3 478
Детето трябва да е съзряло за този момент. Когато е наистина готово (и психически, и физически), приучването към гърне става много бързо и лесно. Казват, че това е периода около 2г.

И аЗ подкрепям това изказване. Не мисля че авторката е закъсняла с приучването на гърне. Относно питанката ти, и аз мисля че по-голям номер трябва да оправи ситуацията. Аз лично бях доволна от БГ Памперс, виж Хъгиса ви там дето го взех си беше чисто менте.

# 27
  • Мнения: 148
Майчета, Ади не уточнява кога точно пропускат памперсите.Може да става въпрос за през нощта. И не бъдете толкова критични.Кой когато иска, тогава да си отучва детето от памперси, а и то до голяма степен си зависи от детето.
Памперс са най-добри. И аз ще те посъветвам да вземеш по-големия номер 6. Ние използваме памперс за през нощта, горе-долу на същите килограми сме и имахме същия проблем, но като взех шестицата, нещата се нормализираха.

# 28
  • Мнения: 6 164
Гледай долната граница на размера на опаковките. Крис на 10 кг беше с 5-ца. Направо не знам с тия 13 кг как сте се побрали в 4-ка, като има и междинна 4+! Ако е 7 кг - взимаш 7-18кг, ако е 9 кг взимаш 9-20 и така... Поне аз така правя и нямам проблеми.

# 29
  • Мнения: 1 586
и ние сме 13кг. и ползваме 5 на памперс,преди имахме проблеми с по-малките номера и сменихме доста марки.пробвай със Happy от тях бях доволна по едно време. newsm10

Общи условия

Активация на акаунт