Раждане в Окръжната болница-Сливен

  • 42 278
  • 86
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 224
Здравейте, след около месец ми предстои раждане и засега съм се насочила към Окр. болница.
Моля някоя наскоро раждала мама да сподели впечатления  - какво се носи за самото раждане - за бебето и родилката. Как са стаите, по колко жени, със самостоятелна баня и тоалетна ли са? Има ли възможност да си сама в стая, как е отношението от персонала.
Въобще каквото се сетите и мислите, че ще е от полза да го знам предварително.
Благодаря!  bouquet
Има ВИП стаи , за по 1 родилка, само че мисля че е само 1

# 76
  • Мнения: 3 042
Мерси Дрийм,
а по колко се плаща на ден за единичната стая?

Никой ли не е раждал скоро в Окр. болница? Grinning

# 77
  • Мнения: 224
Ами не знам-аз лично бях в нормална стя, но ходих на гости във ВИп стаята. Аз не бих предпочела да съм в такава но е въпрос на предпочитание. Тя е в отделния коридор, по-рядко е навестяват сестрите и другия персонал, а много често те и пропускат за закуска, обяд и вечеря. Нормалните стаи са по 3 легла със самостоятелна баня и тоалетна/има няколко стаи две 3-ки с обща баня и тоалетна/персонала е страхотен. лекарите ще ти кажат какво се носи-зависи дали си секцио или нормално. За бебето само памперси и кърпички

# 78
  • Мнения: 3 042
Мерси, Дрийм! Не че съм голяма претенция, ама три жени с три бебета на едно място..... не знам и как ще ми мине раждането. Може да не ми е много до разговори.

# 79
  • Мнения: 731
В повечето случаи не са заети и трите легла. Ако родиш нормално и няма никакви усложнения болничния престой е 3 дни и не се усеща, дори повечето майки се радват, че не са сами и има с кого да споделят - други майки в абсолютно същото положение  Peace
Пожелавам ти леко раждане, здраво бебе и добро настроение!

# 80
  • Мнения: 3 042
Благодаря и на теб, Else!

Днес съм на ЖК, вече съм на финалната права.  Grinning

Весел ден, момичета!

# 81
  • Мнения: 35
Абсолютно нищо не плащаш.Аз раждах секцио, а след това бебо прекара по-сериозно жълтеница и погостувах десетина дни в болницата.През целият ми престой там бях почти сама в стаята-едва издържах нямах търпение да се прибера у нас.Лекарите са супер, останалия персонал също.Пожелавам ти едно леко раждане и един сладък бебок!

# 82
  • Мнения: 1
Здравейте!
Аз съм от Бургас и родих в Окръжна Болница Сливен при д-р Михайлова.
Нормално раждане и страшно съм доволна от лекарката и от отношението на другия персонал.
Това е мое мнение но непрепоръчвам частна клиника Ева.Защотото докато бях в болинцата докараха 3 спешни случай от Евата и то заради немърливи лекари,нямат и достатъчно кувьози и когато немогат да се справят с даден случай ги карат в Окръжна Болница.

# 83
  • Мнения: 0
Здравейте!Съвсем на скоро родих във Сливен Иван Селимински при др.Соня Михайлова и днес устонових нещо ужасно: отидох при гинеколога си за снемане на конците (раждането беше нормално) като тогава той устонови че имам забравен тампон във влагалището който започнал да се разлага!Престъпна небрежност при условие че бях прегледана няколко пъти. Друго, не бях много доволна и от персонала на болницата, може би това е по добрата болница и може би е за препоръчване и все пак не мога да бъда доволна от място, където здравето и живота на пациентите не е на първо място.Да не говорим за отношението което в повечето болници е отвротително така и в тази болница не можех да попитам спокойно от относно моето здраве или състоянието на детето ми без да бъда смъмрена от повечето сестри. Друго което ме възмути, е че ме накараха да подпиша някъкви документи по време на раждането когато бях в опиянено състояние от обезболяващите!Кажете какво е това - престъпнонст!? 

# 84
  • Мнения: 106
okrajna bolnica e 4udo ,hubavite dumi tyk za neq qvno sa ot nqkoi koito raboti tam:)izvinqvam se ama tova si mislq pri polojenie 4e sam ot sliven i nikoi ne e dovolen ot tam,vsi4ki sa dovolni ot eva,az rodih v okrajna predi 13g i sa6tite doktori po sa6tiq na4in bqha neu4tivi i pak ima6e jeni sas zabraveni marli i tamponi:)skoro imah dva spontanni aborta i pak taka be6e,ne sam hodila v eva poneje maikami rabote6e v okrajnata,no dai boje ako zabremeneq sam tam

# 85
  • Мнения: 48
Здравейте!Решила съм да раждам в Окръжна болница при д-р Михайлова или д-р Пашева.Има ли възможност да се избира лекар там и колко ще ми струва?

# 86
  • Мнения: 1
Здравейте!Решила съм да раждам в Окръжна болница при д-р Михайлова или д-р Пашева.Има ли възможност да се избира лекар там и колко ще ми струва?

По добре говори с доктора който предпочиташ и той ще ти каже. Аз бях се уговорила с д-р Михайлова и останах доволна и не съм платила нищо.

Общи условия

Активация на акаунт