Йогурт Плейбой

  • 7 242
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Аз го прибавям веднага, при непрекъснато бъркане, миксера ми е със стойка и купа и докато се върти сместа на ниски обороти го добавям

# 46
Благодаря за съветите!   bouquet

# 47
  • Мнения: 529
 Благодаря на Кали за обясненията.
 Много пъти съм правила тортата, но ми се случва желатина да стане на бучки, все пак сместа е студена. В този случай пасирам сместа с пасатора и нямам проблеми.

# 48
  • Мнения: 5 178
Aз да си призная без бой, за тази рецепта не ползвам миксер...

# 49
  • Мнения: 169
Супер торта! Благодаря Амаретка!   bouquet
Направих я по случай последния си взет изпит. Ето какво се получи:

Май не трябваше да чакам желатина много да желира преди да го сложа върху плодовете и не стана гладко отгоре, но следващия път ще я направя по-хубава.   chef За пръв път ползвам желатин и не очаквах, че ще се получи. Учудих се как такова рядко нещо стана на торта  hahaha  Embarassed   
Сега и моят мъж все ме пита кога пак ще направя.  Grinning

# 50
  • Мнения: 529
 Тони, радвам се, че ви е харесала! А за изпита - честито, скоро ще намина да почерпиш!

 Сега се сетих за още нещо: за да стане по - диетична последния път към киселото мляко прибавих течен подсладител вместо захар, хубавото е, че може да се опитва и нагоди на вкус. С броенето на капките нещо не се справям.

# 51
  • Мнения: 169
Втори опит (този път се справих по-добре с желирането отгоре):


Амаретка, когато дойдеш се обади непременно, че нямам време сега да следя отчетната тема.

# 52
  • Мнения: 529
 tonitta, браво. Много е красива. За съжаление не ми остана време да се обядя.

 Тия дни ми се дояде чийзкейк. Взех извара и заквасена сметана, сложих и кондензирано мляко, но нешо вкуса не ми беше тамън. После сложих и първата част на йогурта ( жълтъци, мляко и захар), прибавих и 1 желатин. Като се желира покрих със сладко от боровинки и мисля, че се получи доста добър чийзкейк, но всичко е въпрос на вкус.

# 53
  • Мнения: 162
аз понеже немога да работя (все още) с желатин и върху чиизкеика си слагам топинг за сладолед- боровинка Mr. Green но гледам да купувам по гъстичък  chef

Общи условия

Активация на акаунт