Почти година без секс?!Не мога повече!

  • 12 634
  • 71
  •   1
Отговори
# 30
На 1000% съм сигурна, че няма друга...
От къде си толкова сигурна.
Как си представяш 1 мъж повече от година и половина да не прави секс??? 9 мес бременнос + 11 месечно бебе = 1г. и 6м.
Аз честно казано не си го представям.
Да не би да има нещо, което да не казваш?
Странно е просто така, без причина, всичко друго да е ок, пък секса - тц.  newsm78
Може, може.Я стига с тия клишета, че мъж без секс не може.Моя 2г с/д раждането, а и през бременноста  не искаше.Друга няма, в този период бяхме денонощно заедно.И сега е зор, ама стискам.Защото и аз като нея само него искам и обичам.Според мен само сексолог може да помогне, но и аз не мога да го закарам.Може да е здравословен проблема също така/сърцето, пълнота, простата и пр./Може да е преумора, проблеми...кой да ти каже.Въпроса е как да ги склоним да отидат при специалист?

# 31
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Не може една жена да бъде на 1000% сигурна..... ако иска мъжа и в тоалетната ще отиде и ще ****** другата!
В офиса само мъже ли са?

# 32
  • Мнения: 192
Защо не му провериш бельото преди пране - може да звучи малко вулгарно, но ако няма любовница и не се самозадоволява, то задължително ще прави полюции като тинейджър. В другите случаи, явно не си обект на сескуалните му фантазии в момента и трябва да го натиснеш да си признае. И аз имам периоди - особено зимно време, когато не ми се прави секс, и не съм правил със седмици. Но пък пролет и лято направо полудявам - имало е дни в които се е случвало по три пъти + 1-2 "злобарки". Така че, това не е нормално (поне за мен) толкова време...

# 33
Ами дано твоя мъж да не се гордее само външния ти вид.
Защото ако твоя мъж те приема като дебела дропла след като си му родила дете много жалко.
И защо мислиш, че след като родиш обуваш кюлоти и си лекьосана? Аз не съм била.
С коя ще ме сравнява? Аз съм единствената дарила го с дете (поне за сега). И като ме сравнява какво? Ще види по-готин задник или по секси цици. Сигурно, ама ако това го отврати от мен до толкова, че да не иска секс, значи съм си избрала пълен мухльо.
Щях да те питам на колко години си, но видях  Wink
Щях да те попитам и дали имаш дете, но отговора ми е ясен.

И искам да ти кажа,  че ако аз съм стояла година и половина без секс, хич няма да ми дреме мъжа ми с къв точно анцунг е и кви са му гащите...

И не се заяждам, просто се хванах за твоя пост да си разсъждавам, нищо лично
Това нали не е адресирано до мен? Иначе аз съм на 24, а мъжа ми на 30!
Питате ме за външния ми вид, дали съм напълняла. Да напълнях, но нищо фрапантно или непоносимо...преди да забременея бях много слаба и след това някой друг килограм отгоре не ми седяха чак толкова зле. А и както казахте по-горе ако само това е причината много лошо! Мисля, че изглеждам добре, а и хората около мен смятат така. Мислих си, че това че още кърмя може да го притеснява, но той и това отрича. Всеки път или е много изморен или детето му пречи.
Както казахте, мисля че съм се превърнала в най-добрата му приятелка и майка на детето ни, но нищо повече, което ме побърква. Но въпреки това почти не минава ден без да ми каже, че ме обича. Не знам вече какво да мисля. Сериозно ме замисляте да не би да има друга жена, въпреки че това е последната вероятна за мен причина. Като ви чета ужасна топка ми се свива в гърлото...не знам дали ще мога да го понеса, ако има друга.Но ще се вслушам в съмненията ви и мисля отново да проверя тази работа.

# 34
  • Мнения: 750
Тъжна душа...когато пиша нещо тук то винаги е продиктувано от личен опит!
Такааа...с бившият имах същият проблем!Забременях...и той реши,че не може да прави секс с мен защото...ще нарани бебето или мен!Ок...казвам!И започвам да чакам!Почаках доста!Получих какви ли не обяснения! Rolling EyesЧе след като съм родила вече....пак не може да прави секс с мен...защото като сме стигнели до онзи момент,в главата му все се появявала една картина...как от ''там'' излиза бебето....как ме били шили.... И не можел! CrazyВсе едни картинки ми описваше,чака аз взех да се замиаслям и ми ставаше гадно!Викам си....прав е!Ко прав бе братче...ко прав!През цялото това време е е.... друга!И знаеш ли мила кога го разбрах това!След осем години брак и две години след като се разведох с него!От случаен разговор с едно момиче....толкова неща ми се изясниха,че не можех да повярвам,че се случва на мен!Трябваха ми 10 год за да погледна истината в очите!Бях на твоите години....пропилях фи в сляпа любов! ThinkingКакто и да е..... Tired(и нека поясня,че не бях нито съм от грозничките жени Wink)
Та...ако твоят му пука за теб,ако има ум в главата си би трябвало да осъзнава факта,че брака му е под опасност....и ако иска да го спаси,ще трябва да е готов на всичко!Да идва с теб на сексолог,да говори с теб за проблема а не да го подминава!Но...не му дреме!Лишил те е от най хубавите мигове на интимност.... Thinking
Дано да греша!
Дано не съм права!
Дано е нещо друго....
Дано скоро се включиш пак с нова тема и споделиш,че всичко вече е на 6!
Дано,дано,дано....
Дано не минеш през ада през който аз минах....
Искрено ти го желая!  bouquet

# 35
  • Мнения: 2 723
Това нали не е адресирано до мен?

Не, не беше за теб  Peace

а мисис Джейн е много права, дано греши... дано всички грешим  Praynig

Последна редакция: ср, 31 окт 2007, 10:44 от Никси

# 36
  • София
  • Мнения: 161
Ами дано твоя мъж да не се гордее само външния ти вид.
Защото ако твоя мъж те приема като дебела дропла след като си му родила дете много жалко.
И защо мислиш, че след като родиш обуваш кюлоти и си лекьосана? Аз не съм била.
С коя ще ме сравнява? Аз съм единствената дарила го с дете (поне за сега). И като ме сравнява какво? Ще види по-готин задник или по секси цици. Сигурно, ама ако това го отврати от мен до толкова, че да не иска секс, значи съм си избрала пълен мухльо.
Щях да те питам на колко години си, но видях  Wink
Щях да те попитам и дали имаш дете, но отговора ми е ясен.

И искам да ти кажа,  че ако аз съм стояла година и половина без секс, хич няма да ми дреме мъжа ми с къв точно анцунг е и кви са му гащите...

И не се заяждам, просто се хванах за твоя пост да си разсъждавам, нищо лично

хубаво е мъжът ти да държи повече на майката на децата си отколкото на изваяните крачета и големите(макар и изкуствени) цици на колежката, но................това би било в един идеален приказен свят   Simple Smile искрено ти завиждам ако си си избрала такъв мъж, но за разлика от него едно 90-95 % от останалите не са такива. не си ли се замисляла че ако бяха нямаше да има разводи, разведени 40 - 50 годишни чичковци с по 2-3 деца на 25 и приятелки на 20(те явно са предпочели младата и засукана мацка отколкото позастарялата жена, дарила ги с деца колкото и да е тъжно), нямаше да има теми по форумите - "той ми изневерява"  Wink а относно коментара за годините ми и дали имам дете......може да нямам 10 години брак и три дечица вкъщи, но се вслушвам в съветите на по-опитни хора отгледали вече големи деца и видели какво ли не в тоя живот, за да се предпазя поне малко от евентуални грешки   bouquet

# 37
  • София
  • Мнения: 1 352
Тъжна душа, мисля, че наистина трябва да изясниш какво става. Какъвто и да е мъжа, каквито и емоционални драми да е преживял с твойта бременост и раждане, не е нормално да няма никакви похотливи мисли в главата си на 30 години. Проучи нещата ако искаш нещо да се промени, поговори с него, наблюдавай го... Ако ли пък не искаш да си разваляш удобния семеен живот - намери си любовник и си трай.

# 38
  • Мнения: 372
Според мен е малка вероятноста да си има любовница.За жената е ввъзможно при извънбрачна връзка да запази моногамноста си и да отказва секс на съпруга си.Мъжете са с друго устройство.Щом те отбягва физически и  отказва да споделя според мен има здравословни проблеми.Това е много интимна територия за мъжете и трябва много дипломатично да подходиш.Моята приятелка имаше такъв проблем със съпруга си.След,като забременя и роди година и половина нямаше интимна близост.Как ли не го съблазняваше,как ли не го преследва-не и не.Оказа се,че имал сериозен проблем с ерекцията,ама се срамувал да сподели.


  И аз за това си мисля.Добре има любовница,има и какво му пречи да си легне поне един път в месеца с жена си.

# 39
  • Мнения: 2 723
  И аз за това си мисля.Добре има любовница,има и какво му пречи да си легне поне един път в месеца с жена си.

Абе ти като беше влюбена в мъжа си можеше ли да си легнеш с някой, към който не изпитваш нищо?

искрено ти завиждам ако си си избрала такъв мъж, но за разлика от него едно 90-95 % от останалите не са такива.

Ц, няма за какво да ми завидиш  Confused
Бяха просто размисли.
Защото ако трябваше от личен опит да говоря щях да напиша същото като Джейн, е може би не чак толкова убедително и колоритно, но смисълът щеше да е същия  Cry

Последна редакция: ср, 31 окт 2007, 10:55 от Никси

# 40
  • София
  • Мнения: 593
Тъжна душа...когато пиша нещо тук то винаги е продиктувано от личен опит!
Такааа...с бившият имах същият проблем!Забременях...и той реши,че не може да прави секс с мен защото...ще нарани бебето или мен!Ок...казвам!И започвам да чакам!Почаках доста!Получих какви ли не обяснения! Rolling EyesЧе след като съм родила вече....пак не може да прави секс с мен...защото като сме стигнели до онзи момент,в главата му все се появявала една картина...как от ''там'' излиза бебето....как ме били шили.... И не можел! CrazyВсе едни картинки ми описваше,чака аз взех да се замиаслям и ми ставаше гадно!Викам си....прав е!Ко прав бе братче...ко прав!През цялото това време е е.... друга!И знаеш ли мила кога го разбрах това!След осем години брак и две години след като се разведох с него!От случаен разговор с едно момиче....толкова неща ми се изясниха,че не можех да повярвам,че се случва на мен!Трябваха ми 10 год за да погледна истината в очите!Бях на твоите години....пропилях фи в сляпа любов! ThinkingКакто и да е..... Tired(и нека поясня,че не бях нито съм от грозничките жени Wink)
Та...ако твоят му пука за теб,ако има ум в главата си би трябвало да осъзнава факта,че брака му е под опасност....и ако иска да го спаси,ще трябва да е готов на всичко!Да идва с теб на сексолог,да говори с теб за проблема а не да го подминава!Но...не му дреме!Лишил те е от най хубавите мигове на интимност.... Thinking
Дано да греша!
Дано не съм права!
Дано е нещо друго....
Дано скоро се включиш пак с нова тема и споделиш,че всичко вече е на 6!
Дано,дано,дано....
Дано не минеш през ада през който аз минах....
Искрено ти го желая!  bouquet

Съжелявам че и аз ще забия поредния нож в сърцето ти,но голяма част от хората тук са си патили лично както Джейн.Поразрови нещата по- надълбоко заслужаваш честно и ясно обяснение Hug

# 41
  • Мнения: 745
Доста мъже отказват да правят секс с бременни жени поради психологическа бариера, четох доста по въпроса, а има такива които предпочитат секс с бременни жени, но ми е чудно защо след бременноста  той си е останал същия???? И сигурнали си че той не се самозадоволява и цялата бременност като не правихте секс френска любов не правихтели, защото много двойки за които е противопоказен секса по време на бременност се задоволяват именно по този начин. Ако и това не правите значи наистина има някакъв проблем от който той бяга и според мен трябва сериозно да седнеш и да го притисниш и да му кажеш че трябва да се прегледа и в това няма нищо срамно. Sad

# 42
  • Мнения: 6 472
Психологическа барирера, липса на желание, умора и бла, бла, бла, бла почти година. В крайна сметка разбрах че нищо от това не е вярно, когато  научих че любовницата му е бременна от него Rolling Eyes А бях 10 000% сигурна че не ми изневерява Rolling Eyes

# 43
  • Мнения: 2 723
А бях 10 000% сигурна че не ми изневерява Rolling Eyes

 hahaha И аз се кълнях в него... И си блъсках главата къв аджеба е проблема  ooooh!

# 44
  • Мнения: 93
Съжалявам,че и аз ще съм една от даващите писимистично предположение по твоя случай,но имам пример пред очите си който искам да споделя с теб и ти сама да прецениш дали има сходство.Имам приятелка любовница на женен мъж с две деца,едното на 1.5г.Мъжът е 40 годишен,а приятелката ми на 24 и връзката им от една година насам се задълбочи и той е споделял,че от тогава е нямал сексуални контакти с жена си,докато с приятелката ми правят секс всяка вечер и то по няколко пъти(тя ми се хвали)  Shockedа през това време жена му си стои при децата и си мисли,че той е на работа #Cussing out Това е една грозна и възмутителна история,която много често се наблюдава за съжаление.

Общи условия

Активация на акаунт