Ако мъжът на приятелката изневерява

  • 5 503
  • 87
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 620
Не бих казала.В краен случай бих подсказала много фино.
Да се намесиш по подобен начин в личните им отношения не е редно.
Замисли се колко ще я огорчиш като и разкриеш истината,това ли искаш да и причиниш Rolling Eyes


А той не е ли нарушил вече драстично личните им отношения? А личните ми отношения с приятелката ми къде остават? Всеки носи отговорност, като се смята за приятел на някого. Тази онтоворност не е само купони. Тя предимно не е купони.

Да не забравяме,че става въпрос за двойка ,не за тройка newsm78
Всеки един от партньорите в това "пространство" има някакви права и задължения спрямо другия.Кой от двамата и как ще ги спазва е въпрос на лична преценка и ценности.

Отново поддържам мнението си,че бих подсказала мнооого фино,а не бих се намесила с откровения във въпросната ситуация.
Обичта и привързаността между партньорите (независимо дали има или няма брак) се различава коренно от тази към приятелите.Как можеш да бъдеш сигурна,че като споделиш на приятелката си неприятния факт,тя няма да намери причини и сили да преглътне обидата,макар и много трудно?Не смятам,че разкриването на истината ще реши проблема Naughty
Друг е въпроса,ако ти се гледа сеир..... Rolling Eyes Wink

# 76
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Аз бих искала да знам, ако моя приятелка научи нещо подобно за мъжа ми. И бих казала на приятелката си тактично какво съм разбрала за половинката й.

# 77
  • Мнения: 698
Аз не бих се бъркала. Ако приятелка се заеме "да ми отваря очите", няма да съм й хич благодарна. Не подкрепям намесата в чужди връзки под никаква форма и с каквито и да било мотиви. Пътят към ада е постлан с добри намерения - е казал един умен човек - споделям това мнение.  Peace

# 78
  • Мнения: 1 568
Аз бих искала да знам, ако моя приятелка научи нещо подобно за мъжа ми. И бих казала на приятелката си тактично какво съм разбрала за половинката й.


Че кои може да каже какво е разбрал,ако на някои му се "вижда" едно,за други това същото е съвсем различно нещо,всеки "гледа" със своите си лещи и мери нещата със своят си аршин,така че:стойте си на дупетата!!!  Peace

# 79
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Аз бих искала да знам, ако моя приятелка научи нещо подобно за мъжа ми. И бих казала на приятелката си тактично какво съм разбрала за половинката й.


Че кои може да каже какво е разбрал,ако на някои му се "вижда" едно,за други това същото е съвсем различно нещо,всеки "гледа" със своите си лещи и мери нещата със своят си аршин,така че:стойте си на дупетата!!!  Peace

Това ми е ясно. И естествено, няма да кажа на приятелката си, че мъжа й си шмитка нагоре-надолу, може много по-просто да се каже например: незнаех че мъжа ти има регистрация в еди-кой-си сайт, или че посещава еди-кое-си място, и т.н. Така очаквам и да го чуя. Поне от моите приятелки - познавам си ги, знам как ще ми го поднесат. То си зависи и от това кой ще ти го каже.

# 80
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Аз съвет не мога да дам,понеже съм в подобна ситуация,и като чета отговорите тук,поне повечето се чувствам гузна,че мълча.Накратко:

Семейни наши приятели, с дете,и двамата които уважавам изключително много.Както мога да споделя нещо с единият,така мога да споделя и със другият.

Илюзията,която имах,че са перфектното семейство,се разби на пух и прах,когато веднъж,съвсем случайно видях семейната приятелка с друг мъж.Вярвайте ми разплаках се от гледката,защото въобще не съм си представяла,че някога точно тя би направила подобно нещо.

Както и да е,след видяното от мен,и зададох въпроса по късно като се видяхме,какво прави?????Има чудесен съпруг,които я носи буквално на ръце,не изневерява,не пие,не п,уши,помага и във домакинството,да не казвам,че май той върши повечето дом.работа,никога не и е посягал никога не е била обиждана или псувана от него,с детето и уроците единствено той се занимава и т.н и т.н
 Разплака се и каза,че момчето с което съм я видяла,е нейно старо гадже,с което са имали дългогодишна връзка приключила по смешен начин,на пук на него тя се омъжва.По късно и двамата разбират,че е било смешно и глупаво да се разделят и се започва любовната връзка между двамата.
Знам за всичките им срещи,знам,че докато съпругът и е на работа а детето при баба си и дядо си тя е със него,всичко знам но мълча,как да кажа,не мога............Ще срина животът му просто,защото той и вярва на 100%

В момента се чувствам буквално като предател и  май съм точно такъв.
Говорила съм многократно със нея да спре тази лудост и ако наистина го обича истински имам предвид старото гадже,да седне и със открити карти да каже на съпругът си,да избере един от двамата,защото ситуацията е безумна,лъже и двата.
Единият го лъже,че е вярна и предана съпруга а другият,за някакви бленувани техни си мечти,как един ден би могло да заживеят заедно и т.н.


# 81
  • Мнения: 520
Аз бих искала да знам, ако моя приятелка научи нещо подобно за мъжа ми. И бих казала на приятелката си тактично какво съм разбрала за половинката й.
И аз.

# 82
  • Мнения: 80
Постъпи така с приятелката си,както би искала и тя да постъпи с теб при тази ситуация Wink

# 83
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Много е сложно!Ами ако  излезеш после ти виновна !.....Аз май бих си премълчала  newsm78

# 84
  • Мнения: 3 091
Колкото и близки да сте с твоята приятелка, отношенията й с нейният партньор изобщо не са твоя работа. Дали той кръшка или не - пак не е твой проблем. За съжаление, дори и да й кажеш, тя би те упрекнала и може сериозно да си развалите отношенията. Представи си само - тя не ти вярва, той успява да се измъкне някак, но й забранява да се вижда с теб. Може да й внуши, че искаш да ги скараш, защото завиждаш, харесваш го... само ти давам примери

нямам време да чета цялата тема, но това е моето мнение.

# 85
  • Мнения: 292
Нищо няма да й казвам, само ще й покажа сайта.
Аз също бих направила така.
Мисля,че трябва да знае с какъв човек мисли да прекара живота си.
От сега като ще и изневерява и ще имат тайни....не знам.
Лично мнение Peace

# 86
  • Мнения: 80
Много е сложно!Ами ако  излезеш после ти виновна !.....Аз май бих си премълчала  newsm78
Ама какво значение има кой ще излезе виновен,все за себе си мислим първо Rolling Eyes

# 87
  • Мнения: 87
Регистрирай се и ти в този сайт и без да издаваш самоличността си, вържи лаф с него. Само така можеш да разбереш какво търси той там и дали наистина е той.

Иначе, с какъв акъл ще й показваш сайта и профила му там, след като дори не си сигурна кой и защо е създал този профил? Всеки може да се регистрира тук и там с чужда снимка. Аз не бих казвала каквото и да е, в което не съм сигурна.


Съгласна съм. Всеки може да сложи снимка на някой и да го регистрира в сайт за запознанства. Когато се запознах с мъжа си, той ми каза, че някой го е регистрирал в такъв сайт, той случайно разбрал от негов приятел. Така, че не се знае дали наистина е негова регистрацията. Но дори при това положение, ако се съмняваш, че мъжа и и върти номера, по-добре и кажи. Иначе ставаш съучастник.


Общи условия

Активация на акаунт