Питане за работното време...

  • 2 419
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 612
Ще напиша личния си опит, а ти сама прецени.
В продължение на 9 месеца в годината работя на 2 места и като изляза в 7 се прибирам в 20.30. Това е без почивен ден - и събота и неделя.
Вярно изкарвам повечко парички, но всичко си има цена.
Все още нямаме деца, но мога да ти кажа, че семейния живот се свежда ди минимум.
Нямам време за нищо - включително и за себе си.

# 31
  • Мнения: 385
Като чета последния постинг на лулу си мисля,че решението вече е взето в полза на новата фирма.Звучи доста добре така,че какво се чудиш,сигурна съм,че ще намериш време за децата си - след работа,събота и неделя,по време на отпуски,като всички работещи хора.Успех Peace

# 32
  • Мнения: 6 472
Още не съм решила но клоня на там Rolling Eyes За събота и неделя питах как стои въпросът. Неделя категорично не се работи. За събота се въртят през 3 седмици. За сега аз не влизам в тази врътка, казах че няма кой да ми гледа децата и категорично не мога да работя през почивните дни. Те се съгласиха. Предполагам че по време на кампания ще се налага да работя и през уикенда, но аз го правя и тук.

# 33
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
лулу!, , наистина баланса е труден за постигане да не кажа невъзможен.
Финансовият ти мотив е сериозен ипотеките са си ипотеки. А явно имаш и нужда от промяна, от нови предизвикателства.
Нищо не ти пречи да опиташ и аз съм на мнение, че няма лош опит с уговорката на Гретел.
Ако имаш сили и желание да пробваш, и ако не ти хареса да търсиш нещо ново, давай!

Последна редакция: ср, 31 окт 2007, 18:40 от ivap

# 34
  • Мнения: 6 039
Трудно решение ти предстои.....
Ясно е, че ще го вземеш със или без нашите съвети.
До скоро и аз се лутах като теб Mr. Green
Доста мислех, премислях и колкото и да го мислех, все нещо куцаше в схемата newsm78
Професията ми е доста егоцентрична и така или иначе трябва да градя кариера, но мисълта за детето преобръща всичко.
Дадох си сметка, че няма да допусна работата и личното ми Аз да ме ограбва, да ограбва най-ценното ми - времето с Малена.
Сега направих крачка, която преобръща работата ми, кариерата на 180градуса, само и само да съм близо до детето и да се чувствам щастлива и спокойна, че й давам всеки един свободен миг.

да не говорим, че живееш в София. Колко ти отнема пътуването от работа до дома? Ако работиш до 19ч, дали до 20ч ще успяваш да се прибереш?
Системата - капитализъм не ми допада. Всъщност, в големите капиталистически фирми, действа системата социализъм, а не робовладелческия строй.
Мен лично идеята не ме кефи. Знам  какво е да се луташ, но знам и какво е да се хващаш на всяка различна оферта.

Общи условия

Активация на акаунт