Ягодка- обсъждане на продуктите- ноември

  • 53 030
  • 1 326
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 231
Някой имал ли е подобен случай....вчера след проверка в сайта на БГ пощи за една от поръчките ми установявам,че същата е влязла в Австрия на 30.10, а днес като реших да видя дали е потеглила вече за БГ ми излиза, че няма информация за тази поръчка  newsm78

# 31
  • Мнения: 1 204
Видяхте ли вече новите (сега добавени) намалени парфюми: http://www.strawberrynet.com/PromoEmail/2nd_Top500Fragrance/Top_ … ?email_pro=300009

на мен това ми го пратиха на мейла още преди няколко дни,но аз не виждам нищо ново,тези ги имаше и преди (поне женските)  newsm78

# 32
  • Мнения: 6 619
а каква е разликата между двете  newsm78
защо дьржиш на втората?  Embarassed

едната е по-скъпа, глинена маска и до колкото разбрах не е особено впечатляваща
другата е ексфолираща, ето едно мнение за нея: Clear the Way Mask е една от малкото почистващи маски които ползвам от много време и никога не ме е разочаровала. Това е ексфолиираща маска, действа бързо (няколко минути), и след това кожата е гладка и матирана. Маската мирише на мента и свежо, и се отмива лесно.

а от друго момиче, което има и двете, разбрах, че Clear the Way Mask определено е по-добра, но все пак ще изчакам да я намалят още малко  Wink
ясно,сьгласих се с теб  Peace а щом  е изпробвана и аз от нея ще взема   bouquet
Просто да потвърдя и аз Clear the Way Mask е наистина страхотна маска.

# 33
# 34
  • Мнения: 491
Някой имал ли е подобен случай....вчера след проверка в сайта на БГ пощи за една от поръчките ми установявам,че същата е влязла в Австрия на 30.10, а днес като реших да видя дали е потеглила вече за БГ ми излиза, че няма информация за тази поръчка  newsm78
Същото е положението и с моята поръчка (от 25.10 е). Вчера я видях в Австрия. Днес я няма никъде.

# 35
  • Мнения: 3 372
Преди малко за първи път си поръчах от Ягодката и то чрез Фема, защото нямам международна кредитна карта. Надявам се да са коректни Peace Само не ги разбрах кога точно трябва да платя newsm78 Бихте ли споделили опит Praynig

# 36
# 37
  • София
  • Мнения: 289
Преди малко за първи път си поръчах от Ягодката и то чрез Фема, защото нямам международна кредитна карта. Надявам се да са коректни Peace Само не ги разбрах кога точно трябва да платя newsm78 Бихте ли споделили опит Praynig

Коректни са.  Ще ти изпратят потвърждение с точната сума, която да преведеш по банкова сметка. В повечето случай това става още на същия ден.

# 38
  • София
  • Мнения: 3 843
Преди малко за първи път си поръчах от Ягодката и то чрез Фема, защото нямам международна кредитна карта. Надявам се да са коректни Peace Само не ги разбрах кога точно трябва да платя newsm78 Бихте ли споделили опит Praynig

Коректни са.  Ще ти изпратят потвърждение с точната сума, която да преведеш по банкова сметка. В повечето случай това става още на същия ден.

И аз поръчах през Фема за пръв път преди две седмици, днес си взех двата парфюма от пощата, но известие не ми бяха пратили.

# 39
  • Мнения: 3 372
Аз им писах на ICQ и ми казаха, че преди да платя трябва да проверя дали цените са все още тези Crazy Само не ми казаха кога точно да платя newsm78 Днес, утре, след 2 седмици newsm78 Когато съм искала Tired newsm78 Ама сигурно преди да платя няма да поръчат newsm78

# 40
  • Мнения: 6 619
А това някой има ли идея как се ползва ?

# 41
  • София
  • Мнения: 1 220
Аз им писах на ICQ и ми казаха, че преди да платя трябва да проверя дали цените са все още тези Crazy Само не ми казаха кога точно да платя newsm78 Днес, утре, след 2 седмици newsm78 Когато съм искала Tired newsm78 Ама сигурно преди да платя няма да поръчат newsm78
Без плащане все едно не си направила поръчка, след като получат парите и платят ти пращат извести за поръчката, поне така си спомням. Аз поръчвах и после веднага внасях парите, кагато е от друга банка превода се бави 1-2дни  …

# 42
  • Мнения: 3 372
Ами значи сега направо отивам в ОББ /такава сметка са ми дали/  и им превеждам парите Peace

# 43
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Ами значи сега направо отивам в ОББ /такава сметка са ми дали/  и им превеждам парите Peace
И до една седмица нещата са ти тук Peace

# 44
  • Мнения: 423
31.10.2007 г. 08:46:00 BULGARIA SOFIA INTER Receive item at office of exchange (Inb)

Някой да помогне оттук нататък къде да търся колета според горната информация, излязла в тракера на българските пощи
 

Най-вероятно утре ще е в пощенският ти клон.


Merci  bouquet

От кога ти е поръчката?

Общи условия

Активация на акаунт