Л Ю Л И Н С К И Я град в града - пълен с майки и деца

  • 12 759
  • 282
  •   1
Отговори
# 270
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
"Във връзка с изпълнението на строително -монтажни дейности от 9.00 до 21.00 часа на 17декември 2007 (понеделник) временно ще бъде прекъснато водоподаването в ж.к. Люлин VII, Търговски комплекс „Силвър център” и магазин „Фантастико"
...това е от новото ми писмо от Соф. вода, трябва вече да ме водят на надница Mr. Green

# 271
  • Sofia
  • Мнения: 823
Много ви моля мами,кажете ми някое добро джи пи,работещо в 12 ДКЦ,което да дава болнични,при нужда и да е добър диагностик.Информацията ми е спешна.ДКЦ-то се намира в Люлин 9.

# 272
    Привет,момичета,на новото попълнение и старите ветеранки!
 Откак почнах работа,нещо не ми се сяда на компа,нали по цял ден съм на касата,та даже не съм и сядала да ви изчета.За тези майчета от първи,аз съм касиерка във Фантастико,ако имат нужда от компания през деня,свиркайте,стига да не съм на работа.За мое огромно съжаление трябваше да изпратим детето на бабин дом,така че за неопределено време сме сами и неангажирани.Вече открихме сезона на рожденните дни и купоните Mr. Green.Целувки на всички,до скоро.

# 273
  • Мнения: 912
Много ви моля мами,кажете ми някое добро джи пи,работещо в 12 ДКЦ,което да дава болнични,при нужда и да е добър диагностик.Информацията ми е спешна.ДКЦ-то се намира в Люлин 9.
Семейството ми е при Елеонора Граматикова в 12 ДКЦ, но не мога да ти кажа дали е добър диагностик-свестен човек е и не ми е отказвала болнични, само това знам.
Мами, аз имам друг въпрос- къде в Люлин продават истински елхи? Снощи търсих на пазара и не открих Cry

# 274
  • София
  • Мнения: 541
Мами, аз имам друг въпрос- къде в Люлин продават истински елхи? Снощи търсих на пазара и не открих Cry

Под Шела, в посока пощата /на кръстовището с Била/ са наредили много живи елхички - на кръстачка и в саксийки. Имаше прекрасни живи дръвчета. Ние от няколко години си взимаме такова в пръст, после го засаждаме. Дано си харесате и вие някое.  Peace
Обаче казаха, че стоят да продават до към 17-18 часа, защото е студено. Аз вчера по  обед минах оттам.

# 275
  • София
  • Мнения: 6 182
Аз пък вчера видях точно на пазара. Близо да базара "Сан Марино" имаше в кръстачки. А на самият пазар при сергиите за зеленчуци (но по-близо до пощата) имаше пак отсечени, но боднати в нещо като филия от отрязано дърво. По-към пощата имаше и борчета. Цените ми казаха, че са между 15 и 25 лв.

В Бриколаж в секцията за цветя имаше живи. Мъничките (30-50см.) са по 15 лв., а големите (около 80 -100см без височината на саксията) са 50 лв.

мама Саша я разкажи кога и как засаждате дръвчето след това!
Замислили сме се да си вземем сега живо и да го боцнем после в двора, за да са си връстници с бебо евентуално, но мъжът ми повтаря, че нямало да се хване и само съм щяла да се ядосвам  newsm78

# 276
  • Мнения: 137
Здравейте.Лиулинки  Hug

Отдавна не съм писала,нооо..нямам никакво време.От работа вкъщи...после задачи у дома и това е.
Всеки по задачи.БОбчо на ясла и така...

Хайде д о скоро.Пак ще пиша по малко .Лек ден и мнооооого целувки   bouquet

# 277
  • Мнения: 344
    Привет,момичета,на новото попълнение и старите ветеранки!
 Откак почнах работа,нещо не ми се сяда на компа,нали по цял ден съм на касата,та даже не съм и сядала да ви изчета.За тези майчета от първи,аз съм касиерка във Фантастико,ако имат нужда от компания през деня,свиркайте,стига да не съм на работа.За мое огромно съжаление трябваше да изпратим детето на бабин дом,така че за неопределено време сме сами и неангажирани.Вече открихме сезона на рожденните дни и купоните Mr. Green.Целувки на всички,до скоро.
Диди, кога започна във Фантастико?Можеш да свиркаш когато си почивка да пиеме по кафе.

# 278
  • Мнения: 181
Момичета, да ви попитам някоя от вас ще пуска ли молба за ясла? Аз вчера ходих в три и ми дадоха различна информация- на 2 януари, на 4 февруари, а в едната така ме овика директорката- нямало смисъл да подавам там, защото нямали места.

# 279
  • Мнения: 83
    Привет,момичета,на новото попълнение и старите ветеранки!
 Откак почнах работа,нещо не ми се сяда на компа,нали по цял ден съм на касата,та даже не съм и сядала да ви изчета.За тези майчета от първи,аз съм касиерка във Фантастико,ако имат нужда от компания през деня,свиркайте,стига да не съм на работа.За мое огромно съжаление трябваше да изпратим детето на бабин дом,така че за неопределено време сме сами и неангажирани.Вече открихме сезона на рожденните дни и купоните Mr. Green.Целувки на всички,до скоро.
Diyana в кой фантастико работиш?В първи или......
Ако си там със сигурност ще те видя   bouquet

# 280
  • Мнения: 1 209
да позная ли в коя ясла те е овикала директорката- моетъо предположение е тази в 6ти микрорайон, 2ра опция в 4ти.

привет и от мен.  аз съм на работа и не сколасвам с нищо. докато се замъкна до нас тавнало 7 4аса. в 10 ве4е спя Simple Smile ако не се появя в 4ата и така.

Диди приготви ли на Бобо подарък за утре ?

Миа, аз ако съм ще кажа на половинката, 4е елхата ще хване ако я тори естетствено редовно на двора Simple Smile

# 281
  • Мнения: 344
Момичета, да ви попитам някоя от вас ще пуска ли молба за ясла? Аз вчера ходих в три и ми дадоха различна информация- на 2 януари, на 4 февруари, а в едната така ме овика директорката- нямало смисъл да подавам там, защото нямали места.
Аз ще поддавам.Все още не съм ходила по яслите.Аз много искам да я вземат в Ябълката.Сестра ми там е била на гръдина и сме много доволни.Пък и ни е близо.До колкото знам по новия регламент за поддаване на декларации за яслите, това става на 4 Февруари.През Януари месец родителите имат време да се запознаят с условията на детските учебни заведения.Разбрах, че молбите ще се поддават по интернет, но въобще не ми е ясно как става това.Ако някой знае моля да ми обясни.

# 282
  • Мнения: 67
нова тема...
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=250559.new#new
хайде,но после ще  е дооправя,че малкия ревна
Надявам се да не съм обидила някой,като я пуснах Hug

Общи условия

Активация на акаунт