Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 515
Трябва да сваля още 2кг-може и 3кг.Но нещо ми се опъват.Дайте някаква идея на какъв режим да мина. newsm78

# 136
  • Мнения: 958
Добро утро,Коледни красавици,остана още малко как се справяте?Минах да видя какво съм обещала този месец и да побутна темичката напред,че сме отишли чак на 3-та страница smile3555Изкушавам ви с едно кафенце,няма само вие да си спазвате обещанията,я  smile3506

# 137
  • София
  • Мнения: 515
Здравейте,мацки!Как сте?Как върви борбата с кг?Аз от обещани 4кг,до момента съм свалила 1,5кг. GrinningДо 1-ви няма да имам време да сваля и останалите,но твърдо съм решила тези наколко кг които ме  тормозят да ги оставя в старата година Mr. GreenУспех на всички!Ще има ли табличка за другата тема или не?

# 138
  • Мнения: 720
Здравейте и от мен  Hug
Аз имам още 2 кг. да свалям  Rolling Eyes  ooooh! newsm78

# 139
  • Мнения: 268
Сега погледнах и аз моите обещани кг. - 9  Rolling Eyes
Дотук се справих с 5, остават 4. Имах 2 седмици пълен застой и едно МЦ, където и нагоре отидох, но се надявам на още някой друг кг. надолу. Praynig

# 140
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Аз пък от обещаните 3, съм свалила почти 4  Flutter Flutter Flutter

# 141
  • Мнения: 2 631
Аз пък този месец претърпях доста сътресения и в крайна сметка май няма да отчета положителен резултат (тоест сваления килограм, който обещах  Twisted Evil), но пък ще го оставя да го свалям следващия месец! И все пак през тези 3 дни ще ям основно салати и немазни храни!
  bouquet

# 142
  • София
  • Мнения: 1 635
Да се отчета и аз.
След като цял месец бях в застой, от събота до днес свалих 3 кг.
Е вярно, че обещах 5, ама в момента съм доволна, че пак тръгнах надолу.

# 143
  • Мнения: 857
Аз съм пълен провал вместо да сваля...качих.... ooooh!

# 144
  • Мнения: 203
mmm и аз съм като теб.Обещах от 3 до 5,ама съм доволна че и 1 съм свалила. Mr. Green
Поне отново тръгнах надолу.

# 145
  • София
  • Мнения: 1 635
klemi bouquet

# 146
  • Мнения: 63
Здравейте момичета  bouquet
и аз да се отчета-от обещаните 4 съм свалила 2 Cry

# 147
  • Мнения: 958
От обещаните 4 ми останаха 1.5кг за сваляне,дано успея има още 3дни  Rolling Eyes

# 148
  • Мнения: 1 254
Аз нагоре-надулу, за сега съм -1 , надявам се да мога да ги направя -2 както обещах. На японското съм +малко спорт
В интерес на истината сега ми е е пиоритет да се стегна, особено в областта на корема и гърдите/гърба. Всъщност май навсякъде но тези места са най-проблемни

# 149
  • Мнения: 865
и аз имам още 5кг Confused.надявам се до Коледа да успея,въпреки че ми омръзна да гладувам или ям гадости.трябва си спорт,ама кой да ходи Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт