Режим на Пиер Дюкан - 41 част

  • 26 152
  • 550
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 4 176

 Изхвърлили сме шоколада съвсем, абсолютно противоречи на Дюкан. Също наш личен избор  Peace
Деси  Hug
Ясно, че е забранен, но нали говоим за това АКо ви се дояде сладко.
Вс епак в чуденка съм. Аспартам или како? Въглехидрата във въпросния шоколад е нищожно количество. Все пак говоря за 1 блокче и не всеки ден.
Просто съм в чуденка. Като, че ли здравето ми е по-важно.

# 226
  • Мнения: 3 360
Милена-спокойно!Щом храната ти е режимна няма да напълнееш...Може би задържаш вода по някаква причина?Утре положението ще е различно Peace
За себе си съм приела режимно теглене GrinningМоже не всеки ден,но задължително сутрин след тоалет и преди закуска.Смятам,че има значение,а и съм  чувала ,че човек вечер  тежи с половин килограм повече/без значение дали спазва режим или не/Вие какво мислите?

mbm-добре дошла Hug в редиците дюкански.
Кри- Heart Eyes
Деата-хубава работа си свършила Laughing StopДано и аз скоро.... Mr. Green
Деси- Hug
Мамица,завиждам ти искрено,че можеш с едно парченце...На мен там ми е проблема EmbarassedИ затова не посягам  де  Blush

# 227
  • София
  • Мнения: 3 090
Цитат
Миленна  Hug МЦ?
Не Sick Просто незнам защо, дано е временно
Със сигурност е временно, досега режима е подействал на всички, които са били режимни. Може да действа при някои по-бавно, при други по-трудно, но действа винаги. Затова сме верни на Дюки! Laughing
Мамица  Hug това е вечната дилема - подсладител или не? Ние тук засега сме решили, че го ползваме, пък като отслабнем, може и да го откажем. Освен това скоро някой беше привел някаква статия за пример, че съвсем не е толкова вреден, колкото се е мислело преди време. Но винаги съм казвала, че трябва и с количеството на подсладителя да се внимава.  Peace Искам да подчертая също, че гладът за сладко отминава , при мен се появява определено преди МЦ и тогава си позволявам мляко със степче. Laughing
Тути  Hug

# 228
  • Мнения: 615
Искам да питам за киселото мляко, аз си хапвам Фермерско, пише че е диетично и обезмаслено. Много е хубаво и гъсто, наподобява едно времешното мляко, което беше в бурканите. Съмнявам се, че има нишесте, защото е много гъсто. Някой хапвал ли го е, какво ви е мнението за него?

# 229
  • Мнения: 980
Здравейте момичета !!!  Hug Досега четох !! Peace  

[
Мамица,завиждам ти искрено,че можеш с едно парченце...На мен там ми е проблема EmbarassedИ затова не посягам  де  Blush


И аз не мога с едно парче шоколад. Нагъна ли едно парче, целия шоколад е заминал  EmbarassedЗатова дори и не си помислям...

# 230
  • Мнения: 3 372
Здравейте момичета !!!  Hug Досега четох !! Peace  

[
Мамица,завиждам ти искрено,че можеш с едно парченце...На мен там ми е проблема EmbarassedИ затова не посягам  де  Blush


И аз не мога с едно парче шоколад. Нагъна ли едно парче, целия шоколад е заминал  EmbarassedЗатова дори и не си помислям...
Същата работа Whistling По-добре изобщо нищо сладко да не ям, да стискъм зъби и това е

# 231
  • Мнения: 3 360
Ей ,затова говоря и аз,Блеки Mr. GreenКак да не завиждам сега,а? Laughing
Мбм/кажи как по -лесно да се обръщаме към теб Hug/Мляко само 0.1%-има на Верея и на Бор чвор,но и с домашно мляко резултати пак има,защото в него няма нишесте Rolling Eyes

# 232
  • Мнения: 853
Искам да питам за киселото мляко, аз си хапвам Фермерско, пише че е диетично и обезмаслено. Много е хубаво и гъсто, наподобява едно времешното мляко, което беше в бурканите. Съмнявам се, че има нишесте, защото е много гъсто. Някой хапвал ли го е, какво ви е мнението за него?
Не съм го чувала това ,но щом казваш че е обезмаслено ,значи може Peace

# 233
  • Мнения: 556
МБМ,добре дошла в нашите редици и успех.Аз също първо надъхана си купих книгата,но я минах по диагонал.Тук съм вече почти четири седмици и получавам всичката необходима информация.Не че навивам някого да не я прочете де Embarassed

Аз също често си правя желирано мляко,за да утолявам жаждата за сладко.Аз не съм обаче по пастите и тортите.Блазни ме шоколада.Затова като ме хване хипогликимичната криза си правя мляко с малко какао-натурално,естествено.
Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 7 нови отговора.-браво бе

# 234
  • Мнения: 615
Благодаря за отговорите.
Казвам се Мария, може да ме наричате както ви е удобно с всички производни на името ми Embarassed

# 235
  • Мнения: 2 331
Здравейте!Минавам набързо, че досега четох,но то няма и нищо за писане.Хубав ден и режимен.

Миме, здравей! Hug

# 236
  • Мнения: 980
Аз съм фен на Култура на Бор Чвор. Знам че в него имало някви мазнини, обаче то ми е вкусно . Вереята ми е адски гнусна  Sick! И прясно мляко Фитнес обичам !! Хладилника в офиса винаги ми е зареден с двата вида мляко и като прегладнея ги нападам. Иначе открихме едно невероятно барче където правят страхотни пилешки шишчета и пържоли на смешно ниски цени. И обяда ми е осигурен !! Така и не успях да свикна с вакуумираните пържолки...  Peace

# 237
  • Мнения: 3 360
Благодаря за отговорите.
Казвам се Мария, може да ме наричате както ви е удобно с всички производни на името ми Embarassed

 newsm10 smile3521 smile3503

# 238
  • Мнения: 365
Нямам време да чета затова да попитам какво стана със срещата. За сладко - много е хубава рецептата за желиран крем с прясно и кисело мляко.

# 239
  • Мнения: 402
Здравейте момичета, чувствам се отслабнала, само че съм решила да се претелгля в събота след 5П, та тогава ще докладвам и дай боже да си мръдна и линийката.

На новодошлите - ДОБРЕ ДОШЛИ! Мими  Hug

Общи условия

Активация на акаунт