Режим на Пиер Дюкан - 41 част

  • 26 105
  • 550
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 615
Мишле_ да ти кажа един най-обикновен, FIRST, китайски от търговията 8 лв. ми го продадоха, защото ме познават, иначе беше 15 лв. на етикета. В склада момичетата казха , че теглят точно и не са имали рекламации.

# 496
  • София
  • Мнения: 3 789
Мишле_ да ти кажа един най-обикновен, FIRST, китайски от търговията 8 лв. ми го продадоха, защото ме познават, иначе беше 15 лв. на етикета. В склада момичетата казха , че теглят точно и не са имали рекламации.
Мерси, Мим, ама Плоудиу ми е далеко..... Joy
Ще търся аз тези дни, трябва да намеря нещо!

# 497
  • Мнения: 1 314
Знам си, че тази сутрин ще има още отслабнали- Mirahris, Vesigh, Pepa  smile3501! Продължавайте все така!
А аз къде съм? newsm78 Crossing Arms Crossing Arms
 Joy hahaha Joy

На 24 стр. в средата Hug

# 498
  • София
  • Мнения: 3 789
Знам си, че тази сутрин ще има още отслабнали- Mirahris, Vesigh, Pepa  smile3501! Продължавайте все така!
А аз къде съм? newsm78 Crossing Arms Crossing Arms
 Joy hahaha Joy
На 24 стр. в средата Hug
Явно някой трябва да направи едно хубаво и силно кафе, за да се пробудя, защото съм много заспала... Tired ooooh!
Не коментирам факта, че сутринта се успях зверски, но карахме по-бързичко и почти наваксах с времето, а и днес като по чудо нямаше много задръствания Peace
Мерси, Цвети, за напомнянето!  bouquet

# 499
  • Мнения: 1 314
Хайде, момичета, ние излизаме за малко, помислете си за уреда по-горе, има ли  някой желаещ, за да поръчам 2 броя на промоционална цена? Hug

# 500
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Здравейте HugЗавърнах се, много ми липсвахте.  love001 Днес нямам много време, но дано до кроя на седмицата успея да ви изчета. Joy

# 501
  • София
  • Мнения: 2 245
Сноуче, мерси!  Hug

Мишле, кафето идва!

# 502
  • София
  • Мнения: 3 789
Благодаря! Hug Hug Hug

# 503
  • Мнения: 1 241
Хайде, момичета, ние излизаме за малко, помислете си за уреда по-горе, има ли  някой желаещ, за да поръчам 2 броя на промоционална цена? Hug
Ама ти не си ли го поръчала вече?

Пловдивчанки, мисли, мислих и се сетих само за едни кафета наблизо, до "Марина"
там ходихме като бях в гимназията
Вещи, Бубе, вие сте от района, посещавали ли сте го скоро?
Юниверса още ли е в ремонт?


Тиси, добре дошла Hug Hug Hugкак си? много се радвам да те видя Heart Eyes

# 504
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Привет, мерси за кафенцето   bouquet
Вече няма да коментирам колко сте изписали  Twisted Evil
Да не го ядете сега, че утре гладни ще ходим hahaha
Добре, че не сте го хапнали снощи..това е първото нещо, което виждам тази сутрин и мноооооооооого ми се услажда  Joy  bouquet
Искам да ви питам -със сигурност сте го обсъждали тук, употребата на тези заместители на захарта...не ви ли притеснява...толкова се е изписало за аспартама и тем подобните  Thinking
По повод на това какво ядем ние и домашните ,да ви споделя - снощи едни такива пържолки си спретнах имоите мйже като ги видяха и като се нахвърлиха...минавали на моя режим ха ха ха , но с гарнитура  Flutter
И кви са тия нощни похождения...че и гладни стоите ,бива ли така  hahaha...ама така е ,като чуете за мъж и всички се ококорчвате, оставете бачи да се накефи деее  Wink...а наистина през нощта като се събудите ядете ли  Thinking
dorchester - тия котета ме умилиха мнооого , а моя малкия започна да мяука на монитора  hahaha
хуба бубаHeart Eyes, знам аз че ти тук се размотаваш и не ти остава време за отчетните...видях ти снимките ...шапка ти свалям момиче   bouquet...а пък децата колко са пораснали  newsm78
мамица- браво за загубеното килце  Hug, а перфекциозно е една от любимите ми думи  Mr. Green
алекс, мишле, поли,bruxelles - браво момичета   bouquet
вещи- как издържаш бе жена не знам..кога лягаш ,кога ставаш, кога успяваш да ни дебнеш  Mr. Green
прясно мляко.- пия го само сутрин към кафето  Peace
*milenna* - аз съм имала такива проблеми от НВД, може нещо да си прекалила с протеините ....според мен ядеш много малко, по на често трябва  Thinking, организма ти остава дълго време без храна , а това не е добре за режима , според мен не е зле да си приготвяш нещичко режимно в кутии и да си го носиш, и отвреме на време да си вадиш я хапчица месце , я яйчице....
Аз намерих моята схема 3 дни П и 5 дни ПЗ. Така не се чувствам зле и отслабвам  Grinning
мдааа, аз смятам , че това ще е имоята схема....дано да не греша де  newsm78..а да ви попитам..как определяте съотношението П/ПЗ...
mirahris - тараторчето и аз го чакам, ама като мина на 2-ра фаза  bowuu
mbm-Maria - браво...тоя кантар е точно за теб  Joy
tzvety roussimova - аз имах нещо подобно на времето , но да ти кажа не се чувствах добре с него... Tired, не искам да те разочаровам   bouquet
 еййййййййй най-накрая прочетох и отговорих...ще ме уморите ейй
Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 18 нови отговора.  Mr. Green

# 505
До колко яйца и кисели млека може да се ядят на ден ?  newsm78 Flutter

# 506
  • Мнения: 1 241
До колко яйца и кисели млека може да се ядят на ден ?  newsm78 Flutter
Колкото можеш да понесеш Laughing
аз и по 5 яйца съм яла-много ги обичам

# 507
Айчицата се ядат с желтъка нали ?

# 508
  • Мнения: 1 241
Ако нямаш проблеми с холестерола-да
но можеш да ги отделяш ако искаш- например 2 цели яйца и 2 белтъка да хапваш

# 509
  • София
  • Мнения: 3 789
Айчицата се ядат с желтъка нали ?
Тц! Naughty
Или поне не е желателно, защото в него има мнооооого холестерол! Naughty

Общи условия

Активация на акаунт