Отговори
# 30
  • Мнения: 463
зДРАВЕЙТЕ ПРЕКРАСНИ.
Има кафе, има фреш, айде и нещо от мен за закуска  

нали е виртуално, поне така да му се насладим.
sky*****, добре дошла и от мен welcome и мерси за фрешчето
Не съм , честита ти титла, носи я с гордост
jedira
стискам ти палци за супата, аз не съм я пробвала, още не съм се навила, ама и до нея ще стигна. Пожелавам ти умопомрачаващи резултати
galateia , ти си железна, бе, жена. Просто ти се възхищавам. Давай в същия дух. Много ти е готина снимката, ама много си различна от предишната и на нея си готина де, Hug

Scorpi , а на теб просто като ти чета постовете и падам от смях, много си забавна и положителна.  bouquetМерси за кафенцето и давай успешно с плодовете. По думите ти разбирам че май си на 90 дневната. Айде после ще кажеш има ли резултати.Поздравления за победата в конкурса.
Rus0koska , много съжалявам за кошмарните седмици. Аз когато имам такива периоди, винаги се успокоявам, че след всяко лошо нещо идва добро.  bouquet


И накрая, ама не на последно място, Миранда, това е за теб, за труда който полагаш да ни стимулираш мързеливите пищни дупета да се размърдат и вземат сланинките в ръце

# 31
  • Мнения: 268
Здравейте сладички. Да се запиша и тук. За ноември планирам едни мощни 9 кг. и силно се надявам да успея Praynig Хубав ден на всички!

# 32
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
ane_sim . и аз искам да те успокоя, преди 2 години търсихме да си купим жилище.МНОГО ИЗПУСНАХМЕ, ДОКАТО ЕДИН ПРЕКРАСЕН ДЕН СЪВСЕМ НЕОЧАКВАНО ОТКРИХМЕ НАШЕТО ГНЕЗДЕНЦЕ. Имай търпение мила, всичко ще се нареди и ще си имате вашето място   bouquet
момичета, днес съм трети ден режимна и направо хвъркам  Joy

# 33
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 
 Не съм този път теб ще попитам за тази диета с лимоните какво представлява newsm78? Ефективна ли е newsm78? От кога я спазваш и имаш ли резултати newsm78?

Ето тази: Първи ден - чаша минерална вода смесете със сока от един лимон и я изпийте сутринта на гладно.
Втори - шести ден - всяка сутрин увеличавайте броя на лимоните и чашите с вода с едно.
Седми ден - разтоварващ. Пийте само следната напитка: в трилитрова бутилка вода се изцеждат три лимона и се добавят 3 супени лъжици мед.
Осми - тринадесети ден - количеството на водата и лимоните постепенно се намаляват с едно.
Четиринадесети ден - разтоварващ.
На какво да разчитате?
Ще олекнете с 4 до 6 килограма през първата седмица. И при това през деня ще можете да се храните така, както сте свикнали.
 За ефективна още не знам, само на 4 ден съм, но ще се разбере след още 3 дни. Аз и 1 кило да смъкна ще съм доволна, че съм в застой, а и доста прегрешавам напоследък.

# 34
  • Мнения: 2 149
Здравейте и от мен Hug
Дано предстоящата седмица бъде по-успешна Flutter
За съжаление и аз не успях да гласувам този път,но ще се взема в ръце за следващия Wink
Тук е изгряло едно прекрасно слънце,направо ми грейна душичката Flutter
Ще се поразходя май,не е за изпускане,може да посетя свеки за по кафенце Party
При мен всичко е по план,продължавам да вечерям само плодчета,да видим резултата в края на седмицата Praynig
Весел ден и много да се усмихвате Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 485
 
 Не съм този път теб ще попитам за тази диета с лимоните какво представлява newsm78? Ефективна ли е newsm78? От кога я спазваш и имаш ли резултати newsm78?

Ето тази: Първи ден - чаша минерална вода смесете със сока от един лимон и я изпийте сутринта на гладно.
Втори - шести ден - всяка сутрин увеличавайте броя на лимоните и чашите с вода с едно.
Седми ден - разтоварващ. Пийте само следната напитка: в трилитрова бутилка вода се изцеждат три лимона и се добавят 3 супени лъжици мед.
Осми - тринадесети ден - количеството на водата и лимоните постепенно се намаляват с едно.
Четиринадесети ден - разтоварващ.
На какво да разчитате?
Ще олекнете с 4 до 6 килограма през първата седмица. И при това през деня ще можете да се храните така, както сте свикнали.
 За ефективна още не знам, само на 4 ден съм, но ще се разбере след още 3 дни. Аз и 1 кило да смъкна ще съм доволна, че съм в застой, а и доста прегрешавам напоследък.

Не съм не си ли се се теглила през тези дни и как ти се отразяват newsm78. Водата с лимоните търпи ли се или... newsm78..... Горе-долу какво ядеш през останалото време от деня newsm78?

# 36
  • Мнения: 4 167
Много хубаво започва днешния месец. А и чета за добри резултати с диетите. Успех на всички! Изкушавам се да направя някоя диета и аз, но искам малко да почина. И само ще задържам килограмите. Най-хубавата новина е, че майка ми ще гледа малкия и няма да се налага да го пращам при свекърва ми в Плевен. Ние сме в София. И това много ме тормозеше.
От понеделник почвам работа - след 6 години седене в къщи  Laughing
Дано всичко да е наред.

# 37
  • Мнения: 485
Цитат
Публикувана от: Stryper
От понеделник почвам работа - след 6 години седене в къщи 
Дано всичко да е наред.

Stryper мила, ще видиш че промяната ще ти се отрази добре. Не се притеснявай дали ще има проблеми.просто се радвай!!! Поздравявам те!  bouquet

# 38
  • София
  • Мнения: 2 840
Здравейте, прекрасни!!!
Привет на "старите" познати и поздрав за новодошлите  bouquet

Странствам из форума, защото никакви диети не правя.Съвсем съм се отдала на сладък живот. Crazy
Планираме празници, размишлявам над идеята за преместване, изобщо, обхванала ме е някаква такава еуфория покрай предстоящи хубави изживявания, че изобщо не се вълнувам много-много от режими някакви.
Обаче, попаднах на някакво поредно чудо тук, та си го поръчах - ей така, за спорта, щото много обичам да си мисля, че правя опити в посока отърваване от досадните килца.

Миранди, сладката, ей...ти ме гепи в темата със сиропа, сега, като го получа, ще докладвам и тук какво съм сътворила. Mr. Green

Хубав ден, момичета!!! Hug

# 39
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Здравейте тънки трънки и от мен Simple Smile Много се радвам да видя, че повечето от вас са нахъсани за промяна, дори и аз. Закуската ми беше 100 грама овче мляко, 25гр ленено семе и отгоре поръсено със грубо смлени сурови макадамия и сушени червени боровинки Crazy За обяд планирам супа, а в сл. закуски плодове. За вечеря ще готвя японска кухня (суши и мисо супа)   chef И най-накрая ще потренирам малко с тежести днес, както и ще направя едно 15 минутно интензивно кардио. Мдааа, колко било хубаво човек да прави нещо хубаво за себе си/ тялото си.

Страйпър, успех с работата, стискам ти палчета всичко да е наред и стреса да отмине възможно най-леко  bouquet

Клонка, този сироп дето го продават в БГ много скъп ми се струва...те въобще си го продават на различни цени в различните държави май. Идеята за сиропа май идва от 'оригинала' на тази диета, която се състои от смесица от кленов сироп, лимонов сок, щипка лют пипер, разредени с мин. вода, което на практика идва в пъти по-евтино да си го приготвиш в къщи Wink Освен това го водят като вид лечебно гладуване. Хайде, надявам се да ти даде един силен начален старт за промяна Heart Eyes

скай, здрасти! Кажи какви са ти целите, колко кг си, колко си висока и т.н.  bouquet

Не съм, не ти ли изтръпват зъбите от тази диета с лимони? Аз много обичам пресен лимонов чай, ама след 2-3 и зъбите ми стават супер чувствителни Shocked

Ридик, Русокоска, Скорпи, благодаря за закуската, ако не бяхте вие щях да умра от глад hahaha

# 40
  • София
  • Мнения: 2 613
А да се запиша в новата тема и да кажа здравейте за днес-  bouquet
Както винаги темата е страхотна -  bouquet
Аз пък днес съм в кофти настроение- в дни като тези се чувствам тъпа и нищо неправеща, и само като си помисля, че там някъде в някои офиси някои момичета вземат по 4етирицифрена заплата- Cry Cry Cry
Съжалявам за песимистичния ми тон, но се чувствам тъжна- Cry Cry Cry Cry
Дано вие се чувствате по-добре от мен- Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 41
  • Мнения: 1 169
Здравейте  Hug Hug Hug
Аз днес щях да пътувам за Ямбол, но ми беше едно криво такова гърлото ме болеше и реших да пътувам утре.
Не мога да си избера диета усещам, че когато ми дойте музата пак ще е японското чудо.

КЛОНКА абе гледам те аз в клюкарника стоиш  Mr. Green . И аз като теб не се вясвам много в темета, че голям срам ни диета ни свалени кила  Embarassed
Stryper стискам палци всичко да е наред в работата и успешно да задържиш килограмите  Hug
РИДИК само такива закуски чакам аз  Whistling
Не съм  наистина си герой щом си устискала на една биричка само
sky***** благодаря за фреша  Flutter и добре си ни дошла   bouquet
ane_sim сигурна съм, че ще си намерите по - хубаво жилище от това което сте изтървали и тогава ще си казваш добре, че някой друг го взе преди нас  Mr. Green Crazy
galateia много си готина на снимката, но аз си те харесвах и на предната  Heart Eyes
Scorpi много ти се кефя на теб винаги внасяш настроение с постовете си  Heart Eyes Joy благодаря за кафенцето  Party
ReGe дано те хареса и шефа  Mr. Green
Chocolata личи си, че тази сутрин си станала с мисълта, че трябва да направиш нещо за теб за да се чувстваш по - добре Heart Eyes. Плана за деня ти е страхотен дано не ти се изпречи някой сандвич на пътя  Mr. Green Twisted Evil
ral4e:) ох, аз от доста време се чувствам така дано скоро ни отмине и на двете  Crazy
 
 

# 42
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Май някои от нас яко ги тресе депресията Confused.
Оф,тези 2-3 дена не правя нищо за тялото си и май нещо взе да ме смързява яко като започнахте да ме хвалите Sick.Няма да се кандидатирам за конкурсите,поне така мисля Thinking.И режима никакъв го нема ooooh!,но обещах в темата на Кисчето да сваля през ноември поне 2кг,за да не се излагам като предните месеци Stop.
Лек ден от мен,че нещо нямам настроение да пиша!

# 43
  • Мнения: 6 958
Здравейте сладурки  Hug

Този път мисля, наистина успях да започна едно плодолечение както трябва - днес ми е 4 ден, по план планирвам 20 дни плодове и после захранване... Този път се чувствам така както първия през Януари - главоболие, отпадналост, нервност, безсъние, изстудяване на крайниците и т.н. надявам се да отшуми до края на седмицата и би трябвало да се чувствам по добре като ми посвикне организма, а за кг. няма да докладвам, докато не изминат няколко сигурни дни - сега само мога да кажа, че отново съм с 7 на кантара и ще се боря с всичка сила го премахна и да видя 6'ца в края на плодолечението  Praynig Искам да Ви благодаря за всичко и много си Ви ОБИЧАМ  Heart Eyes

РИДИК това е за теб по случай ТВОЯТА ИДЕЯ за всключването на конкурси в Дневника

Скорпе благодаря за заглавието, страшно много ми харесва и АЗ ще го СПАЗЯ, БЕЗ ИЗДЪНКИ целия Ноември месец и когато го направя това нещо, ще дойда до Софето и имаш едно реално кафе почерпка от мен  bowuu Иначе ся та черпих с един букИет в начлото, нали видя, дано да ти е аресал  Heart Eyes Адски ми е стимулиращо заглавието ти да знаеш  Hug Hug Hug А как беше пицата???  baby_neutral Успешен плодов ден днес   bouquet

Гладнес казваш, че си най-несериозна в Дневничето, аз не мисля така, но вземи та го промени  Wink Hug Хубава лентичка  bowuu

Кисче страшен аватар  bowuu и ми хареса подписа с плодчетата  Hug Hug Hug

Шоки сметнах, че 11 е другата неделя и че би трябвало да сме готови за нова тема до тогава, а до тогава на теб и на висчки много минуси ви желая   bouquet

Русокоска, надявам се скро нещата при теб да са наред  Hug

Ане сим как да няма нито една побетителка следвашия път уеее, не е ли по хубаво да има - свалени кг., см., успешно диетуване и т.н.  newsm78 стимул и гордост си е това, а категорията за ''Сгазила лука" е единствената в която, ако може да се нарече такава е за порицание, но попадналия в нея категория не би трябвало да се сърди (тази седмица бях аз) и да си вземе бележка как никаквата не я е свършил и трябва да се приема и с надсмешка  Crazy Ето, аз си взех поука и за сега не мисля, че имам основание да попадам в нея за следващата тема.  Joy Колко яко, я???  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Скай добре дошла и успех   bouquet  bouquet  bouquet

Реге всичко ще се нареди, ще видиш  bowuu Hug  bouquet

Галаетийко бравос ''ма'' жено, бързо се мобилизираш и влизаш У крачкЪ  Mr. Green Heart Eyes

Джедира (така ли се пиже) на каква супа си, че не разбах  newsm78

Не съм и аз включвам по някой лимон, някой друг ден в седмицата и ми се отразява чудесно, както и грейпфрута  Peace

РИДИК благодаря ти за цветята  Heart Eyes Ако искаш обаждам една тайна, че ти бе на кантар да спечелиш в категорията ''свалени най-много см.'', заради бюста ти  Embarassed което едва ли би те зарадвало, имайки в предвид от къде си ги свалила, но да обадя аз... иначе гласуването не протече както трябва, имаше липсващи гласове в някой от категориите, но пак успяхме да отличим победители  Hug

Мими@ави добре дошла и успех. Твоята цел е и моя  Hug

Страйпър бая време си пуснала котва у вас си  Whistling Успешно начало на работата ти  Hug

КЛОНКА издирвах та и та намерих  Mr. Green от мен никой не може да се скрие, само аз от вас  hahaha Joy hahaha Хайда пий сиропа и вземи му бай малко, току си свалила верно 10 кила за 10 дни  #Crazy

Ралче дано има изгледи за промяна на залатата при теб в най-скоро време, че много работиш, а явно парите не са достатъчни  Confused Hug

Валериа добре дошла в клуба на ''депресираните трЪнки''  Confused Но заедно ще я победим!!! Гушкам те  Heart Eyes

Целувам ви и ви гушкам всичките   bouquet  bouquet  bouquet





# 44
  • Мнения: 1 254
hello прекрасни дами!
Много се радвам че една по една почваме да влизаме в строя. Аз съм доволна от себе си днес, макар че мислех Японското, направих друго и пак е добре-днес съм на кафе, фреш, купичка супа и 1 банан. Правих и преси за коремчето, надявам се вече да се стегна. За момента приоритет са ми не кг, а по-скоро стягане, имам чувството че ако сваля останалите 7кг без спорт ще си докарам увиснала кожа, което в никакъв случай не искам.
ОБЕЩАВАМ целия месец НОЕМВРИ да няма ден без спорт!
вече съм сериозна, както когато още в самото начало се присъединих към Дневничето.

Миранди, все се каня да ти кажа че аватарчето е СТРАХОТНО! Мерси за хубавата тема и се радвам че успяваш да си спазваш режима. бай дъ уей, Скорпето е от БургаЗ  Wink
Айде депресарки, да си подобрите настроението! Вижте какви хубави цветя има днес в темичката!
айди чао за сега душички, че работа ме чака

Общи условия

Активация на акаунт