Каква е най-добрата разлика между двете деца?

  • 13 486
  • 125
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 249
И при нас е 6 год., но мен ме възпираше факта,че голямата ми е Аутист и не знаех как ще приеме едно бебе Cry. Но слава богу тя беше очарована , приспиваше малката, помагаше ми дори за смяната на памперса, което дори не смеех да си помисля,че би могло да се случи.
Но сега предимно се карат и не е каката причината , а малката прави всички скандали  Twisted Evil.

# 91
  • Мнения: 10 758
И при нас е 6 год., но мен ме възпираше факта,че голямата ми е Аутист и не знаех как ще приеме едно бебе Cry. Но слава богу тя беше очарована , приспиваше малката, помагаше ми дори за смяната на памперса, което дори не смеех да си помисля,че би могло да се случи.
Но сега предимно се карат и не е каката причината , а малката прави всички скандали  Twisted Evil.
Точно.Същото е и при нас.Докато сина беше бебе нямаше проблеми.След като проходи  започна всичко.Сега се бият нон стоп.Карат се.И като гледам май малкия е повече виновен.

# 92
  • Мнения: 781
Разликата на моите деца е 3.6г. Трудничко ми е определено, но поне за тях се надявам да е добре. С моята сестра разликата ни е почти 5 години и мога да кажа, че близки станахме чак сега. Като малки тази разлика се чувстваше доста.

# 93
  • Мнения: 1 931
Аз гласувах между 2-3 години. На дечицата ми е 1,7, но си мисля,че Йони беше много мъничък като стана бате. И той милият много искаше да помага подаваше чисти памперси,изхвърляше мръсните.И сега много обича сестра си.  Когато на него се взима нещо и той веднага - а на Миминка. Трудно му е още да каже хубаво Маринка.Но не може на него нещо да вземе а на сестра му не.
Като се прибере от градините първо сестра си трябва да гушне и целуне после ако реши на другите ще обърне внимание. Ако тя е заспала или не е в стаята пита с учудване - Къде  е сестра ти,не казва сестра ми.  Laughing
Simple Smile Сладурковците ми.

# 94
  • Мнения: 1 103
Нашата е 5 г.6м много сам доволна newsm53

# 95
  • Мнения: 669
3-4 години е добре според мен

# 96
  • София
  • Мнения: 211
Според мен е индивидуално за всеки родител...За някои е 4, за други 8...
Всеки сам би трябвало да почувства коя е най-добрата разлика за неговите деца, съответно за него и половинката.

# 97
  • Мнения: 455
Благодаря момичета!  bouquet

# 98
  • Мнения: 1 271
И нашата разлика е 5 години-каката ми помага много, помага при смяната на памперса, когато я къпем вечер, тя е неотменно там и чака с хавлииката в ръка, дава играчки, пее му песни играе си с него, абе въобще имам две страхотни момиченца-макар и на моменти да са палави колкото една банда момчета  Grinning Мисля, че разликата е нещо много относително за всеки.Имам приятелка, която роди второто си дете, когато първото беше на годинка и половина.Тя каза, че така и е удобно-след като порастнат ще може да започне работа, защото и двете ще са на градина.

# 99
  • София
  • Мнения: 8 283
Както дойде.
Всяка разлика си има и + и -

# 100
  • София
  • Мнения: 4 423
Най - добрата разлика за мен е тази на децата ми - 15 години.
Страхотен помощник си имам и двете страшно много се обичат, ако пак трябва да родя и имам избор, такава разлика бих избрала. Peace

# 101
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
При нас е 7год., но ми трудно с първокласник и бебе. Планирахме си тази разлика, за да помагам на баткото с училището, обаче и бебка си иска много грижи/бях позабравила/. Laughing

# 102
  • Мнения: 47
Нашите деца са с две години разлика, мисля че така ще могат да играят заедно, ще са близки и ще имат еднакви интереси.

# 103
  • плевен
  • Мнения: 133
проред мен на който когато му дойде времето.Когато забременях с второто дете си казах "аз съм луда 10г е много,много голяма разлека"сгреших  сега има кой да ми помага абе няма лаша разлека Peace

# 104
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Според мен 3-4 години  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт